Getta utworzyli Żydzi w celu zbudowania państwa żydowskiego

Getto w Warszawie

Do tej pory wmawiali nam, że getta były enklawami zbudowanymi przez Niemców hitlerowskich. Miały służyć do łatwej identyfikacji Żydów w celu wywożenia ich do obozów koncentracyjnych.

Wikipedia tak pisze:

„W państwach okupowanych przez III Rzeszę w czasie II wojny światowej władze okupacyjne tworzyły zamknięte i strzeżone getta, w których przymusowo osiedlano ludność żydowską z danego terenu. Getta te były zazwyczaj otoczone strzeżonym od zewnątrz murem i całkowicie zależne od dostaw żywności oraz energii. Utworzenie gett było pierwszym etapem Zagłady Żydów, zaplanowanej i przeprowadzonej przez nazistów” – Link.

Okazuje się, że getta w Polsce wybudowali… Żydzi. To był ich pomysł…

W jakim celu?

Najpierw Żydzi chcieli utworzyć Judeopolonie

W artykule „Judeopolonia: próba zagarnięcia Polski” tak pisze: 

Termin „Judeopolonia” wiąże się z próbą utworzenia na ziemiach zaboru rosyjskiego w czasie I wojny światowej politycznego tworu, podporządkowanego Niemcom, w ramach zamierzonego przez nich tworzenia Mitteleuropy. 

Stanowić on miał państwo satelickie Niemiec, które na stałe rozczłonkowałoby i odizolowało ludność polską zaboru rosyjskiego od Polaków w powiększonym zaborze niemieckim i austriackim oraz uniemożliwiłoby definitywnie odrodzenie się niepodległej Polski.

Projekt takiego państwa buforowego (Pufferstaat) zgłosił władzom niemieckim powstały we wrześniu 1914 r. w Berlinie Niemiecki Komitet Wyzwolenia Żydów Rosyjskich (Deutsches Komitee zur Befreiung der Russischen Juden, zwany często Komitee zur Befreiung der Ostjuden).

W skład tego państwa, leżącego między Bałtykiem a Morzem Czarnym, weszłoby około 6 milionów Żydów z ziem polskich i Rosji, którzy obok l ,8 miliona Niemców byliby najbardziej uprzywilejowaną warstwą ludności.

Oprócz tego w Judeopolonii byłoby około 8 milionów Polaków, 5-6 milionów Ukraińców, 4 miliony Białorusinów oraz około 3,5 miliona Litwinów i Łotyszów – również pozbawionych własnej państwowości. Pierwotna forma tego projektu została przekreślona Aktem Listopadowym (5 XI 1916) powołującym Królestwo Polskie pod patronatem cesarzy Niemiec i Austro-Węgier.

Jednak aż do czasu zakończenia wojny polsko-bolszewickiej (18 X 1920) trwały próby jego realizacji w odmiennych formach.

Żydzi tworzą getta

Żydzi wybudowali/zorganizowali getta w Warszawie, w Łodzi (19 maja 1941 roku) i w innych miastach. Zostali mianowani przez Niemców hitlerowskich burmistrzami tych gett.

Ich plan był zdradziecki dla Polski, a dla nich samych zabójczy.

Powstała policja żydowska, poczta żydowska, tramwaje żydowskie i inne elementy mające tworzyć państwo żydowskie.

Przez 20 lat domagali się autonomii od Polski, nigdy jej nie dostając, dlatego postanowili wejść w układ z Niemcami hitlerowskimi.

Zorganizowali getta, aby za pozwoleniem żydów utworzyć państwo żydowskie. Kalkulowali w ten sposób, że kiedyś Niemcy wyjdą z Polski, a getta zamienią się w państwo żydowskie.

Jednak przeliczyli się…

Okazało się, że układ z Niemcami jest dwustronny. W zamian za pozwolenie utworzenia getta, czyli państwa żydowskiego na terenie Polski, Niemcy żądali żydowskich rąk do pracy i żydowskiej krwi.

Burmistrz danego getta mianowany przez Niemców, musiał podpisywać zgodę na wywóz Żydów do obozów, czyli Żydzi podpisywali zgodę na morderstwa Żydów.

Z getta w Łodzi, które liczyło w 1941 roku 250 tys Żydów, pozostało kilkaset.

Wszyscy zostali uśmierceni za pozwoleniem burmistrza żydowskiego – Chaim Mordechaj Rumkowskiego.

Dlaczego przywódcy żydowscy nie walczyli z Niemcami tylko pokojowo pozwalali mordować swój naród?

Postępowali zgodnie ze swoim prawem: wolno nam posłać na śmierć część Żydów, aby uratować innych.

Najpierw posyłali na śmierć najsłabszych, starców, chorych, dzieci… 

dr. Ewa Kurek „Relacje polsko-żydowskie”:

.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „WARSAW GHETTO, POLAND —JEWISH GHETTO P” (CC BY-SA 2.0) by woody1778a

Przeczytaj koniecznie:

16 Responses to “Getta utworzyli Żydzi w celu zbudowania państwa żydowskiego”

 • nadia on 25 kwietnia 2017

  Najwyzszy czas, zeby poznac prawde.

 • m on 25 kwietnia 2017

  Błędna teza w artykule. „Polak” to łyknie, a reszta już tu nigdy nie wróci. Radykalizujesz się gościu.

 • Dorota on 25 kwietnia 2017

  takie to żydki…wmawiali nam „wasze ulice nasze kamienice”, pokręcone umysły, dlatego Bóg ich odrzucił.
  Jak to mówią chitri dwa razy traci. Stracą jeszcze więcej…..

 • Dorota on 25 kwietnia 2017

  Bardzo ciekawy wykład dr Ewy Kurek, warto taką wiedzę zaszczepiać w szkołach. Bardzo bym chciała zaprosić Panią Ewę do mojego miasta z takim wykładem….gorąco pozdrawiam

 • Artur Fabiniak on 25 kwietnia 2017

  artykuł jest skandaliczny i pachnie kłamstwem oświęcimskim !!!!!

 • Robert on 25 kwietnia 2017

  Artur Fabiniak

  proszę pretensje kierować do dr. Ewy Kurek.
  A wcześniej przygotować sobie argumentacje, bo czy coś pachnie czy nie… to nie ten poziom dyskusji.

 • qrdeblade on 26 kwietnia 2017

  GRZECHEM BYŁOBY NIE OBEJRZENIE TEGO HISTORYCZNEGO WYKŁADY DO SAMEGO KOŃCA –> https://youtu.be/oJ2EaGlqDcM

 • Snickers on 27 kwietnia 2017

  Mocny artykuł i zapewne prawdziwy.Od jakiegos czasu juz sie zorientowałem ze cała ta istoria o holokauscie jest jednym wielkim kłamstwem.Zauwazyłem ze np: w obozie na majdanku co pare lat zmieniaja tabliczke z iloscia zamordowanych zydów(ciagle ja zmniejszajac) jak sie okazuje a raczej wychodzi na jaw ze zamordowanych zydów było znacznie mniej,to juz chyba 3 badz 4 tabliczka,a na koncu sie okaże że tam była garstka przypadkowych zydów.

 • Bogdan on 29 kwietnia 2017

  Brawo Pani dr EWO !!!! Wspaniały, mądry i profesjonalny wykład ! Dziękuję za tę wiedzę. Wiedziałem, że z tą historią żydostwa jest coś nie tak, ale żeby aż tak, nie tak ? To parszywy naród….. Ich prawa to zakała w rozwoju i w porozumieniu między narodami. My ich ratowaliśmy. My im pomagaliśmy. My ich przygarnęliśmy kiedyś, kiedy inni ich gnali jak trędowatych…. My daliśmy im dach nad głową…. A te cholerne przybłędy (większość z nich !) dzisiaj na nas plują i opowiadają o nas niestworzone rzeczy. I wszystko to po to by tańczyć na grobach przodków ! I by wyciągać parszywe ręce po majątki, które NIGDY się im nie należą !!!! Na palcach jednej ręki można znaleźć uczciwych Żydów.

 • Florian on 1 maja 2017

  Hitlera, chazara berberyjskiego i Lenina finansowały żydowskie banki. To FAKT nie do podważenia. Sztab Hitlera prawie całkowicie składał się z żydów i ok. 40.000 żydów służyło w armii żyda chazarskiego Hitlera.

  Obóz zagłady w Oświęcimiu zbudowali nie hitlerowcy, lecz kartel powstały z połączenia koncernów, niemieckiego IG FARBEN oraz amerykańskiego (żydowskiego) Standard Oil Company (SOC). Współudziałowcem SOC był żyd Dawid Rockefeler – założyciel Komisji Trójstronnej (Trilaterale) – obok tak zwanego Klubu Bildberger, najważniejszej nieformalnej struktury żydo-masońskiego „rządu światowego”. (wybudowane za pieniądze żydowskich bankierów z USA komory gazowe w Oświęcimiu zaprojektowali konstruktorzy SOC z USA. Dodam jeszcze, że cyklon B wynalazł Frita Haber – żyd niemiecki.

  Za oficyną Niezawisłej Polski Warszawa 11.09.2000

 • Polak on 5 października 2017

  znowu 6 milionów żydow ?! Kiedy zaczniecie posługiwać się faktami , co ? w całej II RP żydów zamieszkiwała około 3 milionów więc posługiwać się faktami ze spisów ludności a nie żydowskich bajek !! Ostatni spis II RP wykonała w 1938 roku – dlatego na podstawie tego spisu należy przynajmniej wykazywać fakty !!!
  I Proszę o zajęcie się tzw. testamentem profesora Stanisława Trzeciaka – ponieważ to klucz do wolności Polaków !
  Dziękuję Pani Ewie Kurek za jej wkład w niesienie prawdy.

 • Jarro on 28 lutego 2018

  Żyd Waszym Mesjaszem!

 • Robert on 1 marca 2018

  Jaro, Chrystus nie był żydem…
  żydzi to przeciwnicy Chrystusa…
  W Nowym Testamencie nie ma słowa „żyd”:

  https://zastopujczas.pl/badanie-pism/w-nowym-testamencie-nie-ma-ani-jednego-slowa-zyd/

 • Zdzisław on 10 maja 2018

  Tyle lat przeżyłem i nie znałem -takiej-prawdy.Bardzo dziękuję pani profesor

 • Polak Niemały on 11 maja 2018

  Bardzo ciekawy wykład.

  Do Polaka: 6 milionów Żydów ogólnie na świecie, nie tylko z II RP.

 • Ronin on 2 stycznia 2020

  Na całym świecie nikt ich nie lubi. Chciwość, zakłamanie i ta ich religia nakazująca się wywyższać ponad innych. Wieki miną zanim ludzie im zechcą wybaczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *