Europą rządzą komunistyczni mutanci pod okiem bankiera

leni, stalin

„Jeżeli Andrzej Duda jest tak niekompetentny, to kim był profesor Zimmermann dając mu doktorat? Czy pan profesor nie zdaje sobie sprawy, że podważa tym własne kompetencje?” – dr. Elżbieta Morawiec.

Prof. Jan Zimmermann z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego twierdzi, że Prezydent Andrzej Duda jako absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego złamał trzy razy Konstytucje Polski.

„Ubolewam, że jest on absolwentem naszego wydziału. Pisał u mnie doktorat, znam go 20 lat i jest on dobrym prawnikiem, ale dobry prawnik powinien wiedzieć, co to jest demokratyczne państwo prawne, co to jest Trybunał Konstytucyjny i co to jest konstytucja RP” —mówi profesor Zimmermann.

Rada Wydziału Prawa UJ wysłała do prezydenta uchwałę. Prawnicy napisali w niej:

„Apelujemy o niezwłoczne podjęcie działań, które nie dopuszczą do trwałego zachwiania równowagi między władzą sądowniczą a władzami ustawodawczą i wykonawczą. Mamy nadzieję, że wypełni pan swój obowiązek strażnika Konstytucji i Polski jako demokratycznego państwa prawa”.

Cóż, trudno to skomentować inaczej, jak oderwaniem się profesorów od rzeczywistości. Było im tak dobrze w starym układzie komunistycznym, że zapomnieli czym jest uczciwość względem społeczeństwa. Popierają układ, który sieje kłamstwa na lewo i prawo.

Czy w Polsce mamy stalinizm?

Kolejną dziwaczną sytuację zafundował nam profesor Andrzej Zoll. Były prezes Trybunału Konstytucyjnego przyrównał obecne czasy rządów PiS  do stalinizmu w latach czterdziestych i pięćdziesiątych.

„Mamy samowładzę, która o wszystkim decyduje. To przypomina początek lat ’40 i przejmowanie przez komunistów władzy w Polsce!” – powiedział radio ZET profesor Andrzej Zoll.

Pani Morawiec precyzyjnie kwituje słowa profesora: „czy profesor ma taką krótką pamięć czy złą wolę?”.

Głupota profesora jest o tyle interesująca, że oskarża o wprowadzenie systemu stalinowskiego również PO i PSL. Przecież obecny rząd i obecny parlament funkcjonują od 3 miesięcy. Chyba nikt, nawet profesor Zoll nie sądzi, że PiS w tak krótkim czasie mógłby zbudować system mordów, wywózek na Sybir,  masowych aresztowań… bo tym jest porównanie czegokolwiek do stalinizmu.

Panie profesorze, nie ten wymiar, nie ten czas. Proszę godnie odejść na emeryturę. Tacy, jak Pan boją się… przeszłości.

Kto rządzi Europą?

„Targowica czy jak mawiał Lenin pożytecznie idioci mają aż takie macki, tego się nie spodziewałam. I to jest straszne zagrożenie dla Polski. Europą rządzi coś co nazwałabym mutantem kominternu komunistycznego. To znaczy, lewactwo sprzymierzone z kapitałem” – opiniuje dr. Elżbieta Morawiec.

Bardzo precyzyjne określenie obecnej sytuacji w Europie i na świecie. Systemem rządzi międzynarodówka komunistyczna i lewactwo pod dyktandem międzynarodowego bankiera.

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2294″]

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. zobacz bezpłatne wideo – „Aktualna analiza geopolityczna”LINK

Formularz z NeTeSPhoto credit: @joefoodie via Foter.com / CC BY

Przeczytaj koniecznie:

2 Responses to “Europą rządzą komunistyczni mutanci pod okiem bankiera”

  • A6RV2 on 7 stycznia 2016

    W jakim celu wstawia Pan jwplayer zamiast podawać link do YT?

  • Robert on 7 stycznia 2016

    Takie zasady…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *