Do maja chcą usunąć rząd PiS-u

kod

Nie można nie zauważyć strachu, paniki, krwawej brawury politycznej odchodzącej „jelity” okrągłostołowej. Wprawdzie Jarosław Kaczyński był uczestnikiem okrągłego stołu, jednak to nie on rozdawał karty przez całe lata dziewięćdziesiąte.

Teraz ten wszelkiej maści układ sprzedawczyków boi się przyszłości. Nawet sam Roman Giertych, kiedyś wielki opozycjonista przez duże „O”, skacze ze strachu i rozpaczliwie krzyczy:

„Kto nie skacze ten jest pisem hop, hop, hop”. „Precz z Kaczorem dyktatorem”.

Powstają sondaże na zamówienie, które mają pokazać odejście wyborców od wygranej partii. Nagle okazuje się, że to Petru powinien wygrać wybory i tworzyć razem z PO i PSL nowy rząd. Do tego dochodzi zagranica, Unia Europejska, Niemcy.

Wszyscy wykrzykują „W Polsce rodzi się nazizm”, „Koniec z demokracją”. Do tego chóru dołączają gwiazdy polskiej sceny: Marek Kondrad czy Maciej Stuhr.

I co najgorsze… te bzdury, kłamstwa, szeroko zakrojoną czarną kampanię kupuje część społeczeństwa. Na hańbę zakrawa fakt zebrania przez Petru taką ilość wiwatujących na cześć międzynarodowej finansjery uczestników pochodu. Marsze są liczne. Ludzie którzy w nich uczestniczą, podcinają sobie gałąź na której siedzą.

Jak najszybciej należy przywrócić prawdziwy przekaz informacji w publicznych mediach. Polacy są nagminnie okłamywani. Nie rozumieją pierwszego gatunku kłamstw, jakim jest okrągły stół, sprzedanie narodu przez Wałęsę. Nie umieją tych wydarzeń powiązać z Tuskiem, z PO, z Petru.

Kiedy w takim razie poznają kolejne strefy kłamstw, dotyczących sprzedania Polski nie tylko przez Rosję, ale również przez USA, zachód?

A gdzie zrozumienie systemu międzynarodowej finansjery, który ma realną władzę nad polską gospodarką i jest swoistym, ukrytym centrum wpływania na polityków?

Poziomów kłamstw jest kilka.

Zwolennicy Petru znajdują się w głębokich podziemiach. Za wszelką cenę należy do nich dotrzeć i pozwolić im osiągnąć poziom pierwszy, czyli zrozumienie oszustwa Wałęsy i okrągłego stołu. Ten fakt pozwoli na wzbudzenie niechęci w popieraniu takich wydmuszek, jak Ryszard Petru, który jest kopią sukcesu Kwaśniewskiego i Tuska.

Nie marzę o osiąganiu wyższych poziomów prawdy. Do tego potrzeba zmiany pokolenia, kreatywnego umysłu. Nawet wiele prawicowców zatrzymało się na pierwszym etapie prawdy i usilnie okopują się przed wejściem na wyższe poziomy.

Zapraszam do bardzo celnego komentarza Witolda Gadowskiego. Jedynie z tym „Fox News” pan Witold przegiął :) To tak jakby powiedział: „musimy mieć wybór i możliwość przełączenia się z TVN 24 na Gazetę Wyborczą :)”. Fox News jest kolejną propagatorską telewizją. Nie jest żadną alternatywą dla CNN. 

[jwplayer player=”2″ mediaid=”2192″]

. . ekonomia Robert Brzoza

Formularz z NeTeSFoto: komitetobronydemokracji.pl

Przeczytaj koniecznie:

6 Responses to “Do maja chcą usunąć rząd PiS-u”

 • boba on 23 grudnia 2015

  Na pierwszej linii stanie Wałęsa a naprzeciwko ja na czterech nogach

 • edek on 24 grudnia 2015

  Nie maja szans naród Polski jest już wysoko samo swiadomy widze to,oni nie maja szans dlatego posuną się do zbrodni i to jest najgorsze.Petru kody i inne łajdactwa będą przykrywka do zbrodni finansjery zachodniej by nas butem pzybic do podłogi i to jest najgorsze.

 • biznescafe on 29 grudnia 2015

  Uważam że ten scenariusz nie przejdzie, wyborcy PiS nie głosowali na tą partię żeby dostać 500zł – chodziło im o rozbicie panującego układu.
  Póki co z tego PiS się wywiązuje znakomicie, więc ich pozycja jest jak najbardziej stabilna a to co prezentują w telewizji to intensywna manipulacja.

 • Lille on 30 grudnia 2015

  P.Wałęsa grozi śmiercią obecnej władzy! Powtórka z kwietnia 2010? https://newsweb.pl/2015/12/28/walesa-grozi-smiercia-obecnej-wladzy-powtorka-z-kwietnia-2010/

 • Konrad on 30 grudnia 2015

  No i co ponowne wybory? To PIS w nich zwycięży taką ilością głosów, ze w sejmie będzie miał więcej jak 2/3 posłów :)

 • BOLEK ,WAŁENSA on 30 grudnia 2015

  NIECH SPRÓBUJĄ , TO SĄ ŚMIECI , BĘDĄ PRÓBOWALI WYSTAWIĆ LUDZI PRZECIWKO SOBIE , SAMI NIE MAJĄ ODWAGI STANĄĆ DO KONFRONTACJI , sprzedajne psy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *