Dlaczego wy żydzi chcecie wojny z Polakami?

żydowski Izrael

Jak tak małe państewko na świecie, może wywołać taką burze w Polsce?

To jest niesłychane, w jaki sposób zmienili kierunek zapatrywania się na Holocaust.

Poparli nie tylko tezę niemieckiej propagandy, ale również nazistowskiej.

A to już nie mieści się w głowie każdego Polaka.

Yair Lapid , szef centralnego ugrupowania Yesh Atid napisał:

 „Całkowicie potępiam nowe polskie prawo, które stara się zaprzeczyć polskiemu współudziałowi w Holokauście, powstało w Niemczech, ale setki tysięcy Żydów zostało zamordowanych bez spotkania z niemieckim żołnierzem”.

Innymi słowy, ten żyd twierdzi, że to Polacy zabili setki tysięcy żydów?

Oszalał?

Można zlekceważyć tę wypowiedź człowieka obłąkanego, jednak wściekłość bestii w chazarskim państwie żydowskim sięga zenitu.

Odzywają się wszyscy święci na czele z Netanjahu i przewodniczącym Knesetu. Potępiają sejmową ustawę o IPN, w której każda osoba nawet zagraniczna, ma być karana za użycie sformułowania: „polskie obozy śmierci”.

Jakim prawem żydzi kolejny raz wywołują wojnę z Polakami?

Czy nie rozumiecie, że popieracie nazistowskie doktryny?

W jaki sposób mamy was szanować, skoro przez całą naszą historię opluwacie nasz naród?

To wy chcieliście na ziemiach polskich zbudować własne państwo o nazwie: Judeopolonia.

To wy organizowaliście i zarządzaliście gettami w trakcie II wojny światowej. Myśleliście, że Niemcy się wycofają z Polski i wtedy nie oddacie terenów, na którym stały getta.

To wy byliście na usługach niemieckich nazistów i podpisywaliście wyroki śmierci na waszych żydowskich rodakach w gettach.

To wy po II wojnie światowej weszliście do struktur PZPR i swoimi decyzjami mordowaliście polską podziemną armię.

To wy ustami głównego rabina w Polsce, Schudricha nazwaliście nas Polaków: nazistami za marsz niepodległości.

A teraz wmawiacie całemu światu, że to Polacy wymordowali żydów i Polaków w obozach koncentracyjnych, że to my mordowaliśmy was, że to były nasze obozy śmierci.

Kiedy skończycie z tą obłudą, zakłamaniem, fałszem?

My nigdy nie będziemy nawet znajomymi z wami?

Dlaczego?

Bo to wy żydzi tego nie chcecie.

Co chwilę wywołujecie wojny z nami, z Polakami, z polskimi patriotami.

To wy podsycacie nienawiść do Polaków, to wy działacie przeciwko naszemu narodowi, to wy działacie przeciwko Polsce.

Dlaczego nie ma jeszcze ustawy o antypolonizmie?

Co teraz stanie się z ustawą o IPN?

Z sejmu trafia do senatu. Musi być uchwalona przez senatorów. Następnie trafi na biurko prezydenta.

Czy prożydowski prezydent Andrzej Duda podpisze ustawę, czy kolejny raz zhańbi się usługując żydom?

Czy politycy ulegną żydowskiej bestii i wstrzymają procedowanie ustawy?

źródło: msn.com – haaretz.com

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „Israeli flag” (CC BY-SA 2.0) by ishaip

Przeczytaj koniecznie:

10 Responses to “Dlaczego wy żydzi chcecie wojny z Polakami?”

 • damian on 28 stycznia 2018

  dlaczego tak sie obruszyli, chodzi o kase o odszkodwania za zydowskie badziewie od POLSKI naszego kraju, przeciez skoro niemcy beda jedyna strona w temacie reparacji zydowskich na ziemiach polskich to ch…. z ich checi kradziezy naszego narodowego majatku. Rober ty pewnie czujesz temat i cos wiecej napiszesz o konsekwencjach tej ustawy. pozdrawiam serdecznie

 • Mirek Mituta on 28 stycznia 2018

  jew is a very nasty nation. Polish were hiding them from germans to save their lives, but Jew not only never said thank you but yet they are ataking Poland and symtetisind with German nzzi! Jew were seling Polish people to germans and Soviets! Jew were in high rank oficers in German, Russian and Polish government and armii. Jew were sending Jews and Poles to German dead camps! Jew were high oficers in SS and Wermaht. Reach Jew were selling poor Jew to germans for gold and diamonds! Jew trying to hide the very bloody history of theirs against Jew and Poles!!!

 • waldemar on 29 stycznia 2018

  tak długo czekałem aby dotrzeć do żródła które ciągle mówiło o….. polskich obozach śmierci aż tu nagle bęc.Żydowskie media pokazały swoją prawdziwą twarz i wszystko wypłynęło do wierzch jak oliwa.
  Teraz premier Izraela będzie pisał ustawy w polskim SEJMIE-świat stanął na głowie.
  Do jakiego stopnia trzeba być fałszywym aby odznaczać Polaków ratujących Żydów a za plecami oskarżać przed całym światem za holokaust.Nic mnie już nie zdziwi po obejrzeniu dokumentu ZNIESŁAWIENIE notabene żydowskiego reżysera obywatela państwa Izrael.Czy to jedyny sprawiedliwy w tym państwie.Cały film na -YOU TUBE polecam.

 • Jerzy on 29 stycznia 2018

  WAŻNE PYTANIE do POLSKICH polityków ; jak mają się WYDATKI NA CELE ŻYDOWSKIE ” chociażby na remont cmentarza żydowskiego ,dla kraju wiele bogatszego od nas . Wielu Polaków narażało się i ginęło za ratowanie ich dzieci ,a teraz w wyrazie wdzięczności nas opluwają . Wiele rodzin , a szczególnie naszych dzieci i emerytów jest OKRADANYCH DZIĘKI TYM POCZYNANIOM , być może wielu jest ich pochodzenia zakumulowanych zmianą nazwiska a głoszenie o naszej wolności i niezawisłości to dalej tylko propaganda , gdyż podjęta ustawa powinna być zatwierdzona i z obcymi NIE DYSKUTOWANA ,gdyż to nasz interes .
  A DO POLAKÓW ; TEGO SIĘ DOMAGAJMY I ANI KROKU W TYŁ .

 • rozum on 30 stycznia 2018

  żydzi to religijno-kulturowa grupa swoisty syndykat grabieży i mordu tak wynika to wprost z Talmudu ale także z doświadczeń historycznych i literatury faktu. Zaś obecna polityka Izraela uznanego przez ONZ jako państwo rasistowskie urzeczywistniające apardchajd oraz brutalna polityka wielu żydowskich związków wobec Polski trafnie uzasadnia powyższą tezę. Obecnie Żydzi odpowiedzialni za mordy ludobójcze na Polakach, grabieże wespół z zaborcami majątku polskiego i swoistą wściekliznę anty-Polską podjętą na początku ubiegłego wieku w celu uniemożliwienia odrodzenia się Polski i faktycznie okrojeniu jej granic domagają się od świata prawa do grabienia i znieważania Polski. Trzeba przypomnieć Żydom o ich zbrodniach dokonanych na narodzie Polskim przede wszystkim zaplanowanym wyniszczeniu inteligencji i patriotów z ramienia żydowskiego UB. Cały system zbrodni był pod kierownictwem żyda Bermana, Goldberga, Światły, z całym systemem żydowskich zbrodniarzy Morel, krwawa Luna i setek im podobnych – Obecnie pokłosie tych bandytów chce odwracać kota ogonem, żeby grabić i niszczyć, przegrali sprawy przed SN USA 23 Marca 2006 roku – sygnatura Docket Act 02-78-44, oddalającym tym bandytom wszelkie roszczenia wobec Polski to obecnie za sprawą kongresu USA chcą od Polaków 65 miliardów – za ich wyimaginowane roszczenia – już to powinno być podstawą do ścigania ich. Owszem są rozliczenia pomiędzy Polską i Polakami narodu Polskiego a Żydami, Żydzi są winni Polsce i to w złocie pieniądze idące w miliardy. Polska jest wierzycielem wobec Żydów i to co najmniej od roku 1764 długi organizacji żydowskich w ogóle są winne Polakom bajeczną na owe czasy sumę 2,5 miliona (dwa i pół miliona ówczesnych złotych polskich). Tego doliczyła się komisja sejmowa, wybrana do tego w roku 1764. Ileż pożyczek nie zarejestrowało się! Drobniejsze wierzytelności zamożniejszej szlachty wiejskiej pozostały zapewne poza spisem; drobniejsze szczegółowo, lecz tak liczne, iż w sumie złożyłyby się również na jaki milion. Biorąc do tego wymagalne odsetki dokładnie takie jak w żydowskich Bankach – to Żydzi muszą sprzedać Izrael żeby Polskę spłacić (Por. F. Koneczny: „Cywilizacja żydowska”, Londyn 1974, s. 311).Wypożyczone żydowskim kahałom pieniądze ostatecznie nigdy nie zostały przez nie spłacone.

 • qrde blade on 1 lutego 2018

  Zwyczajnie Żydzi i Polacy są inni i szanujmy wzajemnie tą inność ! Wiele nas dzieli, a jednak przez wieki żyliśmy na ziemi Lahów, sławnych Wandali, Scytów – królów pasterzy razem w sąsiedzkiej zgodzie. Polacy mogą się od Żydów doprawdy wielu rzeczy nauczyć, tak jak oni zwykle i niezmiennie czerpią i stosują mądrości narodów wśród których zamieszkują. Niestety dzięki wpojonemu im religijnemu oprogramowaniu nie asymilują się z nimi, tylko w swej odrębności próbują z sukcesem zdominować finansowo i materialnie tubylców , a co za tym idzie również dominują w aspektach sprawowania władzy. Są przy tym bardzo pragmatyczni i niezwykle skuteczni zarazem, zwykle przekładając zdanie swojej rabinistycznej starszyzny nad zbyt często chwiejne i równie często fałszywe naukowe podstawy. Intelektualna starszyzna ich najwyższego sądu Sanhedrynu ( zupełnie inaczej niż w Polsce ) ma decydujący wpływ na wszelkie ważkie dla społeczności żydowskiej podejmowane decyzje. Uczmy się więc od naszych sąsiadów rozumnych i asertywnych zachowań, tak w zwykłych czynnościach związanych z funkcjonowaniem w życiu jak i wielu pro zdrowotnych, inteligentnie podjętych przez Żydów asertywnych do powszechnej jezuickiej łże nauki decyzji.
  1. Podobnie jak Żydzi nie szczepmy noworodków w pierwszych dniach, tygodniach i miesiącach ich życia. Podłoże na którym hoduje się wirusy jest żywym podłożem DNA płodów lub zwierząt. Fragmenty tego obcego DNA wszczepiamy później noworodkom do krwi, tworząc ludzkie mutanty z zaprogramowaną, upośledzoną odpornością na szereg wcześniej niespotykanych chorób. Poza tym alergiczna reakcja organizmu dziecka na obce, wszczepione dziecku antygeny powoduje haptenową, systemu immunologicznego reakcję objawiającą się zapaleniem mózgu. Do maksimum zatem ograniczajmy szczepienie naszych dzieci i nas samych w całym życiu ( ze względu również na zawartość w szczepionkach niebezpiecznych chemicznych substancji – aluminium, zw. rtęci, glifosatów, skwalenu, formaldehydów, metali ciężkich, ect..
  2. Podobnie jak Żydzi ograniczajmy spożywanie nowoczesnych, syntetycznych antybiotyków i medtkamentów zamieniając je na naturalne zawarte w żywności czosnku, imbirze, ect. Spożywajmy powszechnie nieprzetworzoną żywność, przyprawy jak kurkumę zawsze z pieprzem, chili, cebulę, naturalne bogate w witaminy soki, jagody, naturalne zioła, naturalą, lewoskrętną witaminę C, D3, naturalny krzem, wodę zjonizowaną, wodę utleniona wg, metody Iwana Pawłowicza Neumywakina
  3. Odrobaczajmy się regularnie
  4. Bądźmy, niezwykle ostrożni w leczeniu raka przy pomocy zalecanej przez naukę chemio i radioterapii ( zwłaszcza tych kolejnych – według niektórych badań przyspieszają one zwykle tylko zejście chorego ). W Izraelu stosuje się od dawna inne metody leczenia raka z odwrotnym-doskonałym do naszego skutkiem.
  4. Czerpmy z własnego sąsiedztwa wzajemną siłę, postęp i zysk i nie starajmy się rozdrapywać starych ran…

 • aga on 5 lutego 2018

  to wszystko pokazuje, że trzeba być od żydów MĄDRZEJSZYM – i to akurat nie jest takie trudne!
  Dlaczego nie widzimy, że to początek końca kłamstw holokaust-biznesu? Teraz się dopiero zacznie rozwalanie żydowskich kłamstw, już nie nadążą tego „naprawiać” !
  Polecam tekst, precyzyjnie, a do tego mądrze i sprytnie ustawiający każdego w prawidłowym, a nie żydowskim widzeniu faktów:

  List otwarty – Podziękowanie dla Pani Ambasador Izraela

  …za to, coście uczynili temu Narodowi….

  …za to, coście uczynili temu Narodowi, który was przygarnął, nie macie prawa choćby śnić – o przebaczeniu… (Jacek Kaczmarski, polski Żyd)

  Szanowna Pani, Ekscelencjo

  Trudno znaleźć właściwe słowa nie popadając przy tym w retoryczną przesadę, by oddać wdzięczność za wygłoszone przez Panią i Pana premiera Izraela Beniamina Netanjahu przed kilku dniami słowa pod adresem Polski, polskiego Rządu, polskich Obywateli.

  Więc powiem tylko: dziękuję, po stokroć dziękuję. Pani i Panu Premierowi.

  Swoimi wystąpieniami pchnęliście Państwo stosunki polsko-izraelskie na zupełnie nową ścieżkę – sądzę, że nową również jakościowo. Przypuszczam, że uczyniliście to Państwo mimowolnie, niechcący – ale to w niczym nie umniejsza wagi wydarzenia i jego oddziaływania na przyszłość.

  Dokonaliście Państwo czegoś, co polski Żyd Czesław Bielecki określił mianem: HUCPA. Ordynarna publiczna połajanka, pełna arogancji i nie skrywanej, wręcz ostentacyjnie zademonstrowanej pogardy i nienawiści dla Państwa Polskiego i Narodu Polskiego – rozciągnięta następnie na środowiska międzynarodowe w tym Departament Stanu USA – poskutkowała tak, jak należało się tego spodziewać.

  Należę do niezbyt licznej ale dość jednak licznej grupy polskich blogerów, publicystów, komentatorów życia politycznego od lat apelujących o rozwagę i powstrzymywanie się od infantylnej euforii w opisie i ocenie bieżących, ale i historycznych stosunków polsko-żydowskich. Nawołujemy do nie ulegania pozorom, oficjalnym narracjom, do uważnego przyglądania się skrywanym, przemilczanym przez kolejne władze elementom tych stosunków – takim jak kwestia podwójnego obywatelstwa, migracji Żydów do Polski, artykułowanych pod adresem Państwa Polskiego absurdalnych i obraźliwych roszczeń majątkowych, systematycznego instytucjonalnego szkalowania imienia Polski za granicami.

  Widzimy to wszystko, zwracamy na to uwagę – niestety z uwagi na całkowitą blokadę informacyjną we wszystkich mediach, jest to działanie nieskuteczne lub bardzo mało skuteczne – przekaz nie przebija się do ogółu obywateli.

  Tymczasem – i tu wracamy do poprzedniego akapitu – Państwa ostentacyjna demonstracja buty i arogancji spowodowała rzecz niesłychaną: oto w Polsce spadły z oczy klapki – z hukiem – nawet najbardziej zatwardziałym użytecznym idiotom do tej pory bezustannie wznoszącym tu nad Wisłą niemilknącą pieśń na chwałę Izraela. Świat im się zawalił, niektórzy – jak ten redaktor, co twierdził, że nie polezie orzeł w g…, aż zamilkli. Inni, jak choćby redaktor Ziemkiewicz, z nagła zaczęli mówić ludzkim głosem…nie wiemy rzecz jasna, na jak długo, to się dopiero okaże…

  Cała Polska zobaczyła prawdę – o przyjaźni, o sojuszu, o świetnych stosunkach, o strategicznym partnerstwie z USA – wszystkie te narracje runęły jak domek z kart – i została naga prawda: chamskie ostentacyjne połajanki wsparte groźbami. To bezcenna dla nas wiedza.

  Z tego wysoce niesmacznego i jako się rzekło – ORDYNARNEGO – zdarzenia płynie jednak pewna nadzieja dla przyszłości stosunków polsko-żydowskich.

  Bo przecież, Szanowna Pani Ambasador, możemy sobie wyobrazić sytuację, że definitywnie zakończony zostanie proceder bezustannego zmuszania Polski do samobiczowania się za czyny popełnione i – głównie – niepopełnione. Za Jedwabne, w którym jak wiadomo każdy Polak miał niemiecką broń maszynową….i pełną szafę amunicji.

  Za pogrom kielecki – organizowany przez zdominowaną przez jaką grupę etniczną? służbę komunistycznego państwa…. Za liczne urojenia literackie pismaków i niedorobionych historyków – opowiadających dla pieniędzy i zaistnienia w przestrzeni publicznej niestworzone historie nie mające wiele, a czasem nic wspólnego z prawdą historyczną…

  My się już dość – jako wyżej wykazano, słusznie lub niesłusznie – biliśmy we własne piersi.

  W ramach nowego otwarcia byłoby słuszne i sprawiedliwe, by i Żydzi uderzyli się we WŁASNE piersi. Zaczęli mówić i pisać prawdę: o kolaboracji z najeźdźcami Polski w 39roku, o kwietnych bramach, o wydawaniu Polaków w ręce NKWD, o grabieżczej partyzantce żydowskiej działającej wspólnie z judeobolszewią. O udziale w eliminacji polskich elit intelektualnych. O sprowokowaniu przez żydobolszewicki przecież rząd ZSRR Powstania Warszawskiego – do którego rozpoczęcia najpierw usilnie zachęcano, a następnie spokojnie czekano, aż Niemcy zrobią, to czego się spodziewano – dokonają kolejnej fazy eliminacji polskich elit.

  Również o posiadających żydowski rodowód prowokacjach około wielkich polskich powstań narodowych: Listopadowego i Styczniowego – i wynikających z nich zsyłkach, prześladowaniach, eksterminacjach polskich patriotów przez zaborcę. I apanażach, nagrodach, tytułach, orderach dla Żydów – Kronnenberg się kłania zza grobu.

  O fałszowaniu ważnych dokumetów państwowych, królewskich…

  Także o nieustającej od końca IIwojny światowej istotnej, choć skrytej aktywności w życiu politycznym i gospodarczym Polski tak Ludowej, jak i tej po 89roku. O menorach na stołach w Magdalence. O menorze w 2010 roku na Pałacu Kultury i Nauki… Wiele jest tematów.

  O tym wszystkim jest okazja wreszcie zacząć mówić – nie po cichu w gabinetach polityków i historyków – tylko w prime time – tak, by wszyscy chętni i zgłodniali tej wiedzy, mogli się z nią zapoznać.

  Na takim nowym otwarciu można by oprzeć odnowienie i oczyszczenie stosunków polsko-żydowskich. Czy to się zdarzy, nie wiem, życzyłbym sobie, Polsce i Izraelowi – ale szczerze mówiąc, wątpię.

  Jednak już można mówić o szeregu plusów – oprócz uzdrowienia wielu użytecznych idiotów w Polsce, nastąpiło też coś na kształt ujawnienia hordy ludzi sprawiających wrażenie izraelskich agentów wpływu działających w Polsce pod polskimi nazwiskami. Cała chmara tych indywiduów zameldowała się jak jeden mąż w mediach głównego nurtu, by biczować z zapamiętaniem Polskę i głosić chwałę Izraela…. to było bardzo żenujące ale i bardzo pouczające widowisko. Wystarczy ich starannie zapamiętać.

  Świetnym przykładem jest tu przywołany wcześniej polski Żyd, Czesław Bielecki, który stanął w obronie decyzji ustawowej Polski, dosadnie określił zachowanie pana Netanjahu, wskazał też min. na liczne – i powszechnie znane – przykłady wojennego prześladowania Żydów przez Żydów… tymczasem jego interlokutorem było jakieś polskie indywiduum, którego nazwiska nawet nie pamiętam – typek ów robił i mówił wszystko by wykazać, że winna całej awanturze jest Polska – taki polski kocioł…

  Wygląda więc na to, że plan „Judeopolonia” przynajmniej w wersji wprowadzenia oszustwem podstępem i metodą faktów dokonanych spalił na panewce – jeżeli zdecydujecie się by jednak ów projekt definitywnie wdrożyć, to chyba będzie to możliwe jedynie przy pomocy Merkav i Abramsów (samymi Merkavami moglibyście nie podołać…) Dzięki Wam, Naród otworzył oczy i nawet chyba zrozumiał to, co zobaczył. Piszę „chyba” bo niestety, nie jest to oczywiste – stulecia wybijania elit nie pozostały bez wpływu.

  Jest też jeszcze jeden wypływający z awantury, którą wywołaliście, bonus, wartość dodana dla Polski: oto dowiedzieliśmy się – z ust samych członków rządu – że są oni „najbardziej proizraelskim rządem w Europie. Wielu z nas, w tym niżej podpisany, dowiedziało się tego ze sporym osłupieniem. Będzie więc pora i okazja na zadanie pytań naszemu rządowi, głównie takiego: Z CZYJEGO UPOWAŻNIENIA prowadzicie najbardziej proizraelską politykę w Europie? Kiedy uzgodniliście to z Suwerenem? Na czym dokładnie ona, ta najbardziej proizraelska polityka, polega?

  I szereg dalszych pytań wynikających z tych kilku zarysowanych. Bardzo jestem ciekaw odpowiedzi.

  Kończąc już, Pani Ambasador, bo pora późna, a droga daleka – jest taki zwyczaj, znany jak się wydaje wszystkim, nawet niewyrafinowanym niedyplomatom, że gdy się idzie do kogoś w gości, to w którymś momencie trzeba podziękować za gościnę, wstać, ubrać się i wrócić do siebie. Jeżeli się tego nie zrobi w porę, to z miłego gościa, staje się intruzem, natrętem, impertynentem, wreszcie okupantem. Po prostu trzeba wiedzieć, kiedy wyjść, żeby jeszcze było miło – lub by przynajmniej nie zaczynało być wyraźnie niemiło.

  Niestety nie jest argumentem wystarczającym dla pozostawania w gościnie ponad przyzwoitość to, że tam skąd przybywamy (przybywacie) , atmosfera jest aż gęsta. Od nienawiści do nas (was). Ta atmosfera sama z siebie taka się nie zrobiła, usilnie pracowaliście by taką się stała. I ciekawa rzecz – tam gdzie ta atmosfera tak gęsta od nienawiści i antysemityzmu – nie ma największych antysemitów (tak przecie twierdzicie) świata. TAM NIE MA POLAKÓW!!!

  To kto was tam niepokoi? Czemu boicie się wracać? Skoro nie ma tam tych paskudnych Polaków?

  A może problem w tym, że to WY SAMI jesteście źródłem i zarzewiem antysemityzmu? Wasze postępowanie generuje i nakręca spiralę nienawiści?

  Zaś to, że tam NIE MA POLAKÓW, daje wam stuprocentową gwarancję tylko co do jednego: że nie znajdzie się tam – skoro nie ma tam Polaków – nikt, kto choć kiwnąłby palcem w bucie, by uratować jakiegoś Żyda….

  Pozostając z (należnym) szacunkiem, załączam (stosowne) wyrazy

  Andrzej Tokarski

  bloger

  publicysta

  komentator polityczny

  Polak (herbowy, jakby się kto pytał)

 • Henrykxx56 on 22 lutego 2018

  Żydów nikt nie zapraszał do Polski i nie zaprasza (usunięte admin) pcha się oknami i drzwiami do Polski. A potem mają pretensje a za co by chcieli żyć za darmo. A co zostawili po wojnie gruzy i ruiny. Czy chociaż postawili jedną cegłę przy rozbudowie swojej kamienicy, co twierdzą, że ich? Izrael to kraj pasożytniczy roszczą sobie wszystko a co właściwie dał, że żąda. To, że (usunięte admin) na ziemie, co do niego nie należała. A wojna była Polsko-Niemiecka to po cholerę był na ziemiach Polskich sam sobie wybrał takie życie. Jak teraz wybuchnie wojna w Polsce a będą Żydzi i będą ginąć to, co też będą mieli pretensje do Polski to po jasną cholerę tu siedzą nikt ich nie chce a są tak jak w chałupach pluskwy, zabijasz a one wracają? Żeby pluskwa mówiła to by wołała odszkodowanie tak jak Żyd wypędzasz go drzwiami a on oknem ci wchodzi i jeszcze ma pretensje, że mu coś jesteśmy winni chyba tylko jedno a on wie, co może mu Polak dać. Dzieli nas może od siebie z trzy państwa ciekaw jestem jak dojdzie do wojny to będziemy siebie a na pewno znajdzie się takie państwo, które was tak uwielbia, że uzbroi Polskę. A to, co waz spotkał w Polsce w drugiej wojnie to nazwiecie przecz kole, co będzie teraz z wami i gdzie się (usunięte admin) schowasz nie być na swojej ziemi. Żegnam i czekam na wojnę z wami jak nie wyjedziecie z polski. A straszyć możecie, że przeglądacie Internet i że sprawy będziecie załatwiać w danym kraju a walkę w ręcz też znamy i gdzie uciekniesz w nie swoim kraju i gdzie się schowasz. Wasze miejsce to jest w Izraelu a nie w Polsce, bo w Polsce jedno was spotka a już ugrupowania się robią. Ile Polaków mieszka w Izraelu i czy Żyd dałby mieszkać tam swobodnie czy by nie ukatrupił Polaka. Atak na polskich turystów w Izraelu. „Dobry Polak to martwy Polak” tak powiedział Żyd. To samo jest z Żydem w Polsce dobry Żyd to martwy a ich mamy setek tysięcy to możemy ich kosić jak trawę. Nie długo znajdą się grupy, co będą szukać Żydów w Polsce i tak ich będziemy załatwiać jak Żyd załatwił Polskiego turystę a wy mieszkacie u nas.

 • piotr on 8 grudnia 2018

  Mój dziadek zawsze mówił że żyd i ukrainiec to wróg największy i nie bez powodu piszę o banderowcach z małej litery

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *