Dlaczego PiS tworzy lobby izraelskie w polskim parlamencie?

dziedziczak

PZPR, komuniści, okrągły stół, Balcerowicz, Platforma Obywatelska to siły przejęte przez międzynarodową finansjerę. Prawo i Sprawiedliwość, to kierunek izraelski. Wiele osób z prawicy nie przyjmuje tego do wiadomości. Znają historię Judeopolonii, znają zapędy Izraela w mordowaniu Palestyńczyków, rozumieją wędrówkę żydów, którzy sprzedawali gościnne państwa na rzecz okupantów. To jest historia znana i prawdziwa.

Dlatego wielu prawicowcom tak trudno przełknąć prawdę o izraelskim kierunku politycznym partii PiS. Krytykują źródła, wymyślają argumenty, ślepo bronią swoich idoli politycznych.

Tym razem na ścisłą współpracę PiS, czyli tworzenie lobby izraelskie w polskim parlamencie, mamy dowód z izraelskiego źródła oraz od posła… PiS.

The „Jerusalem Post” opisuje sukces lobby izraelskiego w Polsce

„Antysemityzm nadal rośnie w Europie i na całym świecie. W przeciwieństwie do tego, to członkowie polskiego parlamentu wyciągnęli rękę i publicznie wsparli państwo żydowskie, zaledwie 70 lat po Holokauście, powiedział były MK Shai Hermesh, przewodniczący z WJC-Izrael.

Delegacja „Fundacji Sojusznicy Izraela (The Israel Allies Foundation)” została zorganizowana na spotkaniu w Warszawie z udziałem wysokich rangą polskich polityków, w tym posła Jana Dziedziczaka, który będzie przewodniczył Caucus (zamknięte zebranie ścisłego kierownictwa partii).

Parlamentarzyści z obu stron opozycji i koalicji przystąpili z posłem Dziedziczakiem do rozszerzenia relacji między Polską a Państwem Izrael.

To ważny dzień dla dyplomacji opartej na wierze. Siedemdziesiąt lat po Holokast musimy zwrócić większą część naszych wysiłków na rzecz mobilizacji poparcia dla Izraela. Izrael jest jedyną gwarancją na przetrwanie narodu żydowskiego. 

WJC jest organizacją międzynarodową reprezentującą społeczeństwa żydowskie w 100 krajach: w rządach, parlamentach i organizacjach międzynarodowych.

Kneset Christian Allies Caucus powstał w 2004 roku i składa się z 17 członków Knesetu oraz sześciu partii politycznych.

Organizacja ma na celu otwarcie formalnych i bezpośrednich linii komunikacji między członkami Knesetu, chrześcijańskimi przywódcami, organizacjami i przedstawicielami politycznymi na całym świecie.

Założona w 2006 roku, Fundacja Izrael Alianci (Israel Allies Foundation ) promuje komunikacje między parlamentarzystami i ustawodawcami z całego świata, którzy dzielą przekonanie, że państwo Izrael ma prawo do istnienia w pokoju, w bezpiecznych granicach. Dziś IAF koordynuje działalność 32 Izrael Allies Kaukazie na całym świecie”.

Co oznacza powyższy tekst?

Zachęcam do przeczytania całego artykułu na stronie „The Jerusalem Post”. Link poniżej.

Sam tekst nie byłby niczym złym, gdyby nie ciekawe wyjaśnienia osoby ujawnionej w artykule. Tak samo jak Aleksander Kwaśniewski z Leszkiem Millerem nigdy nie sądzili, że prawda o korupcji w sprawie więzienia CIA w Kiejkutach wyjdzie na światło dzienne (wzięli za to miliony dolarów), tak samo włodarze PiS, myśleli, że ta informacja będzie tajemnicą. Przeliczyli się, ponieważ patrząc oczami Izraela, ustanowienie lobby izraelskiego w polskim parlamencie, to ich sukces.

Więcej informacji dodaje… poseł PiS – Jan Dziedziczak – link:

„Ze zdziwieniem przeczytałem artykuł jednego z izraelskich portali gdzie jakiś dziennikarz z którym nigdy nie rozmawiałem napisał o tym, że w Sejmie ma powstać grupa lobbystów na rzecz Izraela i ja miałbym w tej grupie być. JEST TO CAŁKOWITA NIEPRAWDA”.

Z artykułu zamieszczonego w „The Jerusalem Post” nie wynika wyraźnie, że Izrael z PiS tworzy lobby izraelskie. Dopiero, jak połączymy artykuł i wypowiedź posła Dziedziczaka, otrzymujemy pełną informacje.

Brzmi ona następującą: Izrael w 100 państwach mocno współpracuje z najważniejszymi politykami. Obecnie, oficjalne lobby izraelskie zostało utworzone w polskim parlamencie. Przewodniczy nim poseł PiS – Jan Dziedziczak. Jest to olbrzymi sukces Izraela o czym wyraźnie informuje „The Jerusalem Post”.

Czy zaprzeczenia pana Dziedziczaka mają tutaj jakieś znaczenie?

Takie same, jak kłamliwe zaprzeczanie przez lata Aleksandra Kwaśniewskiego o nieistnieniu obozów CIA na terenie Polski.

Pan Jan Dziedziczak ma spaczone poglądy

Oto kolejne słowa pana Dziedziczaka, które wskazują na kierunek współpracy PiS z Izraelem.

„Od dawna interesuję się polityką bliskowschodnią, uczestniczę w spotkaniach dla chrześcijańskich parlamentarzystów poświęconej tej tematyce. W swoich wypowiedziach nigdy nie ukrywałem że w konflikcie Izraelsko-Palestyńskim jestem po stronie Izraela„.

Czy pan poseł PiS nie wie, że to Izrael wyrzuca Palestyńczyków z ich rodzimej ziemi?

Czy tak samo popierałby Izrael, gdyby to w Polsce żydzi zagrabiali ziemię?

Przypomnę, że przy tworzeniu Judeopolonii o włos wygraliśmy tę walkę. W przeciwnym razie, to co dzieje się w Palestynie, odbywałoby się w Polsce, czyli na przykład zakaz jeżdżenia Polakom autobusami wraz z żydami. Taki zakaz wszedł odnośnie Palestyńczyków.

Kolejna wypowiedź pana Dziedziczaka:

„Wracając do artykułu na jednym z portali – ciekawostka jest to, że zapowiedz o powstaniu „grupy lobbystów” miała miejsce dzień PRZED spotkaniem. Artykuły izraelskie po spotkaniu już o „lobby” nie mówią. Może redaktor zapowiadający spotkanie inaczej wyobrażał sobie jego przebieg?”

Dlaczego poseł PiS chce nam wcisnąć kolejne kłamstwo?

Zanim dochodzi do spotkań odnośnie tak ważnych spraw, jak powstanie lobby izraelskiego, to wiele tygodni wcześniej a nawet miesięcy, dochodzi do uzgodnień pomiędzy stronami.

Chciałbym jeszcze zadać czytelnikom dwa pytania:

 • jak myślisz czy Jarosław Kaczyński nic nie wie o powstającym lobby izraelskim?
 • jakie skutki przyniesie wtrącanie się Izraela do spraw polskich. Zaznaczę tylko, że mówimy o oficjalnym lobby, ponieważ Izrael od okrągłego stołu ma swoich przedstawicieli w parlamencie.

źródło: The Jerusalem Post

.
. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. 12 raportów/ebooków do pobrania. Teraz „Pakiet Srebrny” w cenie 25 zł => za darmo  SzokWiedzy.pl

 Darmowe Info na Twojego Maila!

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne


Foto: „The Jeruzalem Post” – JanDziediczak.pl

Przeczytaj koniecznie:

6 Responses to “Dlaczego PiS tworzy lobby izraelskie w polskim parlamencie?”

 • PFTF on 8 czerwca 2015

  Kaczyński wraz z bratem zostali wychowani w rodzinie katolickiej, lecz co ciekawe najlepszym przyjacielem rodziny był mason wysokiego stopnia. Bracia nabrali do niego zaufania i do dziś J. Kaczyński nie bierze organizacji po za rządowych na poważnie.
  Jest to dość niebezpieczne bo kolokwialnie mówiąc Izrael nas „wydyma” to jest bardzo prawdopodobne. Może również stworzyć z nas super mocarstwo lecz szanse na to są zerowe. Wystarczy popatrzeć z punktu geopolitycznego aby cudownie odkryć ze wolna Polska nie jest potrzebna Amerykanom, niemca o Rosji nie wspomne

 • marat on 9 czerwca 2015

  Nie ma reguły bez wyjątków.Żydzi podobnie jak Ukraińcy,Polacy,Niemcy i inne narodowości są różni,dobrzy i źli,uczciwi i oszuści.Procentowy stosunek jednych do drugich bywa bardzo różny.W czasie okupacji żydzi skazywali żydów na śmierć (policja żydowska,”Żagiew”).A jednocześnie w Powstaniu Warszawskim żydzi walczyli i ginęli za Polskę.Taka jest prawda.Aby nie było wątpliwości,muszę przyznać,że jestem katolikiem,tylko życie nauczyło mnie postrzegać świat bardziej realnie i bez dziecięcych emocji

 • Arni on 12 czerwca 2015

  Re: PFTF
  Nie wiem skąd masz takie informacje, że vel Kaczyńscy wychowywali sie w rodzinie katolickiej. Według mojej szkoleni zostali jedynie w tym, by umiejętnie udawać zagorzałych katolików. Zresztą nie byli zbyt pojętnymi uczniami, bo i to im nie najlepiej wychodziło.

  Panie Robercie, a co nagle stracił Pan już wiarę w swoich ulubieńców z Pis, że zadaje pytanie o wiedzy Kaczyńskiego na temat ich lobby w parlamencie?

 • Augustyn P. on 22 czerwca 2015

  Czy nie lepiej będzie gdy wszyscy zydzi tak dobrzy jak i zli będą się u siebie w Izraelu panoszyć ,pysznić i rzadzic a nie w Polsce ?
  POLSKA DLA POLAKOW ,zas goscina w niej dla UCZCIWYCH LUDZI !

 • Gutek on 10 lipca 2015

  Uslyszalem i to nie dawno takie oto pytanie :
  „GDZIE TY W POLSCE ZYDOW WIDZISZ ?”
  Czy było to dla mnie kłopotliwe pytanie ?
  NIE !
  Odpowiedzialem zwyczajnie i dobitnie :
  Na wszelkich urzędach gdzie POLAKOW NIE MA i sa tylko obywatele polscy.
  Uslyszalem natychmiast :
  A co obywatele polscy to nie Polacy ?
  Niestety ale nie mogą się mienic POLAKAMI !
  Jak to,dlaczego ???
  BO DZIALAJA PRZECIW POLSCE i POLAKOM !!!
  SLUZA OBCYM INTERESOM !!!!!!!!!!!!!

 • APA - druzyna on 18 lipca 2015

  Oby tylko interesom to pol biedy ,bo glupi ten co daje się wykiwać byle jakiemu lachmycie .

  Zydzi i Niemcy chcą wszystkim wladac w Polsce !!!

  I tu powstaje dylemat – czy nadal chcemy być rządzeni przez obcych w dodatku przez wrogich nam przedstawicielom władzy ???

  To dotyczy także duchowieństwa – czy Episkopat w Polsce to polski zarząd kościelny,ilu to mamy biskupow POLAKOW ?

  Smialo do wypowiedzi,bo jeszcze trochę a zabronią nam nawet mowic i pisać po polsku .
  A przecie my Polacy „nie gesi…… ” – prawda ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *