Dlaczego główny rabin w Polsce nazywa nas faszystami?

 rabin Michael Schudrich

Michael Joseph Schudrich – polsko-amerykański rabin, od 8 grudnia 2004 naczelny rabin Polski, powinien trafić na ławę sądową i dostać wyrok w zawieszeniu.

Kolejne obrażanie Polaków skończyłoby się więzieniem.

Tak powinno działać prawo, wobec przeciwników Polski, wobec antypolonizmu.

Proszę przeczytać, co ten człowiek powiedział:

Dorota Wysocka-Schnepf: A jak patrzył pan na Marsz 11 listopada w Warszawie, to widział pan, że to maszeruje patriotyzm, czy że to faszyzm idzie ulicami Warszawy?

Rabin Schudrich:  Faszym. To jest skandal. To jest źle. Nie ma miejsca w Polsce dla mnie, dla innych Żydów. Tak oni chcą, tak oni powiedzieli. To nie jest coś nowego, tak było też przed wojną. Przed wojną byliśmy przeciwni takim głosom, i dziś jesteśmy przeciw.

Dorota Wysocka-Schnepf: Ci młodzi ludzie, małżeństwa z małymi dziećmi, które też brały udział w tym marszu, czy to też był element takiej faszystowskiej postawy, czy oni zostali przypadkowo w to wciągnięci według rabina?

Rabin Schudrich: Nie wiem.

Jak to możliwe, że główny, żydowski rabin, tak mocno obraża Polaków i do dzisiaj nie ma sprawy sądowej?

To jest skandal i obłuda rządu, polityków i prezydenta Dudy, który powiedział: „nie ma zgody na ksenofobię, chorobliwy nacjonalizm i antysemityzm…”. 

Gzie on widzi antysemityzm w Polsce?

Pomyliła mu się prawda historyczna od faktycznego obrażania.

Dlaczego politycy milczą, dlaczego pozwalają na ubliżanie nam?

Wywiad, jaki udzielił gazecie wyborczej rabin Schudrich jest obrazą dla Polaków, jest totalną kpiną z narodu polskiego.

Jak można nazwać nas nazistami?

Czy ten człowiek postradał zmysły?

To, że promil idiotów pojawił się na marszu niepodległości, to oznacza, że jesteśmy nazistami?

Nie widział tysięcy patriotów, dzieci, rodzin, młody i starszych?

Oślepiło go całkowicie?

O tym trzeba głośno mówić i pisać: NIE dla żydów, którzy obrażają Polaków, NIE dla antypolonizmu!

Boli rabina fakt, że Polacy są patriotami, że nie chcą przyjąć islamistów, którzy gwałcą, kradną i niszczą całe narody.

To boli żydów, bo mają trudności we wdrożeniu Judeopolonii.

Najlepiej byłoby, gdyby Polak chlał wódę, oglądał TVN, czytał wyborczą, onet…

Wtedy byłby cacy?

 

źródło: Link do wywiadu: https://wyborcza.pl/10,82983,22681028,faszyzm-hanba-skandal-naczelny-rabin-polski-michael-schudrich.html

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: https://www.wikiwand.com/en/Michael_Schudrich#/overview

Przeczytaj koniecznie:

13 Responses to “Dlaczego główny rabin w Polsce nazywa nas faszystami?”

 • Zbyszek on 22 stycznia 2018

  Chazarskie NIC. To jest jabin w Polsce nie POLSKI………

 • Adam44 on 22 stycznia 2018

  „Dlaczego politycy milczą, dlaczego pozwalają na ubliżanie nam?”

  Jacy politycy?
  Żydowscy politycy lub polscy politycy-klakierzy pod władaniem żydowskich.

  Zejdźmy na ziemię i zacznijmy uświadamiać Polaków, że wybierają antypolską władzę, żydów, kukiełki.

 • Kiler51 on 23 stycznia 2018

  Dość z oszczerstwami Polski i polaków, co robi na urzedzie minister Zbigniew Ziobro, ze nie wytacza procesu sadowego temu zydowi. Gdxzie jest ” Redyta dobrego imienua” czyzby to nie przeszkafzalo , bo to mowia zydzi

 • Andrzej on 23 stycznia 2018

  Mysle ze za cicha zgoda J.Kaczynskiego i M.Morawieckiego majac na mysli zydowskie pieniadze wspierajace plany odbudowy polskiego przemyslu.Wyraznie widac to na dotacji do odbudowy kircholi zydowskich-(100mil.zl.)i budowy muzeum powstania zydowskiego-(200 mil.zl.)

 • Stan on 23 stycznia 2018

  Ja myślę że ten wywiad to wielka lipa.Podejrzewam że jest przez Wyborczą spreparowany. Michnik robi wszystko aby poróżnić Polaków. Nie możemy bezgranicznie wierzyć w to czym Wyborcza nas karmi.Po drugie Żydzi też mądrzy ludzie, i nie wygłaszaliby takich bredni w stylu Gazety Wyborczej, która myśli że każde łgarstwo Polacy wezmą za prawdę.

 • Rob Veggett on 23 stycznia 2018

  Trzeba z zimną krwią z całej siły w różnych językach nagłaśniać zbrodnie żydowskie popełnione na Narodzie polskim i innych Słowianach. To Żydzi mordowali Żydów, co udowodnili inni Żydzi jak prof. Norman Finkelstein, prof. Hannah Arendt, prof. Shlomo Sand etc. Nasi Polacy jak pani dr Ewa Kurek, Henryk Pająk, Andrzej Szcześniak, Leszek Żebrowski, prof. Andrzej Nowak, prof. Robert Jerzy Nowak, prof. Ryszard Kozłowski etc. też to udowadniają, że policja żydowska w gettach była najokrutniejsza dla innych Żydów. Twórcami faszyzmu, komunizmu i nazizmu byli Jezuici i Syjoniści (głównie Żydzi).

 • Mirek Mituta on 24 stycznia 2018

  MJ Schudricz should be in polish Court for lying about Poland and calling polish march „fascist march” He as a Jew is the last who can speak about Poland. Jew were killing hundreds of thousands Poles during WWII. In German Wermaht and SS, there were Jew-high officers who sentensed Poles and own Jews to death! Jews were also in communist party and NKWD in Russia during WWII. When ever were executions of Poles there were usually Jew putting them to death!!! Jews were helping Germans and Soviets to genocide Polish Nation!!! We Poles will never forget Jews and they will never be welcome in Poland!!!

 • wlodzimierz on 24 stycznia 2018

  ilu żydów uratowało Polaków……..zastanawia mnie jedno czy śmierć rodziny Ulmów miała jakiś sens….a co z żydami z NKWD co zamordowali tysiace polskich patriotów, a co dziś wyprawia zydowka Róża vo dupenstain

 • wlodzimierz on 24 stycznia 2018

  zastanawia mnie jedn, skąd u żyda taka nienawiść do Polski Polaka a taka miłość do Niemca

 • Jurek on 25 stycznia 2018

  Dlatego , że winny musi sie tłumaczyć . Czy My jesteśmy podobni jemu i jego wywodom ? To zależy jak się ustawimy w życiu . A możemy się identyfikować z padalcami , to wtedy Nas upodlą do padalca , i możemy być kimś , kimś kto jest ważny . Lecz ważność Nasza jest cieńsza od żyletki POLSILVER , bo żeśmy dali du…. i nie wzięliśmy za to kasy . Takie typy bez wyobraźni ! Między soba za ten stan rzeczy się poróżnimy i będzie OK . Tak by chciał Nasz wróg , lecz daleka droga do upodlenia tak wspaniałych ludzi jakimi są Polacy

 • Zbigniew on 1 lutego 2018

  Ż…i mają kompleks prymusa , nawet w złym chcą być pierwsi i najlepsi…..

 • Grazka on 15 lutego 2018

  Murowane,że w tym roku 11.11.2018 idę wraz z moimi znajomymi Polakami w Marszu Niepodległości!!Bo to POLSKI MARSZ,MARSZ PATRIOTÓW A ŻYDOM MÓWIMY-WON Z POLSKI!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *