Dlaczego główny rabin w Polsce nazywa nas faszystami?

 rabin Michael Schudrich

Michael Joseph Schudrich – polsko-amerykański rabin, od 8 grudnia 2004 naczelny rabin Polski, powinien trafić na ławę sądową i dostać wyrok w zawieszeniu.

Kolejne obrażanie Polaków skończyłoby się więzieniem.

Tak powinno działać prawo, wobec przeciwników Polski, wobec antypolonizmu.

Proszę przeczytać, co ten człowiek powiedział:

Dorota Wysocka-Schnepf: A jak patrzył pan na Marsz 11 listopada w Warszawie, to widział pan, że to maszeruje patriotyzm, czy że to faszyzm idzie ulicami Warszawy?

Rabin Schudrich:  Faszym. To jest skandal. To jest źle. Nie ma miejsca w Polsce dla mnie, dla innych Żydów. Tak oni chcą, tak oni powiedzieli. To nie jest coś nowego, tak było też przed wojną. Przed wojną byliśmy przeciwni takim głosom, i dziś jesteśmy przeciw.

Dorota Wysocka-Schnepf: Ci młodzi ludzie, małżeństwa z małymi dziećmi, które też brały udział w tym marszu, czy to też był element takiej faszystowskiej postawy, czy oni zostali przypadkowo w to wciągnięci według rabina?

Rabin Schudrich: Nie wiem.

Jak to możliwe, że główny, żydowski rabin, tak mocno obraża Polaków i do dzisiaj nie ma sprawy sądowej?

To jest skandal i obłuda rządu, polityków i prezydenta Dudy, który powiedział: „nie ma zgody na ksenofobię, chorobliwy nacjonalizm i antysemityzm…”. 

Gzie on widzi antysemityzm w Polsce?

Pomyliła mu się prawda historyczna od faktycznego obrażania.

Dlaczego politycy milczą, dlaczego pozwalają na ubliżanie nam?

Wywiad, jaki udzielił gazecie wyborczej rabin Schudrich jest obrazą dla Polaków, jest totalną kpiną z narodu polskiego.

Jak można nazwać nas nazistami?

Czy ten człowiek postradał zmysły?

To, że promil idiotów pojawił się na marszu niepodległości, to oznacza, że jesteśmy nazistami?

Nie widział tysięcy patriotów, dzieci, rodzin, młody i starszych?

Oślepiło go całkowicie?

O tym trzeba głośno mówić i pisać: NIE dla żydów, którzy obrażają Polaków, NIE dla antypolonizmu!

Boli rabina fakt, że Polacy są patriotami, że nie chcą przyjąć islamistów, którzy gwałcą, kradną i niszczą całe narody.

To boli żydów, bo mają trudności we wdrożeniu Judeopolonii.

Najlepiej byłoby, gdyby Polak chlał wódę, oglądał TVN, czytał wyborczą, onet…

Wtedy byłby cacy?

 

źródło: Link do wywiadu: https://wyborcza.pl/10,82983,22681028,faszyzm-hanba-skandal-naczelny-rabin-polski-michael-schudrich.html

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: https://www.wikiwand.com/en/Michael_Schudrich#/overview

Przeczytaj koniecznie:

27 Responses to “Dlaczego główny rabin w Polsce nazywa nas faszystami?”

 • Zbyszek on 22 stycznia 2018

  Chazarskie NIC. To jest jabin w Polsce nie POLSKI………

 • Adam44 on 22 stycznia 2018

  „Dlaczego politycy milczą, dlaczego pozwalają na ubliżanie nam?”

  Jacy politycy?
  Żydowscy politycy lub polscy politycy-klakierzy pod władaniem żydowskich.

  Zejdźmy na ziemię i zacznijmy uświadamiać Polaków, że wybierają antypolską władzę, żydów, kukiełki.

 • Kiler51 on 23 stycznia 2018

  Dość z oszczerstwami Polski i polaków, co robi na urzedzie minister Zbigniew Ziobro, ze nie wytacza procesu sadowego temu zydowi. Gdxzie jest ” Redyta dobrego imienua” czyzby to nie przeszkafzalo , bo to mowia zydzi

 • Andrzej on 23 stycznia 2018

  Mysle ze za cicha zgoda J.Kaczynskiego i M.Morawieckiego majac na mysli zydowskie pieniadze wspierajace plany odbudowy polskiego przemyslu.Wyraznie widac to na dotacji do odbudowy kircholi zydowskich-(100mil.zl.)i budowy muzeum powstania zydowskiego-(200 mil.zl.)

 • Stan on 23 stycznia 2018

  Ja myślę że ten wywiad to wielka lipa.Podejrzewam że jest przez Wyborczą spreparowany. Michnik robi wszystko aby poróżnić Polaków. Nie możemy bezgranicznie wierzyć w to czym Wyborcza nas karmi.Po drugie Żydzi też mądrzy ludzie, i nie wygłaszaliby takich bredni w stylu Gazety Wyborczej, która myśli że każde łgarstwo Polacy wezmą za prawdę.

 • Rob Veggett on 23 stycznia 2018

  Trzeba z zimną krwią z całej siły w różnych językach nagłaśniać zbrodnie żydowskie popełnione na Narodzie polskim i innych Słowianach. To Żydzi mordowali Żydów, co udowodnili inni Żydzi jak prof. Norman Finkelstein, prof. Hannah Arendt, prof. Shlomo Sand etc. Nasi Polacy jak pani dr Ewa Kurek, Henryk Pająk, Andrzej Szcześniak, Leszek Żebrowski, prof. Andrzej Nowak, prof. Robert Jerzy Nowak, prof. Ryszard Kozłowski etc. też to udowadniają, że policja żydowska w gettach była najokrutniejsza dla innych Żydów. Twórcami faszyzmu, komunizmu i nazizmu byli Jezuici i Syjoniści (głównie Żydzi).

 • Mirek Mituta on 24 stycznia 2018

  MJ Schudricz should be in polish Court for lying about Poland and calling polish march „fascist march” He as a Jew is the last who can speak about Poland. Jew were killing hundreds of thousands Poles during WWII. In German Wermaht and SS, there were Jew-high officers who sentensed Poles and own Jews to death! Jews were also in communist party and NKWD in Russia during WWII. When ever were executions of Poles there were usually Jew putting them to death!!! Jews were helping Germans and Soviets to genocide Polish Nation!!! We Poles will never forget Jews and they will never be welcome in Poland!!!

 • wlodzimierz on 24 stycznia 2018

  ilu żydów uratowało Polaków……..zastanawia mnie jedno czy śmierć rodziny Ulmów miała jakiś sens….a co z żydami z NKWD co zamordowali tysiace polskich patriotów, a co dziś wyprawia zydowka Róża vo dupenstain

 • wlodzimierz on 24 stycznia 2018

  zastanawia mnie jedn, skąd u żyda taka nienawiść do Polski Polaka a taka miłość do Niemca

 • Jurek on 25 stycznia 2018

  Dlatego , że winny musi sie tłumaczyć . Czy My jesteśmy podobni jemu i jego wywodom ? To zależy jak się ustawimy w życiu . A możemy się identyfikować z padalcami , to wtedy Nas upodlą do padalca , i możemy być kimś , kimś kto jest ważny . Lecz ważność Nasza jest cieńsza od żyletki POLSILVER , bo żeśmy dali du…. i nie wzięliśmy za to kasy . Takie typy bez wyobraźni ! Między soba za ten stan rzeczy się poróżnimy i będzie OK . Tak by chciał Nasz wróg , lecz daleka droga do upodlenia tak wspaniałych ludzi jakimi są Polacy

 • Zbigniew on 1 lutego 2018

  Ż…i mają kompleks prymusa , nawet w złym chcą być pierwsi i najlepsi…..

 • Grazka on 15 lutego 2018

  Murowane,że w tym roku 11.11.2018 idę wraz z moimi znajomymi Polakami w Marszu Niepodległości!!Bo to POLSKI MARSZ,MARSZ PATRIOTÓW A ŻYDOM MÓWIMY-WON Z POLSKI!

 • Janek on 14 marca 2018

  Nazywa nas faszystami ,żeby odwrócić uwage od żydów ktorzy faszyzm i komunizm stworzyli.

 • Edward on 14 marca 2018

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=374817442974751&set=pb.100013394945343.-2207520000.1521037593.&type=3&theater A TO JEST W PORZĄDKU ?TO JEST JAKIŚ PSYCHOL! PLUJE NAM W TWARZ.! ŻAŁUJĘ,ŻE MÓJ OJCIEC RATOWAŁ ŻYDÓW I TRAFIŁ SIĘ DO OBOZU KL STUTTHOF (GORSZY NIŻ OŚWIĘCIM, NIE TRZEBA BYŁO MORDOWAĆ LUDZI Z GŁODU I WYCIEŃCZENIA SAMI RZUCALI SIĘ NA DRUTY ELEKTRYCZNE! WYSZEDŁ JAKO INWALIDA I WRAK CZŁOWIEKA!

 • Edward on 14 marca 2018

  MARSZ WOLNOŚĆI https://www.facebook.com/groups/glosujemyabypiswygralwybory/?multi_permalinks=1605215379536293&comment_id=1605666579491173&notif_id=1510785152667976&notif_t=feedback_reaction_generic&hc_location=ufi KLIKAJ Syn więźnia KL Stutthof.
  Berlin. Sierpień 2017,
  Niezauważony marsz faszystów w Berlinie
  1/ przemarsz neonazistów ulicami Spandau w 30 – tą rocznicę śmierci Rudolfa Hessa
  2 / Berlińczycy ze Spandau
  Maszerowali w odległości zaledwie 90,4 kilometra od obozu w Ravensbruck. W obozie kobiecym Ravensbruck przetrzymywano także Polki, uczestniczki Powstania Warszawskiego. Spośród 40 – tysięcy więzionych w Ravensbruck Polek, przeżyło zaledwie 8 tysięcy. Berlińscy neonaziści maszerowali w odległości 135 km od KL Lichtenburg i w odległości, zaledwie 37 km od KL Sachsenhausen, obozu w którym zamordowano min. gen. Grota – Roweckiego. Dlaczego wówczas świat się nie oburzał ? Nie mam pojęcia. Może dlatego, że Niemcy po zlikwidowaniu NRD, przestali donosić

 • Edward on 14 marca 2018

  PRZEDSZKOLAKI Z POLSKI SĄ FASZYSTAMI WG TEGO RABINA
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=130398957604235&set=a.108043049839826.1073741826.100019023933890&type=3&theater

 • Edward on 14 marca 2018

  I-KOLEJNE HIMALAJE ŻYDOWSKIEJ HIPOKRYZJI!
  CZYŻBY N AJPODLEJSI Z PODŁYCH”

  • KTO MORDOWAŁ ŻYDÓW I DAŁ NIEMCOM NA TO PRZYZWOLENIE?
  •(dot. Ustawy Senatu USA nr 447) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=405794643210364&id=100013394945343 kilkaj 20x

  • Amerykańscy Żydzi są nieludzcy oraz najbardziej podli z podłych . Po 73 latach , po spłaceniu ich wbrew prawu domagają się od ofiar niemieckich zbrodniarzy , którzy wymordowali 6 milionów Polaków, rozkradli, zburzyli i podpalili pozostawiając ruiny, (nie partycypując w kosztach rozbiórki i wywozie, gruzów, odbudowie kraju dosłownie w niczym , nagle chcą pieniędzy za majątki Żydów , których zamordowali niemieccy okupanci!

  • Finansowali Hitlera, dali Hitlerowi z Anglikami Kanadyjczykami oraz Stalinem przyzwolenie na mordowanie Żydów ( głównie chodziło o żydowską biedotę).
  • Dlaczego Wielka Brytania i USA pozwoliły mordować miliony Żydów. Niewygodna prawda, o której się nie mówi
  https://niezwykle.com/dlaczego-wielka-brytania-i-usa-pozwolily-mordowac-miliony-zydow-niewygodna-prawda-o-ktorej-sie-nie-mowi/#.VT4MSF-Hoxc.facebook:

  • Żydzi z Hitlerem wywołali holokaust. -https://3obieg.pl/zydzi-z-Hitlerem-wywolali-holokaust;
  -https://wolna/-polska.pl/wiadomosci/dr-ewa-kurek-holokaust-zydow-rekami-zydow-2016-01
  • Dla prezydenta USA Roosevelta ważniejsze niż zagłada Żydów była sytuacja koni !
  https://prawy.pl/6400-dla-roosevelta-wazniejsza-niz-zaglada-zydow-byla-sytuacja-koni-wspomnienie-o-janie-karskim/

  • Prezydent Roosevelt wg Niemców był Żydem
  • -https://www.salon24.pl/u/nick/587270,niemcy-zydzi-i-niecodzienny-spor-o-pochodzenie-roosevelta-41;

  • Razem z Kanadyjczykami (po wybuchu II wojny światowej) statki z niemieckimi Żydami z Niemiec nie wpuścili do portu odsyłając ich z powrotem do III Rzeszy . Bardzo wielu z nich trafiło w ten sposób do komór gazowych.

  • -ODESŁALI ŻYDÓW DO GAZU I TERAZ CHCĄ OD NAS PIENIĄDZE! SKANDAL!
  •https://www.facebook.com/PatriotycznaPoloniaChicago/photos/a.406261599503665.1073741830.395074240622401/684938161636006/?type=1&theater
  https://niewiarygodne.pl/kat,1031987,title,Stany-Zjednoczone-okryly-sie-hanba-Pokazaly-swoje-prawdziwe-oblicze,wid,16077942,wiadomosc.html USA I KANADA NIE WPUŚCIŁA ŻYDÓW PRZED SAMĄ II WŚ odsyłając ich do Europy (do gazu?)
  https://www.facebook.com/PatriotycznaPoloniaChicago/photos/a.406261599503665.1073741830.395074240622401/1374763815986767/?type=3&theater : vide – amerykanie i Kanadyjczycy odsyłają Żydów do gazu?
  •https://www.facebook.com/PatriotycznaPoloniaChicago/photos/a.406261599503665.1073741830.395074240622401/684938161636006/?type=3&theater;
  • ŻYDOWSCY MILIARDERZY WSPIERALI HITLERA ABY POZBYĆ SIĘ TYCH NAJBIEDNIEJSZYCH „PARCHÓW” A MY TERAZ MAMY PŁACIĆ ODSZKODOWANIA I ZWRACAĆ MAJĄTKI, KTÓRE NIEMCY SPALILI I ZBURZYLI! -.PRZECIEŻ z rąk Niemców zamordowanych zostało OK. 6 MILIONÓW POLAKÓW w tym 2,7-2,9 mln polskich Żydów, w tym w obozach śmierci zginęło ich ponad 1,86 miliona a więc Polaków zamordowano o 60% więcej.

  • A CO Z PODOBNYMI ODSZKODOWANIAMI( zwrotem utraconego i znacjonalizowanego przez Sowietów majątku} DLA RODAKÓW I ICH RODZIN?
  • ART. 32 KONSTYTUCJI RP STANOWI O RÓWNOŚCI WSZYSTKICH OBYWATELI WOBEC PRAWA, CZY ART. 5 KC (ART.STANOWI O TYM, ŻE JEST TO NARUSZENIE ZASAD WSPÓLŻYCIA SPOŁECZNEGO! NIEMCY MORDOWALI A MY MAMY ZA TO PŁACIĆ. Tak więc, dopóki nie zmieni się Konstytucja [ wymagana jest tak zwana większość konstytucyjna, to niech ci wierzyciele „idą na drzewo”!
  • Nie istnieje w tzw. w „obiegu prawnym „odszkodowanie dla osób za holokaust dla instytucji oraz ,tych którzy nie są spadkobiercami. szczegółowo to wyjaśnia to Obywatel USA syn więźnia z Oświęcimia i więźniarki obozu koncentracyjnego w Majdanku!
  • Prof. Norman Finkelstein – Przedsiębiorstwo Holokaust video
  https://www.youtube.com/watch?v=sCPf-OTDQyw; przedsiębiorstwo holokaust!
  CZYTAJ CAŁOŚĆ I KONIECZNIE KLIKAJ NA LINKI;
  https://newsweb.pl/2018/02/20/wstrzasajace-kulisy-pierwszych-dni-wojny-polsce-oto-wtedy-robili-zydzi/

 • Edward on 14 marca 2018

  CORAZ BARDZIEJ ZASTANAWIAM SIĘ PO CO NAM TO BYŁO?
  • -https://www.facebook.com/photo.php?fbid=386557425134086&set=pb.100013394945343.-2207520000.1516651572.&type=3&theater:… CZYTAJ CAŁOŚĆ
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=287245451731951&set=pb.100013394945343.-2207520000.1516654084.&type=3&theater; ….
  • CHYBA NALEŻAŁO TO ROBIĆ CO STELLA I Z ŻYDAMI NIE MIELIBYŚMY ŻADNYCH PROBLEMÓW, NIE ŻĄDALI BY TERAZ AMERYKAŃSCY ŻYDZI OD NAS ODSZKODOWAŃ, ZA SPALONE PRZEZ NIEMCÓW MIENIE BEZ SPADKOBIERCÓW (NIEMCY BY WYMORDOWALI WSZYSTKICH),
  • NIE BYŁOBY BEZPRAWNEJ UCHWAŁY SENAT USA! IRENA SENDLEROWA WYRATOWAŁA PONAD 3 TYSIĄCE DZIECI ŻYDOWSKICH I TYLKO 1 NA MILION MIESZKAŃCÓW EUROPY (NIE LICZĄC POLSKI) O NIEJ W OGÓLE NIE SŁYSZAŁO!
  • TERAZ BELGOWIE I HOLENDRZY (LICZNI W ODDZIAŁACH SS) POUCZAJĄ NAS I UCZĄ DEMOKRACJI!
  • -https://www.facebook.com/photo.php?fbid=334594913663671&set=pb.100013394945343.-2207520000.1516653027.&type=3&theater; SŁYNNA MORDERCZYNI ZA PIENIĄDZE- STELLA WYDAŁ 3 TYS. ŻYDÓW
  • -:https://pl.wikipedia.org/wiki/Irena_Sendlerowa -W czasie II wojny światowej współtworzona przez nią sieć ludzi i organizacji podjęła próbę uratowania ok. 2500 żydowskich dzieci
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=336007220189107&set=pb.100013394945343.-2207520000.1516652940.&type=3&theater; UCZĄ NAS DEMOKRACJI
  https://www.facebook.com/PolskaNiepodleglaBristol/videos/vb.876156352397175/1816305138382287/?type=2&theater
  https://niezlomni.com/amerykanski-historyk-odwazyl-sie-napisac-ksiazke-o-cierpieniu-polakow-zapomniany-holokaust-go-spotkalo-mowi-zyciu-spodziew
  „Der Spiegel”: Jugendamt oddawał dzieci pod opiekę pedofilów [ relikt NSDAP}
  https://www.tvp.info/35438551/der-spiegel-jugendamt-oddawal-dzieci-pod-opieke-pedofilow;
  • Mam materiały ostanie materiały IPN na temat szkód wojennych w formie slajdów. w zał. 1 slajd ten dot. tylko Warszawy . Mogę Tobie przysłać więcej ?

  https://dzienniknarodowy.pl/dr-kurek-gdyby-zydzi-ratowac-polakow-ocalalby-zaden-polak-wideo/
  Dr Kurek: Gdyby Żydzi mieli ratować Polaków, to nie ocalałby żaden Polak

  [WIDEO] Zachęcamy do wysłuchania wypowiedzi historyk dr Ewy Kurek, absolwentki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W okresie stanu wojennego była redaktorem i wydawcą podziemnego „Biuletynu Informacyjnego NSZZ Solidarność FSC Lublin”; w latach 1985-1989 współpracownikiem redakcji podziemnych „Spotkań”.
  Dr Kurek napisała m. in książkę „Polacy i Żydzi – problemy z historią”, w której stwierdza:
  – To niesłychane, że propaganda III RP sprawiła, że Polacy jako jedyni spośród narodów Europy biorą na siebie realną odpowiedzialność za dokonaną przez Niemców zagładę Żydów. To niesłychane, że władze III RP blokują w tym samym czasie wszelkie badania i publikacje historyczne dotyczące udziału Żydów w zagładzie własnego narodu oraz wszelkie badania i publikacje historyczne zbrodni żydowski popełnionych na Polakach.

 • Edward on 14 marca 2018

  ŻYDZI ŻYDOM ZGOTOWALI TEN LOS -DOWODY!
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=143429313124650&set=a.106611123473136.1073741828.100023727458585&type=3&theater&ifg=1
  https://tworzywoblog.wordpress.com/2016/04/30/gehenna-dzieci-czyli-tajny-oboz-karny-w-lubawie/

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1181624375307334&set=a.115250838611365.16461.100003793488290&type=3&theater Paweł Śpiewak, kłamca wróg narodu Polskiego dyrektor instytutu historycznego w Warszawie – utrzymywany z naszych pieniędzy przelewanych przez okupacyjne rządy twierdzi, ze około 1.5 mln Polaków zajmowało się eksterminacją Żydów !!
  Dlaczego PIS go nie ściga za tą mowę nienawiści ? Rządy II RP takich łgarzy wsadzała do więzień, to że tego się obecnie nie robi dowodzi, że rządy w Polsce nie są rządami Polskimi !!
  ‎Mirek Góźdź‎ do Polska to MY Rdzenni Polacy nigdy goście !! 23.02.18 2345

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2050974065226014&set=gm.800730273451756&type=3&theater&ifg=1 https://tworzywoblog.wordpress.com/2016/04/30/gehenna-dzieci-czyli-tajny-oboz-karny-w-lubawie/
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1254827381326908&set=gm.1849721241736870&type=3&theater jn
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2020638768177214&set=gm.961090044048343&type=3&theater szkoda gadać!
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=197103121041220&id=100022246001042 Leszek Biały katowany przez żydów sowieckich

 • Edward on 14 marca 2018

  IZRAEL SYNONIMEM; HIPOKRYZJI, BUTY, OBŁUDY PODŁOŚCI ORAZ KLAMSTWA!
  https://reporters.pl/12574/glod-nedza-bezdomnosc-oto-jak-izrael-dba-o-ocalonych-z-holokaustu/
  https://niezlomni.com/amerykanski-historyk-odwazyl-sie-napisac-ksiazke-o-cierpieniu-polakow-zapomniany-holokaust-go-spotkalo-mowi-zyciu-spodziewalbym-sie-ze/
  https://www.facebook.com/redisbad/photos/a.435425943148053.103303.356194021071246/1824369067587060/?type=3&theater PILECKI
  https://jewishcrimes.info/group-13/ GRUPA UZBROJONYCH ŻYDÓW
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2085990614965878&set=a.1468878323343780.1073741834.100006648781529&type=3&theater JAK SAMI MORDOWALI ŻYDOWSKIE DZIECI!
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=335698390263998&set=p.335698390263998&type=3&theater REFORMOWANY RABIN
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2058412084438247&set=a.1542634669349327.1073741827.100008084267882&type=3&theater ŻYDOWSKA RASA PANÓW !
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=330743064104319&set=a.114670852378209.1073741828.100015058840829&type=3&theater FELDMARSZAŁEK SS Wujek Tomasza Grossa, Enhard Gross – Milch, feldmarszałek Niemiec Hitlerowskich, główny wykonawca „całkowitej zagłady żydów” w Polsce
  Jak widać można fałszerstwa Grossa podważyć, i na dodatek odnaleźć ojca, który w żydo-stalinowskim UB, mordował po wojnie polskich żołnierzy AK..
  https://demotywatory.pl/4482622/Izrael-zlamal-65-uchwal-ONZ-i-nie-poniosl-zadnych-konsekwencji-Irak-zlamal-dwie-i-w-efekcie-zostal-zaatakowany-zbombardowany-i-zniszczony
  ZYDZI LUDOBÓJCY Palestyńczyków I TO DZISIAJ!
  https://ruch-obywatelski.com/polityka/izraelska-poslanka-matki-wszystkich-palestynczykow-musza-zostac-zabite/
  https://www.wykop.pl/link/2115346/izrael-gwalci-konwencje-genewska-stosujac-nielegalne-bomby-mikro-odlamkowe/
  • Bomby typu DIME rozsiewają w ciele ofiary proszek metali ciężkich lub mikroskopijne odłamki, niewidoczne przez rentgen i niemożliwe do usunięcia. Ocalałe ofiary doznają ciężkich uszkodzeń ciała prowadzących do amputacji kończyn oraz długotrwałej, powolnej śmierci m.in. na raka.”  • Izrael gwałci Konwencję Genewską stosując nielegalne bomby mikro-odłamkowe
  • Bomby typu DIME rozsiewają w ciele ofiary proszek metali ciężkich lub mikroskopijne odłamki, niewidoczne przez rentgen i niemożliwe do usunięcia. Ocalałe ofiary doznają ciężkich uszkodzeń ciała prowadzących do amputacji kończyn oraz długotrwałej, powolnej śmierci m.in. na raka.
  • WYKOP.PL
  • Bomby typu DIME rozsiewają w ciele ofiary proszek metali ciężkich lub mikroskopijne odłamki, niewidoczne przez rentgen i niemożliwe do usunięcia. Ocalałe ofiary doznają ciężkich uszkodzeń ciała prowadzących do amputacji kończyn oraz długotrwałej, powolnej śmierci m.in. na raka.”

 • Edward on 14 marca 2018

  https://niezlomni.com/taki-glos-byl-w-tej-chwili-potrzebny-brytyjczyk-zdradza-jakie-rzeczy-odkryl-dzieki-polsce-naprawde-bylem-w-szoku-ludzie-na-swiecie-tego-nie-wiedza-wideo/
  https://www.facebook.com/OjczyznaMojaPolska/photos/a.1945383249056863.1073741828.1945344335727421/1979766158951905/?type=3&theater

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1809781059096265&set=a.111683695572685.18105.100001931647745&type=3&theater jwhttps://www.facebook.com/photo.php?fbid=10208716135419355&set=a.1862965392460.77530.1790745563&type=3&theater JN

  https://www.facebook.com/266642673835563/photos/a.266677047165459.1073741828.266642673835563/345167989316364/?type=3&theater jw
  https://niezlomni.com/ta-ksiazka-zostala-wydana-pieniadze-polskiego-podatnika-niemcy-ofiarnie-ratowali-zydow-rak-mordujacej-armii-krajowej/
  Kiedy Zydzi zaplacą nam odszkodfowanie za zbrodnie ludobójstwa? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1812387365502301&set=a.111683695572685.18105.100001931647745&type=3&theater: Barbara Ludwika Dropińska-Pulik
  7 godz. •
  TYLE SIE MÓWI O ŻYDACH PRZEŚLADOWANYCH PONOĆ PRZEZ POLAKÓW, A KIEDY ZACZNIE SIE MÓWIĆ O ŻYDACH Z NKWD KTÓRZY WYMORDOWALI WIĘCEJ POLAKÓW NIŻ HITLEROWCY…DLACZEGO WSZYSTKICH NAZYWAJĄ POLAKAMI, W POLSCE MIESZKAJĄ POLACY I OBYWATELE ŻYDZI FOLKSDOJCZE BOLSZEWICY SODMICI , KTÓRZY Z POLAKAMI NIE MAJA NIC WSPÓLNEGO NAWET POLSKI POLSKA DLA NICH TO NAZWA WIRTUALNA
  https://justice4poland.com/2016/08/16/co-powinienes-wiedziec-o-izraelu/:
  Izrael jest jedynym krajem na świecie, który nie poczuwa się do udzielenia informacji na temat posiadanej broni nuklearnej. Przypuszcza się, że może to być nawet 400 głowic nuklearnych. Jednocześnie władze tego kraju konsekwentnie odmawiają podpisania Układu o Nierozprzestrzenianiu Broni Jądrowej, którego stronami są m.in. Europa, Stany Zjednoczone, a nawet Iran.
  Izrael nie podpisał także ani Konwencji o zakazie broni chemicznej, ani Konwencji o zakazie stosowania broni biologicznej, których sygnatariuszami jest cała UE i większość państw członkowskich ONZ.
  Angela Merkel dostarczyła Izraelowi wybudowaną przez Niemców flotę łodzi podwodnych klasy Delfin. Aktualnie jest ona silniejsza niż siły obronne Francji, Wielkiej Brytanii czy Niemiec i stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa Europy
  Rząd Izraela kontynuuje okupację terytoriów Palestyny – jak dotąd udało mu się przesiedlić tam nielegalnie ponad 500 000 swoich obywateli. W ten sposób izraelskie władze próbują pokrzyżować plany utworzenia niezależnego państwa palestyńskiego dla 5 milionów rdzennych Arabów. Ponadto wynajęci przez nich terroryści nękają arabskich mieszkańców okupowanej Palestyny, podpalając i niszcząc ich gaje oliwne i inne formy działalności gospodarczej, kontynuując w ten sposób program zastraszania i przemocy.
  Rząd Netanyahu otrzymuje rocznie ponad 6 miliardów dolarów od amerykańskiego kongresu i Amerykańsko-Izraelskiego Komitetu ds. Społecznych (AIPAC), co w przeliczeniu daje 1000$ na każdego żydowskiego Izraelczyka wyciągnięte z kieszeni amerykańskiego podatnika. Jednocześnie Netanyahu wpływa na władze USA, by te prowadziły politykę zagraniczną zgodnie z jego wytycznymi. Marysia Mikulska udostępniła
  • Marysia Mikulska 14.02.18 Link w grupie Polska to my rdzenni Polacy
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=422371024900284&set=a.326573934479994.1073741827.100013821700012&type=3&theater; jnhttps://www.facebook.com/photo.php?fbid=1813575408716830&set=a.111683695572685.18105.100001931647745&type=3&theater jn


  • Francuzi pomagali i to bardzo Hitlerowi w eksterminacji Żydów. (organizowali oddziały SS), Całe transporty Żydów do Oświęcimia ale to było za mało zakładali obozy śmierci ! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1725286770826938&set=pcb.1725286807493601&type=3&theater Francuski obóz koncentracyjny w Pithiviers. Utworzony przez legalny rząd francuski / Vichy / dla obywateli francuskich żydowskiego pochodzenia, skąd więźniów kierowano do Auschwitz-Birkenau kolejami francuskimi. Był to jeden z siedmiu obozów koncentracyjnych usytuowanych na terenie nie okupowanej Francji i zarządzanych przez Francuzów. Przy udziale Francuzów i ich rządu, deportowano do obozów zagłady 76 tysięcy Żydów, w tym 11 tysięcy dzieci. Jakoś dziwnym trafem nie słychać o udziale Francji w holokauście. httpshttps://www.facebook.com/photo.php?fbid=1725286730826942&set=pcb.1725286807493601&type=3&theater
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1725286730826942&set=pcb.1725286807493601&type=3&theater
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1725286727493609&set=pcb.1725286807493601&type=3&theater
  https://prawicowyinternet.pl/ilu-francuzow-zginelo-w-obronie-polski-w-1939-r-a-ilu-polakow-poleglo-walczac-o-wolnosc-francji-na-francuskiej-ziemi/
  https://prawicowyinternet.pl/czy-istnieje-prawdziwy-dialog-polsko-zydowski/
  SPRAWA POMNIKA CHASYDÓW ORAZ 100 MILIONÓW NA RENOWACJE ŻYDOWSKICH GROBÓW. ZŁ NA RENOWACJE! Pomnik ZBUDOWAĆ tym co z narażeniem życia ich ratowali! Sendlerowej (uratowała 2,5 tys. dzieci żydowskich. oraz innym Polakom! W Polsce zginęło tysiące osób , bo za to bo była kara śmierci za ratowanie Żydów! Na zachodzie zginęła tylko 1 osoba w Danii. ! Francuzi zakładali dla Żydów obozy śmierci i wchodzili do SS .oraz wysyłali Żydów do gazu do Polski, a Holenderka żydówka (Stella) szmalcownik zamordowała 3 000 tys. Żydów. W Polsce była za to kara śmierci wykonywana przez państwo podziemne! MY NIE MOŻEMY ZBUDOWAĆ POMNIKA 96 OFIAR SMOLEŃSKICH W TYM 2 PREZYDENTÓW, KILKUNASTU GENERAŁÓW I KILKADZIESIĄT OSÓB Z ELIT A MAMY BUDOWAĆ JAKIMŚ CHASYDOM ,ORAZ ROBIĆ RENOWACJE GROBÓW! W POLSCE ZA TO PŁACI RODZINA ZMARŁEGO! (PRZECIĘTNY POLAK NIE KOJARZY KTO TO TAK!. NIECH SOBIE ZBUDUJCIE U SIEBIE I RÓBCIE RENOWACJE ZA SWOJE PIENIĄDZE. SZCZYT BEZCZELNOŚCI, MYŚMY ICH RATOWALI I MAMY ZA TO PŁACIĆ! !
  • SYN POR. PS. MAJCHRZAK, KEDYW TARNOPOL-BRZEŻANY, RATUJĄCEGO ŻYDÓW, WIĘŹNIA KL STUTTHOF!
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=333850193738143&set=pb.100013394945343.-2207520000.1519055184.&type=3&theater JN
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1939743936340660&set=a.1708990172749372.1073741827.100009152174573&type=3&theater
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=333879903735172&set=pb.100013394945343.- 2207520000.1519055184.&type=3&theater
  • ŻYDZI CHRONIĄ SWOJĄ NAJWIĘKSZĄ ZBRODNIARKĘ W DZIEJACH ŚWIATA ! JEDNA I 3000 ŻYDÓW DO GAZU! • HOLENDERKA STELLA NA 3 TYS. ŻYDÓW DONIOSŁA SKAZUJĄC ICH NA ŚMIERĆ!
  • Karis Derika https://l.facebook.com/l.php…Zarządzaj  • prawda dla Polaka 38 ( USTAWKA POLSKA-IZRAEL A USTAWA…
  • YOUTUBE.COM
  https://www.youtube.com/watch?v=57RMVqSYZU8&feature=share
  https://www.youtube.com/watch?v=57RMVqSYZU8&feature=share 21.02.2018 R SUPER WAŻNE o zdradzie
  https://prawicowyinternet.pl/polski-ambasador-uratowal-setki-zydow-czy-ta-historia-trafi-na-czolowki-europejskich-gazet/

 • Edward on 14 marca 2018

  https://superekspress.pl/zyd-o-marcu-1968-sami-zorganizowalismy-sobie-wyjazd-z-polski-nasi-ludzie-w-rzadzie-rp-to-zrobili/ 14.03.18 Żyd o marcu 1968 „Sami zorganizowaliśmy sobie wyjazd z Polski – nasi ludzie w RZĄDZIE RP to zrobili”’ Michael Joseph Schudrich – naczelny Rabin RP szczerze opowiedział o sytuacji polskich Żydów na łamach czasopisma „Times of Israel”. Jego wypowiedź szokuje.

  ”Marzec 68’ rokrocznie budzi w Polsce kontrowersje, Polacy wzajemnie przerzucają się oskarżeniami o antysemityzm – lubią poruszać ten temat – łatwo zbić na nim kapitał polityczny i zbudować zainteresowanie mediów” – czytamy.
  ”Co tak naprawdę działo się z naszym narodem w Polsce w okresie PRL?” – pyta żydowski publicysta.
  ”Nasz naród nie bez powodu jest nazywany „wybranym”. My – niezależnie od kraju i sytuacji politycznej potrafimy się odnaleźć. Także za żelazną kurtyną. Ludzie byli gotowi oddawać majątki za śpiwór w Nowym Jorku, ci, których faktycznie wydalano z kraju (nie nas Żydów) trafiali jako nędzarze na Syberię.
  Ale nie my – myśmy sami wysyłali swoich tam gdzie było lepiej, gdzie za darmo otrzymywali od państwa pomoc w postaci mieszkań, świadczeń socjalnych i darmowej nauki. Nasi ludzie w PZPR jak np. Jerzy Urbach czy Aleksander Kwaśniewski istotnie przyczyniali się do tego.” – mówi Rabin.
  ”Jak to możliwe, że wszyscy uwierzyli w nagonkę Gomułki?”
  „Odpowiedni ludzie naszego środowiska starannie zaplanowali tę akcję – przecież nie chcieliśmy aby to wyszło wtedy na jaw. Zajmowaliśmy kierownicze funkcje w MO, sądach czy prokuraturach. Nieoficjalnie mogę powiedzieć, że różnego rodzaju naciski umożliwiające podporzadkowanie sobie polskiej polityki i później biznesu szły od naprawdę wpływowych Żydów na całym świecie. Udało się i bardzo dobrze, że uratowaliśmy od ciężkiego PRL-u tak wielu rodaków – wielu z nich piastuje teraz ważne funkcje w USA, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Belgii. Reszta znakomicie działa w biznesie, a w Polsce nasza społeczność także ma się dobrze.”


  • Insynuacje na ten temat istniały od dawna – teraz wszystko stało się jasne – Żydzi wyjeżdżali kiedy chcieli i zawsze trafiali w miejsce, w którym od razu otrzymywali istotną pomoc.;
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2084903058219199&set=a.617597878283065.1073741831.100000985749484&type=3&theater; Duda przeprasza Żydów ;

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1572828342794877&set=a.107950545949338.12617.100002031796102&type=3&theater jn


  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2084903058219199&set=a.617597878283065.1073741831.100000985749484&type=3&theater; Duda przeprasza Żydów ;
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1601127789970471&set=a.295680150515248.68374.100002197976419&type=3&theater

 • Edward on 14 marca 2018

  https://dzienniknarodowy.pl/sumlinski-sposob-rozwiazanie-kryzysu-polsko-zydowskiego-przestancie-o-nas-klamac-przestaniemy-mowic-o-prawde/ Home Opinie Sumliński: Sposób na rozwiązanie kryzysu polsko – żydowskiego ‚Wy przestańcie o nas kłamać – my przestaniemy mówić o was prawdę’

  Sumliński: Sposób na rozwiązanie kryzysu polsko – żydowskiego ‚Wy przestańcie o nas kłamać – my przestaniemy mówić o was prawdę’
  MAR 12, 2018, 00:27
  „Anglia miała wybór pomiędzy wojną i hańbą. Wybrała hańbę, ale i tak będzie miała wojnę” – te słowa premiera Wielkiej Brytanii, Winstona Churchila, idealnie pasują do sytuacji Polski od przeszło miesiąca bezpardonowo atakowanej przez Żydów, podważających reputację naszego kraju łgarstwami tak podłymi, że nawet kłamstwa Josepha Goebbelsa wydają się przy nich niewinną igraszką.
  Mimo oczywistości kłamstw Żydów oskarżających Polaków o nazizm trudno oprzeć się wrażeniu, że decydenci naszego kraju utkwili w pozycji klęczącej i nie potrafią od niej odejść, tłumacząc się bez końca – jakby było z czego – i przepraszając nieustannie – jakby było za co – zamiast twardo stać na stanowisku obrony faktów i – bez względu na wszystko – obrony prawdy. Ta hańbiąca postawa polegająca na nieustannym tłumaczeniu się z niepopełnionych win spointowana wyprawą na klęczkach polskiej delegacji do Izraela i tak nie zapobiegła „zimnej wojnie” i jest absolutnie przeciwskuteczna.
  Widać to doskonale nie tylko z perspektywy Polonii amerykańskiej i kanadyjskiej, z którą po raz kolejny miałem przyjemność spotkać się kilkanaście dni temu, a która widziała antypolskie machinacje Żydów od lat (czasem z daleka widać lepiej), ale widać to dziś jasno także w kraju – tak jasno, że nie trzeba już jaśniej. Przyjmowanie z pokorą kolejnych ciosów, tolerowanie kolejnych oszczerstw, pouczeń i „mądrości” vide Anna Azari, która właśnie „odkryła”, że łatwo w Polsce obudzić demony antysemityzmu, ale nie raczyła zauważyć, że budzą je właśnie łgarze do niej podobni (pytanie: co to pani robi jeszcze w Polsce i dlaczego dotąd nie została określona, jako persona non grata?!), to dla nas droga przez ocean upokorzeń, w dodatku prowadząca w otchłań przypominającą tę ze słynnego obrazu Pietera Breughla „Ślepcy”: każdy kolejny trzyma rękę na ramieniu poprzednika i tak idą jeden za drugim bez świadomości, że za chwilę wszyscy spadną w przepaść. Tą przepaścią, w którą popychają nas tchórzliwi decydenci z prezydentem Andrzejem Duda na czele (widać dziś, jakim błędem było następcze skierowanie ustawy o IPN do Trybunału Konstytucyjnego), będzie pozostanie na następne pokolenia w pozycji klęczącej, z opinią kraju na niby, z którym nikt nie będzie się liczył, w dodatku pogardzanym narodem nazistów i zbrodniarzy, który bez końca będzie ponosił konsekwencje (wizerunkowe, ale także te finansowe) nie popełnionych win – i o ile ulegniemy naciskom, to już nas nie ma.

  Polacy, z którymi spotkałem się w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie (ponad tysiąc osób na czterech spotkaniach autorskich), a którzy od lat znacznie lepiej, niż rodacy w Polsce, widzieli żydowskie kłamstwa o Polsce i Polakach, mieli radę dla naszych decydentów, zawartą w dowcipie, którego clou sprowadza się do tego, że premier Morawiecki dzwoni do premiera Nataniahu proponując sposób na zakończenie kryzysu polsko – żydowskiego: rozwiązanie jest proste – mówi polski premier – wy przestaniecie o nas kłamać, a my przestaniemy mówić o was prawdę.
  Ale dalej, już na poważnie – bo sprawa jest śmiertelnie poważna – moi rozmówcy za Oceanem dodawali, jakie mają oczekiwania do osób rządzących krajem, a oczekiwania te sprowadzały się w zasadzie do jednego: choćby wyło piekło i szatani, bez względu na to, co przyniesie los – żadnych zmian w ustawie o IPN i żadnych ustępstw przed kłamcami i oszczercami.

 • Mirek Mituta on 21 marca 2018

  It is translation from Polish-original poem of Icchak Kacnelson “O bolu moj”-Jewish Poet.

  Icchak Kacnelson, “O pain of mine”

  “I am the one, who saw it, who was watching close,
  How children, wife’s, husbands and my grey oldies
  Like stones and wood pieces on carriage slayer thrown
  And bit heartlessly, and slurred inhumanly words.

  I watched from behind a window, I saw murderers band
  O, God, I saw the butchers and victims, who go to death…
  And disgracefully I cross my hands… disgrace and shame –
  Jew Hands brought the death to Jew – defenseless Jew!

  Traitors, who run in a shiny boots on empty streets
  Like with swastika on hats – with Star of David, walk nastily
  With grimes, who twists foreign words, arrogant and wild?
  Who throw us from stairs, which drags us from our homes?

  Who busted doors with frames, forcefully got in, bandits
  With baton raised up to hit – to homes taken by fear.
  They beat us, hound oldies, they chased our youngest
  Somewhere on the creepy streets. They spit in Gods face.

  They found us in closets, and drag us from under beds
  And cast slurs on us, “March, to devil, there is your place!”
  They drag us all from our homes, but they stay longer
  To take our last clouding, a slice of bread and manna.

  On the streets-get in sane! Look and be froze, as the
  Dead Street, became one scream and real horror
  From start to the end empty, but full, like never before –
  Tracks! And from anguish, from shout it’s hard for tracks.

  In them Jew! Tears own hairs on heads and bending hands
  Some are silence – their silence is louder it is screaming.
  Watching… their seem… is it mirage? Maybe bad dream nothing else?

  With them Jewish Police – cruel and vicious! On side – German
  With smile is looking at them,
  German stopped from far and is watching – he in not disrupting,
  He is given my Jew death with Jewish hands!”

  This poem was written between October 03, 1943 and January 18, 1944.
  In that time Kacenelson was consequently in Warsaw Ghetto, Polish Hotel
  and in Vittel camp in France. Just before deportation to Drancy camp Kacenelson
  put the poem in to a bottle and buried on camp ground, and was found by
  Miriam Novitch in moment of freeing prisoners by allies on 12 of September 1944.
  This creation is made of 15 songs, which show history of Jew Nation and their testimony.
  The poem is full of poet’s feelings, which lost family and is conscious of his helplessness.
  Poem has stories of lives in Ghetto, the death of municipal Minister – Adam Czerniakow – and also raise in Warsaw Ghetto.

 • Lucjan on 24 maja 2018

  Bo mają podstawy. Mamy narodowców, dawniej endeków, faszyzujących „prawdziwych Polaków”, podział na gorsze i lepsze sorty i rząd który jak nie czynnie wszystko to popiera to ich faworyzuje. A rząd wybrany został głosem większości – więc jak to można nazwać?

 • Cezary Stawski on 17 grudnia 2018

  FASZYŚCI PODNOSZĄ GŁOWY I NAZYWAJĄ NAS POLAKÓW FASZYSTAMI … METODA ZNANA I CENIONA PRZEZ MANIPULACYJNY NURT GŁÓWNEGO ŚCIEKU… Jesteśmy dumnymi NACJONALISTAMI … kochamy Polskę … Nigdy nie będziemy faszystami … w odróżnieniu od Izraelickich FASZYSTÓW którym jest między innymi ten rabin … TO BARDZO PROSTE … zACZNIJMY WRESZCIE odróżniaĆ POLSKĄ MIŁOŚĆ DO OJCZYZNY od interesów PAŃSTWA ŻYDOWSKIEGO …Vedamir

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *