Czy wywiad niemiecko-zachodni zlecił zabójstwo Jerzego Popiełuszki?

nazi800

Po drugiej wojnie światowej Niemcy nie zostały całkowicie pokonane, jak chcą nam wmówić mainstreamowi historycy. Część niemieckich naukowców i zbrodniarzy została wchłonięta przez korporacje amerykańskie. Dostali azyl i nowe życie. Zostali wdrożeni w budowanie nowej kreatury światowej.

Przez cały okres polskiego stalinizmu, niemiecki wywiad kontrolował Polskę.

Dlaczego Amerykanie pomagają zbrodniarzom?

Associated Press dotarła do dokumentów, z których wynika, że od 1979 roku 38 z 66 zbrodniarzy wojennych i strażników w obozach koncentracyjnych SS otrzymało miliony dolarów od Amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości.  W sumie 133 osoby dostało świadczenia pieniężne na kwotę 20,2 mln dolarów. 

Agencja twierdzi, że „co najmniej czterech byłych nazistów uczestniczących w prześladowaniach Żydów i innych narodów podczas II wojny światowej do tej pory mieszka w Europie i dostaje pieniądze z USA”.

Dlaczego Izrael milczy w tej sprawie?

Gdyby chodziło o zbrodnie w Polsce, to cały świat wiedziałby o tym.

To jest ta sprawiedliwość i uczciwość światowych mediów, które nie nagłaśniają spraw obwiniających Izrael i USA. Te dwa państwa odpowiedzialne są za wiele zbrodni międzynarodowych.

Kto zlecił zabójstwo księdza Jerzego Popiełuszki?

Doc. Józef Kossecki dotarł do niecenzurowanego stenogramu z procesu Jerzego Popiełuszki, w którym prokurator Pietrasiński mówi o ciekawych poszlakach. Według jego wiedzy zabójstwo Jerzego Popiełuszki zostało zlecone przez wywiad Republiki Federalnej Niemiec (RFN).

Stenogram został przygotowany na zlecenie Episkopatu Polski i rozesłany do wszystkich biskupów. Prokurator Pietrasiński wyraźnie w nim mówi o zleceniu zabójstwa Jerzego Popiełuszki przez wywiad zachodnio-niemiecki.

Dlaczego o takich sprawach dowiadujemy się od pana Kosseckiego zamiast od instytucji jaką jest Kościół Katolicki?

Dlaczego na zlecenie KK nie rozpoczęto nowego procesu, w którym badany byłby wątek niemieckich służb?

Należy brać przykład z takich krajów, jak Belgia, która rozpoczęła proces ws. inwigilowania „belgijskich celów” przez wywiady Niemiec i USA.

Chyba już nastał czas walki, a nie strachu, chowania głowy w piasek, ukrywania i ciągłego usprawiedliwiania sprzedawczyków.

[jwplayer player=”1″ mediaid=”1549″]

Zapraszam na cały wykład Doc. Józefa Kosseckiego, który mówi o wpływach niemieckiej agentury na wydarzenia w Polsce:

[jwplayer player=”1″ mediaid=”1550″]

 

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Cieszę się, że ostatnią wiadomością wysłaną do osób zapisanych na darmowe info, sprowokowałem wielu czytelników do myślenia. Przypominam, że tytuł wiadomości brzmiał: „Czy masz kaca moralnego?”. Niektórzy byli mocno zbulwersowani… kiedy im uświadomiłem, że głosowali na Judeopolonie, czyli na przejęcie władzy w Polsce przez chazarskich żydów.

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne


Photo credit: darkday. / Foter / CC BY

Przeczytaj koniecznie:

3 Responses to “Czy wywiad niemiecko-zachodni zlecił zabójstwo Jerzego Popiełuszki?”

 • iwia on 1 czerwca 2015

  – prof. Krajski podaje, że w reaktywowanym, a po czym umorzonym procesie w sprawie zabójstwa ks. Popiełuszki prokurator z Poznania doprowadził śledztwo do punktu krytycznego, w którym trop zabójstwa prowadził do funkcjonariuszy WSI. Ci mieli wcześniej inwigilować funcjonariuszy SB, a następnie w miejscu zatrzymania księdza przez SB, czekali schowani w lesie w promieniu kilku metrów, żeby go uprowadzić w nieznane.
  – Duda może nie być świadomy, że jest wykorzystywany w rozgrywkach Żydów do swoich celów. Na pewno będą próby manipulowania nim właśnie do utworzenia Judeopolonii i nawet mogli mu otworzyć drzwi do sukcesu. Ale na tym etapie on nie jest pociagany za sznurki. Zatem, dlaczego władzę w Polsce musieli oddać okultyści z WSI i Komorowskim na czele. Kto mógł pokonać przede wszystkim w sferze duchowej tak mocno ugruntowane pozycje sił demoniocznych nad Polską przypieczętowane rytuałami? Najwyższy Bóg, Baranek Boży zesłał deszcz. Bóg zsyła deszcz po modlitwie.
  Teraz należy trzymać na smyczy inne frakcje okultystów, które będą chciały zamieszać i zakręcić koło fortuny na swoją stronę.

 • Elmo on 3 czerwca 2015

  rządzą judeo-sataniści, (syjoniści i jankesi) już od dawna, dlatego historia tak wygląda, a Niemcy są kolonią USA, ci natomiast kolonizują następne państwa. Niekończąca się wojna z terroryzmem, to wszystko wytwór generałów USA w porozumieniu z producentami i dostawcami broni, dla utrzymania hegemonii, depopulacji, pieniędzy

 • Swetru on 26 października 2015

  Przeciez niemcy sa firmą ząłozoną i zarejestrowana w USA (Waschington D.C. ) wywiad niemiecki to nic inengo jak odnoga spółki matki czyli C.I.A. a ci z kolei to Rycerze Maltańscy czyli zbrojna odnoga Jezuitów. Wszystkie drogi prowadza do gangu w Rzymie.Korproacja watykan ciagle w formie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *