Czy Polsce należy się odszkodowanie od Niemców?

 Niemcy odszkodowania

Tu nie ma gdybania. Fakty są przerażające.

Niemcy bezprawnie napadły na Polskę. Przez 5 lat okupowali nasz kraj. Kradli na potęgę. Każdy żołnierz niemiecki miał prawo grabić Polaków i wysyłać kosztowności do swojego kraju.

Podczas wojny Niemcy o kilka razy zwiększyli ilość złotówki w obiegu, aby jeszcze mocniej okradać Polaków.

Wynagrodzenia, które wypłacali Polakom były na poziomie sprzed wojny.

Do tego dochodzi inflacja w pierwszym roku okupacji wynosiła ok 40%. Nie dość, że żywność była droga, to jeszcze niedostępna. Kartki, które Niemcy oferowali nie starczały na podstawowe wyżywienie.

Niemcy kradli wszystko: i kosztowności, i obrazy, i maszyny, i węgiel, i inne surowce.

Pozostawili Polskę w potężnym upadku gospodarczym.

Nie wiadomo jeszcze, jak wycenić życie milionów Polaków, którzy zginęli w niemieckich obozach koncentracyjnych, podczas rozstrzeliwań, łapanek czy innych akcji przeciwko polskiemu narodowi.  

Ogólny standard światowy, to milion dolarów za jednego uśmierconego człowieka. Skoro zamordowano ok. 5,5 mln Polaków, to tylko za ich życie należy się kilka bilionów dolarów.

Nie możemy zgodzić się na określenie, że te wszystkie okropności zrobili jacyś naziści. To nie byli naziści, tylko Niemcy.

Ojcowie, mężowie mający swoje rodziny w Niemczech. Słali do nich kosztowności zrabowane Polakom.

Polska była zagrożeniem dla Europy

Pomimo zdradzieckiego przewrotu majowego dokonanego przez Piłsudskiego i obalenia jednego z najlepszych rządów, to gospodarka przed wojną bardzo dobrze rozwijała się. Do tego stopnia, że analizy zachodnie mówiły o polskiej potędze w latach 50-tych, którą trudno będzie ujarzmić.

Do tego w latach 50-tych prognozowano, że będziemy mieli więcej społeczeństwa, niż Francja.

Ile Niemcy powinni zwrócić Polsce za grabież narodu?

Za zburzenie i splądrowanie samej Warszawy około 500 mld dolarów do jednego biliona dolarów.

Za cały kraj i osoby, które zostały zamordowane przez Niemców, kwota ta wzrasta do kilku bilionów dolarów.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „The Flag” (CC BY-NC 2.0) by @_seaman85_@

Przeczytaj koniecznie:

5 Responses to “Czy Polsce należy się odszkodowanie od Niemców?”

 • hansi on 8 sierpnia 2017

  Przyszło mi do głowy właśnie, Panie Robercie, że obecne roszczenia Polski wobec Niemców są autorstwa, bynajmniej NIE Prezesa, w celu jątrzenia, o niewiadomym na razie celu (skłócania Niemców z Rosją, według poleceń z Usraela), lecz autorstwa tego samego, co (debilne i bezczelne) roszczenia „żydów” wobec Polski :) Czyli autorstwa „holocaust-industry” Abrahama Foxmanna :)
  Pomyślmy chwilę :)
  Jakiekolwiek układy, umowy i ustalenia z żydownią nie mają sensu, ze względu na TALMUD :)
  Żyd nie ma honoru, ani moralności żadnej WOBEC GOJA :) .. Żyd obieca Gojowi wszystko, przysięgnie na wszelkie świętości, nawet przejdzie na katolicyzm, byle osiągnąć CEL :)
  Przypomnijmy sobie, że Żyd ustalił ze Schröderem onegdaj, że odtąd KOŃCZY się okres pokuty Niemiec za II wojenkę i za „holocaust” i odtąd ani grosza mniej (ale i tak, do dzisiaj idą do Izraela atomowe okręty podwodne, z kieszeni podatnika niemieckiego..). Koniec odcinania kuponów od holocaustu i grabienia Niemiec :) .. Dogadali się, że OKay, więc trzeba znaleźć winowajcę zastępczego, na którego wyznaczyli Polskę. Stąd – roszczenia żydowni wobec Polski. Ale żydowi zawsze jest mało. Jak bakteria na pożywce, która do samego końca żre, żre i żre i się mnoży, aż do wyczerpania pożywki…
  I CO się dzieje ? Niemcy już myśleli, że Polska jest już ICH..
  Ale kalkulowali BEZ żydowni…Która, w momencie, gdy odebrała Polskę sprzed nosa Niemcom (w momencie przegranej Clintonowej), zapragnęła rabunku jeszcze większej kasy, NIE tylko 65 miliardów $ od polskiego Goja. Pomyśleli, że obejdą ustalenie ze Schröderem, wysuwając żądanie reparacji od Niemców, w..imieniu POLAKÓW :)
  Nawet chamska i bezczelna postawa jednej tylko Hajki Grundbaum świadczy symptomatycznie, jak PEWNA czuje się już żydownia w Polsce, uważając naszą Ojczyznę już coraz jawniej za SWOJĄ własność (a Polaków – zgodnie z Talmudem..).. TO ŻYDOWNIA więc – zamierza ściągnąć z Niemców kolejny haracz, w dodatku w wysokości niewyobrażalnej, nawet dla Niemców w tej chwili :) , powołując się już NIE na żydów, którzy „thyyyle przeciehpieeeli”, lecz na Polskę i Polaków, robiąc jednocześnie z Polski i Polaków ŚMIERTELNEGO WROGA Niemców (co widzę po narastającym jazgocie trollowni w niemieckich mediach wszelkich..), co TAKŻE wpisuje się doskonale w żydowski scenariusz EKSTERMINACJI POLAKÓW z ich Ojczyzny… Z jednej strony – Niemcy i ich po cichu dopinana już „Armia Unijna”, a z drugiej – BANDEROWNIA, również już DOPIĘTA przez tę samą żydownię i uzbrojona nawet, poprzez różne sorosowe „fundacje” otwarty dialog i inne.. I teraz tylko to podpalić, lada moment, proponuję datę 1-go września, bo bardzo fajna 😀 ..
  Strasznie jestem ciekaw, JAK oni to zamierzają zrobić, w sytuacji, gdy w żaden sposób ta swołocz, ani kaczyńska, ani schetynowska, nie jest w stanie wywlec polaków na ulice ?..
  No, jeszcze parę takich ustaw, jak dotąd i może się im to udać.. Gdy zaczną wsadzać dalej za palenie kukieł żyda, rolników za zabicie własnej świni, dalej deprawować młodzież owsiakiem, oraz jawnie już przymusowo karać r0odziców za odmowę trucia im noworodków „szczepieniami”, to i owszem…
  Pod JAKIM pozorem jednak zamierza Macierewicz zabrać patriotyczną młodzież w kamasze ?.. Ciekawe..
  Czekam z niecierpliwością, jak oni to zamierzają zrobić ?..
  I JAK podzielą Polskę, żeby i Niemcy byli ukontentowani (i zgodzili się zapłacić ŻYDOM „reparacje dla polski”), oraz USrael był zadowolony, bo dostanie błogosławieństwo od Niemców na zrobienie „Międzymorza” ?.. I JAK zamierzają ugłaskać Rosję ?.. Bo przecież NIE wojną ?.. Która ma jeszcze parę lat czasu, zanim wytępią nią resztki nas – oraz „przy okazji” – większość Europy ?..
  No, rozgadałem się zanadto.Ale głównie mi chodziło o to, że to ŻYDZI, ci sami – od ich posranej Ligi Antydefamacyjnej, choć po cichu – usiłują zrabować DLA SIEBIE haracz z Niemców, zwalając to na POLAKÓW i kierując nienawiść Niemców na Polaków…
  To jest tak PROSTE, że aż może być prawdziwe :)
  Pozdrawiam, hej.

 • mloo on 8 sierpnia 2017

  Ciekawie to będzie wyglądać w aspekcie starcia Trump – Merkel. Niemcy zdają sobie sprawę z tego że powinny zapłacić ale suma jest powalająca i zrobią wszystko aby w Polsce znów rządy objęli ich ludzie z PO lub .N a może Kukizy (według mnie jest to alternatywa dla PO sponsorowana przez Niemcy). Za to USA zrobi wszystko aby to ich ludzie czyli PIS rządzili. Ta walka wymusi na rządzie Pis polepszenie warunków życia Polaków gdyż oficjalna lewacka propaganda jest za PO. Smutnym jest natomiast fakt iż sami u siebie rządzić nie możemy niezależnie od mocarstw świata. Bo zarówno USA jak i Niemcy sprzedadzą nas za kruszyny ze stołu jak dojdzie do starcia z Rosją, a przecież szykują nas do tego.

 • Robert on 8 sierpnia 2017

  Hansi

  Oczywiście, że Kaczyńscy i Duda mają powiązania z żydami.
  Jednak ta gra jest bardzo ważna dla Polski.
  Musimy bardzo mocno zagrać odszkodowaniami, bo w grę wchodzi kilka bilionów dolarów.
  Dlaczego to takie ważne?
  Mocne argumenty w ręku, to równoważna walka na polu unijnym.
  Przecież to Niemcy rządzą unią i tak naprawdę to nie walczymy z sprzedawczykami unijnymi tylko z Niemcami.

 • qrde blade on 8 sierpnia 2017

  Niemcy napadły na IIRP z którą to obecna IIIRP ma niewiele wspólnego np nie ma łączności konstytucyjnej, gdyż w Polsce obowiązują obecnie dwie konstytucje, ta z 1935 roku podpisana przez Mościckiego ( nigdy nie odwołana ) i pożal się boże konstytucja kwaśniewskiego, która nie miała 50%+1 reprezentacji w referendum ją zatwierdzającym, więc jest nieważna!
  IIIRP to państwo kolonialne, istniejące tylko formalnie, rządzone przez satanistyczne elity.

 • Krzysztof pomazańcowy on 10 sierpnia 2017

  Odszkodowanie należy się nie państwu polskiemu tylko narodowi polskiemu, dlatego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *