Czy PiS dogadał się z żydami?

Kaczyński Jarosław

Senator Waldemar Bonkowski decyzją prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego, został zawieszony w prawach członka PiS i klubu parlamentarnego PiS.

Za co został zawieszony?

Za opublikowanie widea na swoim profilu fb: „Jak Żyd Żyda gonił na śmierć„,

I za te słowa:

„Domagam się traktowania antypolonizmu na równi z antysemityzmem… Kto donosi obcym na Polskę, sam wyklucza się ze wspólnoty narodowej”.

Film z archiwum niemieckiej rzeszy, pokazuje bandytów żydowskich w roli policjantów, którzy biją żydów.

Nie wiem kim jest senator Bonkowski. 

Jednak zawieszenie osoby za publikowanie prawdy, nie jest czymś normalnym.

Mam nadzieję, że Jarosław Kaczyński wie coś więcej o senatorze i nie ma to związku z opublikowanym filmem i wypowiedzianymi słowami.

Gdyby okazało się, że był to główny powód odwołania senatora, to być może, jest to dowód na krążącą plotkę w sieci.

Dochodzą nas głosy, że PiS ma umowę z Netanjahu w sprawie wywołania sztucznego konfliktu polsko-żydowskiego. Ma on na celu podniesienie wyników partii Netanjahu, jak i PiS w sondażach.

Cel został osiągnięty.

Obie partie zwyżkują.

Nie obchodzi mnie zmowa

Prawdopodobnie tego nigdy się nie dowiemy, jak spiskują politycy poza naszymi plecami.

Wielu z nich to zwykłe prostytutki polityczne.

Wiesz, co jest kapitalne w tej sprawie: ROZGŁOS.

To jest czas, na który czekałem od dawna.

Zawsze publikacje o żydach roznosiły się, jak przysłowiowe ciepłe bułeczki.

Jednak nie docierały do szerszej publiczności.

Teraz to się zmieniło.

Lewica, jak to lewica broni czerwonego stołka, dlatego mówi jak zaklęta: „Polacy mordowali żydów.  Zginęło również z rąk polskich 3 mln żydów„.

Jonny Daniels, żyd, lobbysta mówi o 6 mln zabitych żydów.

Czy to nie jest kolejny kłam czerwonych i żydów?

Czy w trakcie wojny zginęła choć jedna osoba narodowości żydowskiej?

Przecież wtedy żydzi nie mieli swojego państwa. Żydowski Izrael powstał na ziemiach Palestyny w 1948 roku. 

Możemy mówić, że zginęło 2 mln katolików, ileś muzułmanów, jakaś liczba wyznawców Judaizmu.

Ale przecież oni wszyscy byli Polakami!

Czy chcą czy nie w trakcie II wojny światowej nie zginął żaden obywatel żydowskiego Izraela, bo takiego państwa wtedy nie było.

Więc o jakim Holocauście narodu żydowskiego mówimy? 

O jakich odszkodowaniach dla narodu żydowskiego mówimy? 

Czy nasi politycy są ślepi, głusi czy po prostu głupi?

Sukces polskiego narodu

Jeżeli PiS zrobił układ z żydowskim Izraelem, to żydzi wpadli we własne sidła.

I to jest najlepsze w tej całej historii.

Prawdopodobnie ten paszkwil filmowy o polskich obozach jest ustawką LINK.

Nagle jak jeden mąż, wszyscy żydzi go potępili. Nawet żydowska ambasador…

Prawdopodobnie został wyprodukowany, aby pokazać Polakom, jak żydzi są solidarni z nami.

Nie wierzcie w to.

Czytam codziennie żydowski bardzo popularny magazyn: Haaretz.

To ten, co niby wywołał awanturę z ustawą IPN.

Od dawna ten dziennik manipuluje, obrzydliwie obraża Polaków.

Dlatego nie ma żadnej żydowskiej skruchy.

Oni cały czas chcą przejąć nasze ziemie, nasz naród.

Próbowali zbudować przed wojną Judeopolonie, w trakcie II wojny organizowali i  zarządzali gettami. Liczyli na to, że po wyjściu Niemiec z Polski, przejmą polskie ziemie.

To jest dziwny naród, niewdzięczny, niegodny zaufania.

Dlatego tak ważny jest obecny czas. Powstało tysiące artykułów, filmów, wspaniałe audycje w TVP.

To cieszy, ponieważ jeszcze parę miesięcy temu, żydzi budowali własne poletko w Polsce, bez rozgłosu, w zupełnej ciszy.

Obudzilibyśmy się z ręką w nocniku.

Pan Daniels, niebezpieczny żydowski lobbysta brylował po salonach: polskiej polityki i religii katolickiej.

Umilał się jak mógł, aż w końcu wyszła z niego parszywość.

Napisał na Tweeterze:

„Polacy kolaborowali z chciwości i nienawiści, Żydzi – aby się ocalić”.

Tych słów nigdy nie możemy zapomnieć. Tak właśnie żydzi bezczelnie zakłamują historię…

I to jest ten piękny czas, przypominania działalności żydów.

Dr. Ewa Kurek wyraźnie mówi, że nigdy nie było asymilacji polsko-żydowskiej. Nigdy.

Oni zawsze traktowali nas, jak coś gorszego.

Piszmy, mówmy i nigdy nie zapominajmy, ponieważ żydzi mają potężne wpływy na całym świecie. Są bardzo niebezpieczni.

Pod ich opieką byliśmy i będziemy zdradzani i opluwani – jak to się dzieje obecnie.

Nie pozwólmy na to, aby ktokolwiek z narodowości żydowskiej rządził Polską. Żaden polityk nie może mieć korzeni żydowskich, rodziny żydowskiej.

Czy to jest antysemityzm?

Nie, to jest praktycyzm i walka o wolną Polskę. 

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „Jarosław Kaczyński” (CC BY 2.0) by DrabikPany

Przeczytaj koniecznie:

6 Responses to “Czy PiS dogadał się z żydami?”

 • aalfa.oomega on 27 lutego 2018

  JUDE chcą tylko od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę mają gdzieś! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3.wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (usunięte – admin)

 • qrde blade on 27 lutego 2018

  Ustawa IPN, która wzbudziła tyle kontrowersji i stała się przyczyną wielostronnej nagonki na Polskę jest tylko pretekstem użytym w znacznie większej, mającej globalne znaczenie sprawie. Wieloaspektowo zagraża ona wielu rządzącym tym padołem łez socjopatycznym gronom i spiskom mogąc ujawnić zbyt wiele oczywistych lecz starannie skrywanych dotąd PRAWD.
  Oto one:
  1. Obie wywołane i szeroko finansowane przez satanistyczne lobby wojny światowe były wyłącznie zainicjowane i prowadzone przez rzeszę niemiecką ( zwaną Cesarstwem Rzymskim narodu Germańskiego lecz inaczej Braci w Wierze w Lucyfera ). Były one tylko częścią większego planu przejęcia kontroli nad światem przez satanistyczne NWO. Ogłoszony przez naczelnego satanistę, masona 33 stopnia Alberta Pike plan trzech WŚ miał doprowadzić do hegemoni satanistów nad światem jest naturalnie nadal w realizacji ….
  2. Sataniści satanistami, ale tak naprawdę liczył się wyłącznie globalny, korporacyjny biznes i totalna depopulacja zbyt dużej liczby biednej ludności zamieszkującej Europę oraz tej która temu rozwojowi mogłaby w przyszłości zaszkodzić. Wojny były jak dotąd idealną realizacją ww. celów do tego bardzo silnie zadłużały państwa narodowe biorące w nich udział. II WŚ miała zetrzeć w pył zbyt niewygodne tym planom żyjące ze sobą nacje Słowian i Żydów oraz liczne mniejszości. Do realizacji tych celów użyto dwukrotnie bezrozumnych, biorobotycznych Niemców. Natomiast Interesów korporacyjnych pilnowali już inni powszechnie służący satanistycznemu hegemonowi i mamonie najemnicy, mający wiadome pochodzenie, zajmując najwyższe stanowiska w SS i na samych szczytach niemieckiej władzy. Hitler był natomiast kolejnym satanistycznym pomiotem zawsze tego samego ROT- awirusa i naturalnie przeżył wojnę.
  3. W ten sposób wymordowano setki milionów ludzkich istnień po obu stronach konfliktu starannie i zgodnie z misternie realizowanymi satanistycznymi planami niszcząc przy tym miejsca będące sercem dawnego narodowego porządku tych państw.
  4. W tym miejscu PiS-owski pomysł ubiegania się przez Polskę o niemieckie reparacje byłby tak naprawdę więc wymierzonym nie tye w Niemcy, które są obecnie jedynie obywatelską korporacją, spółką z o.o. realizowaną swoje plany na terenie Niemiec, ale byłby ciosem w samo serce satanistycznego, globalnego przemysłowo chemicznego kartelu, który to właśnie tymi sposobami od dawna realizuje swoje satanistyczne plany przejęcia totalnej władzy nie tylko w UE, ale i na całym świecie.
  5. To dlatego miedzy innymi taki medialnie rozgrywany i stale podgrzewany rejwah uczyniono między desperacko zgodnie żyjącymi Żydami i Polakami, bo poróżnienie nas i obrzydliwe pomawianie Polaków o liczne zbrodnie na Żydach starłoby na proch asertywne, wspólne dążenie o wojenne odszkodowania w licznie rozgrywanych i pojudzanych wzajemnych specjalnie ku temu celu aranżowanych konfliktach. Tak więc za środki wszechwładnego kartelu uczyniono między Polakami i Żydami zarzewie wzajemnego gniewu i nienawiści, bo to się znacznie bardziej na przyszłość opłaca niż wypłacenie Polakom i w tym polskim Żydom reparacji za ogromne wojenne zniszczenia.
  6. Znów więc wszystkie strony wojennego konfliktu wystąpiły skrycie przeciwko Polsce Polakom i Żydom, chichocząc w duchu, że doprawdy doskonale się ten spisek rozwija i to Polacy zapłacą kolejny raz, tym razem Żydom za wojenne zniszczenia i wspólny wyrządzony obu narodom przez satanistów HOLOKAUST.
  7. Kolejnym aspektem tej sprawy starannie przemilczanym tym razem przez Żydów jest lista, którą IPN planuje opublikować na której będą podane wszystkie możliwe dane osobowe wraz z pochodzeniem więziennej obsługi obozów oświęcimskich. Ta lista jak i wiele innych oczywistych i dalej przemilczanych powszechnie faktów, ujawnia całą obrzydliwą prawdę o bezkrytycznym, najemnym wysługiwaniu się wiadomych nacji wszechobecnej satanistycznej władzy, co do tej pory starannie przed światem i nauką ukrywano.
  8. Wielu tzw. elytom tego żałosnego grajdołu łez nadal moralnie bezkrytyczne służącym całej tej chorej globalizacji, lucyferycznemu ONZ, UE, NWO, czarnej arystokracji, Watykanowi i kartelom wydaje się to jedynym, doskonałym sposobem na udane materialne życie, które pozwala zapomnieć o lawinowo rosnącym zjawisku wszechobecnych trucizn w wodzie, powietrzu, pożywieniu, lekarstwach, o przymusowych sterylizujących i depopulujących ludzkie stada szczepieniach, morderczych chemio i radioterapeutycznych procedurach, powszechnej łże nauce, historii, informacji i powolnym, ale stanowczym cofaniu się w rozwoju …

  wężykiem, wężykiem

 • Wojtek on 28 lutego 2018

  Brawo. Ale tak, czy inaczej kwestia żydowska, z tych właśnie powodów, powinna zostać w końcu rozwiazana. To tak jak z islamem, nie mamy innego wyjścia jeśli chcemy orzeżyć i spokojnie żyć.

 • Kwal on 14 grudnia 2018

  Żydostwo to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione jakichkolwiek skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki, nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez śmierdzących i ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako, talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów, lichwiarzy i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

 • Antek on 30 grudnia 2018

  Jan Siemiński, harcerz, wspominający inwazję na Grodno późnym wieczorem z 18 na 19 września 1939 roku.) “Nim jeszcze nastąpiła obrona Grodna przed wojskami sowieckimi, wybuchła w mieście zakrojona na szeroką skalę dywersja komunistycznej V Kolumny. Złożona byla ona prawie wyłącznie z miejscowych Żydów, którzy (…wink stanowili w 1939 roku połowę ludności miasta.” „Od 17 września 1939 część ludności żydowskiej na Kresach entuzjastycznie witała wojska sowieckie, masowo zapelniła szeregi tworzonej przez okupantów »milicji ludowej«, denuncjowała i aresztowała licznych Polaków. Istnieją na ten temat setki czy wręcz tysiące świadectw. Najbardziej »bojowy« okazał się jednak ów odłam komunistyczny w Grodnie, który doprowadził tam do jakiegoś na małą skalę powstania.” „Żydzi w Kołomyi pomogli załogom trzech czołgów sowieckich rozbroic tamtejszą kompanię policji i Straży Granicznej w dniu 19 września 1939.” (Z monografii prof. Ryszarda Szawłowskiego.) „…żydowscy dywersanci częściowo opanowali miasto i »rozprawiali« się z miejscową państwową policją – niemiłosiernie mordując.” „…kiedy na chwilę zatrzymał się samochód, w którym jechało dwóch oficerów i kierowca, z pobliskich domów wybiegła grupa uzbrojonych Żydow, wyciągnęli żołnierzy i zakatowali ich, a później ciała ich porąbali siekierą i poukładali na ulicy.” „…dywersja komunistycznej V Kolumny. Złożona byla ona prawie wyłącznie z miejscowych Żydów, którzy (…wink stanowili w 1939 roku połowę ludności miasta.” „Miejscowi Żydzi garnęli się tłumnie do szeregów sowieckiej milicji i NKWD, i wraz ze swymi zwolennikami brali udział w wyłapywaniu polskich żołnierzy, działaczy i studentów, którzy się zgłosili do obrony miasta. Były serie egzekucji w całym Grodnie. Żydzi wrzeszcząc wskazywali Sowietom uciekających Polaków.” „Na mieście porozwieszali czerwone sztandary, nawet na dzwonnicy kościelnej niedaleko rynku.” „…rozbrajali polskich żołnierzy…” „Żydowscy milicjanci pomagali… Między innymi poprzez pilnowanie i eskortowanie wziętych do niewoli polskich żolnierzy.”

 • Willgraf on 24 lutego 2019

  Partia Interesów Syjonistów z premedytacja oddala władze PO w 2007r aby wyhodować przez 8 lat odpowiedniego wroga , który zasłoniłby jej syjonistyczne plany dotyczące wymazania Polski i zrobienia z niej POLIN..teraz każdego Polaka mogą nazywać zwolennikiem Parady Oszustów po to było oddanie władzy w 2007r przez PIS..to był koszerny spisek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *