Czy Paweł Kukiz prowadzony jest przez służby?

kukiz800

Paweł Kukiz pojawia się wszędzie. Ma dobry sztab wyborczy, albo otwarte drzwi do wielu mediów. Same uczestnictwo w programie Kuby Wojewódzkiego, dało mu dostęp do 2 milionów widzów.

Grzegorz Braun nie ma takich rarytasów. Występuje w niszowych mediach. Tylko z racji wyborczego prawa do mediów, przeprowadzają z nim suche wywiady. Nie dawno miał cztery procesy w trybie wyborczym. Wygrał jeden. Procesuje się nawet z „Gazetą Polską”, która powinna być jego poplecznikiem, a na pewno nie wrogiem.

Dlaczego postawili na Pawła Kukiza?

Gra toczy się o utratę władzy przez układ okrągłostołowy. Rozgrywają ją służby.

Ich strategia jest następująca:

„jeżeli udostępnimy media (TVN – Polsat) Pawłowi Kukizowi, to jego popularność automatycznie wzrośnie. Mówi z sensem, oskarża PiS, PO i cały układ okrągłostołowy, ale nie wyjawia nazwisk, tylko mówi ogólniki. Skupia się raczej na przyziemnych sprawach, jak: górnicy, rolnicy, matki z dzieckiem. Nie dotyka szczegółów, nie psoci żydom, nie rozumie gospodarki. Jest bezpiecznym kandydatem opozycyjnym”.

Rola Pawła Kukiza przypomina tę, którą odegrał Andrzej Lepper w 2005 roku. W wyborach prezydenckich był trzeci i zdobył poparcie 15,11% głosów. Najpierw wynieśli go na salony, wykorzystali do zabrania głosów innym kandydatom, a następnie zniszczyli, tak jak całą partie Samoobrona. 

Podobny numer chcą zrobić z Pawłem Kukizem.

Grzegorz Braun jest inny

Pan Braun stosuje całkiem inną strategię. W prawie każdym studiu medialnym dużych ekranów, kłóci się, sprzecza. Opowiada wprost o roli USA na Majdanie, czyli sprowokowanie wojny z Rosją przez Amerykanów, atakując Ukrainę. Tak samo Amerykanie zrobili w Syrii. Teraz Iran jest wielkim przyjacielem USA, ale kilkanaście miesięcy temu zaatakowali Syrię, by osłabić Iran.

Głównym powodem wojny był dzisiejszy przyjaciel Iran. Głównym powodem zainwestowania w Majdan ponad 5 mld dolarów, jest zatopienie Rosji.

Rosja nie jest głównym agresorem na Ukrainie. W tej wojnie broni swojej pozycji. Wiele ludzi nie może przełknąć tej prawdy, pamiętając Smoleńsk czy lata sowieckiej okupacji. Za taką postawę, Grzegorz Braun został nazwany przez „Gazetę Polską” – agentem rosyjskim.

Inną ważną sprawą, która koli w oczy dzisiejszy układ, to wpływ Niemców i Izraela na sprawy polskie. Opisuję te relacje w artykułach, dlatego tutaj nie będę tego rozwijał.

Grzegorz Braun w porównaniu do Pawła Kukiza koncentruje się na ważnych sprawach globalnych. Służby nie mogły na niego postawić, ponieważ z jego wiedzy nie da się zrobić papki. Mówi prawdę, której nie da się podważyć. Za dużo mamy argumentów, aby można było publicznie je omawiać, podcinać gałąź gospodarki i polityki zbudowanej na służbach.

Dlatego Grzegorz Braun nie może zaistnieć w głównych mediach. Wywiady z nim prowadzone są miałkie, suche, nieciekawe. Dziwny jest tylko strach elektoratu katolickiego, w którego celuje kandydat. Mam wrażenie, że się go boją…

Czy Paweł Kukiz to dziecko służb?

Podoba mi się odwaga pana Kukiza, mówi z sensem, wkłada w to serce.

Nie ma możliwości, aby tak swobodny dostęp do mediów, wywalczył jego sztab. Media to służby, służby to media.

Pytanie tylko jakie służby rozgrywają politykę w Polsce?

Pan Kukiz jeszcze nie dawno był mocnym zwolennikiem Platformy Obywatelskiej. Dziwnym trafem nie dostrzegał wtedy układu okrągłego stołu, w którym Donald Tusk siedział i siedzi zanurzony w nim po same uszy. Nie dostrzegał ustaw, które kawałek po kawałku sprzedawały Polskę.

Od jakiegoś czasu zmienił front polityczny. Mocno krytykuje PO i układ okrągłego stołu.

Gdyby okazało się, że jest dzieckiem służb i współpracuje z nimi, to byłby mocny sierpowy dla jego zwolenników. Uważam, Pawła Kukiza za patriotę i osobę, która wykonuje dobrą robotę dla Polski. Co nie znaczy, że służby nie wpływają na jego decyzje. W wyborach zrobi bardzo dobry wynik. Może zdobyć koło 15%, jak kiedyś Andrzej Lepper. Ma olbrzymie szanse wejść ze swoją partią do parlamentu w kolejnych wyborach.

Pytań jest kilka:

czy mają haki na niego?

czy da ograć się służbom, tak jak zrobił to Andrzej Lepper?

Czy jego patriotyzm jest szczery?

Czy jest na tyle bystry, aby przewidywać kilka ruchów do przodu doświadczonych strategów ze służb?

Jaką decyzje podejmie, kiedy w glorii chwały, nakażą mu sprzedać Polskę?

Powiem szczerze, że mam trochę dość powierzchowności dotykanych tematów przez Pawła Kukiza. Krzyczy, że należy górnikom pomóc, ale nie mówi o nakazie Unii Europejskiej, o wpływaniu Niemiec na polski rząd, w celu zniszczenia polskiego górnictwa. Podobna sprawa jest z rolnictwem.

Miałkość jego wypowiedzi coraz mocniej dotyka populizm. Nie widzę tu żadnego sensownego programu dla Polski i Polaków.

====================================

Dopisek:

1 – Chciałbym być dobrze zrozumiany.

Popieram Pawła Kukiza, ale dostrzegam symptomy kiełbasianego populizmu. Jeżeli ma być to pierwszy etap zdobywania głosów, to nie ma powodu do niepokoju. Przed wyborami parlamentarnymi należałoby oczekiwać od pana Kukiza głębszego i prawdziwego dotykania przyczyn problemów w Polsce.

2 – Już jestem mniej optymistyczny: nową partie mają założyć Paweł Kukiz, Janusz Korwin Mikke, Marian Kowalski i…politycy lewicy. Przerażający pomysł.

[jwplayer player=”1″ mediaid=”1418″]

.
. . ekonomia Robert Brzoza

.
P.S. „Inwestor – Trader”: w przyszłym tygodniu ruszamy z czterodniową promocją: 50% TANIEJ  – MonitorowanieRynku.pl/inwestor

.

Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

Photo credit: MEDIA WNET / Foter / CC BY-SA

51 Responses to “Czy Paweł Kukiz prowadzony jest przez służby?”

 • Dariusz on 4 maja 2015

  (usunięte przez admin) jesteś gościu. Sorry za tak mocne sformułowanie, ale wzburzyłem się do bólu po insynuacjach typu Kukiz dziecko służb. Już nawet napisanie grubą czcionką takiego tytułu robi mętlik wielu osobom. Mimo że dalej opisujesz co miałeś na myśli to w pamięć wryje się tytuł. Nieczysta sztuczka stosowana przez brudnych polityków.
  Czytam cie od paru miesięcy, ale z Pawłem to pojechałeś. Kukiz dziecko służb… to tak jakby Lepper byłby dzieckiem służb. Kiedy public media pokazują skróty ze spotkań z Kukizem zawsze robią je tak żeby pokazać Pawła jako „grajka”, który wziął się za politykę i jest bez szans bo to przecież tylko muzyk rockowy, a nie poważny obywatel. Jak widzę co opowiadają o Kukizie w mediach to widzę strach w ich oczach chcąc Pawła zdeprecjonować i zminimalizować.

 • Marcin Nowaczyk on 4 maja 2015

  Pan Braun żąda dla naszego kraju broni atomowej i powierzenia jej użycia Jezusowi, ktorego zamieza intronizować na króla Polski…

 • Wojciech on 4 maja 2015

  Ja już nikomu nie ufam. Każdy to figurant. Niby młody, zdolny, ambitny a tak na serio tylko wykonuje polecenia starych wyg, które niby odchodzą w cień ustępując miejsca młodym…
  Bzdury…
  Ale jeśli jest ktoś, nawet kierowany, który może zmienić ten chory ustrój, niech działa…
  Niech ograniczy liczbę polskich emigrantów, liczbę imigrantów, zaprzesta wyprzedaży dóbr narodowych, sprzedaży Polski, sprzedaży Ojczyzny….

 • Tomasz on 4 maja 2015

  Ciekawe ile $ autor przytulil za wypisywanie takich bzdur. Może nic może jest tylko „pożytecznym” idiota, których w tym kraju nie brakuje.

 • kam on 4 maja 2015

  do „Dariusz” a moim zdaniem to Ty jesteś „pierdolnięty” obrażasz gościa a nie przyjmujesz argumentów bo nasłuchałeś się KUKIZA jak to on wyleczy ten kraj…. czym wyleczy JOWami ? myślisz ze JOWY naprawią ten kraj smiech na sali jak tak uważasz mało tego wszyscy to pięknie łykać zaczęli a chciałem przypomnieć że jeszcze 2 miesiace temu media KUKIZA nazywały radykałem i faszystą i co nagle taki KANDYDACIK sie zrobil ? wszystko spoko ale szyte tak grubymi nićmi że śmierdzi na kilometr. Przypuszczam ze wczesniej głosowałeś na PALIKOTa a teraz pojdziesz głosować na KUKIZA i tak oto panowie w białych rekawiczkach takich ludzi jak Ty mamią co 4-5 lat i dlatego w tym kraju nigdy nie bedzie normalnie.

 • Tadinho on 4 maja 2015

  Celny artykuł. Kukiz tak naprawdę nie jest największym zagrożeniem dla układu okrągłostołowego – to „bezpieczny przeciwnik”. Poza tym on sam nawet nie musi być świadom, że to Służbom zależy, żeby to on był trzecią siłą i największym opozycjonistą a nie Braun czy Kongres Nowej Prawicy. To tylko rozważania, warte dyskusji, nikt tutaj nie feruje wyroków. Fakty są takie, że media = służby. To reżim. Więc dostęp do nich zawsze będzie rodzić jakieś przypuszczenia i podejrzenia – to naturalne. Zarówno G. Braun jak i J. Wilk z KNP w ogóle są pomijani i przemilczani przez rezimowe media – to każe przypuszczać, że to oni (J. Wilk i Braun) są najniebezpieczniejsi dla obecnie rządzącej kliki. Korwin z agenturą wiplerowską jeszcze przejdzie, media stały mu się przychylniejsze jak spiknął się z tymi systemowcami pokroju Wiplera. Ale prawdziwa niebezpieczna opozycja dla obecnych złodziei to środowisko Kongresu Nowej Prawicy oraz ewentualnie G. Braun.

 • Tadinho on 4 maja 2015

  oprócz KNP i Brauna jest jeszcze ew. Ruch Narodowy. Kukiz i Korwin są zbyt promowani przez reżim – tylko lemingi dadzą się na nich nabrać.

 • Robert on 4 maja 2015

  @Dariusz

  Jeżeli nie umiesz trzymać nerwy na wodzy, to zajmij się uprawianiem ogródka.
  Tutaj takie osobniki są banowane.

 • Robert on 4 maja 2015

  @Tomasz

  Prezentujesz postawę chłopczyka, któremu dali 5 złotych na lody.
  Skaczesz i cieszysz się, bez żadnego krytycyzmu.
  Nie wiesz dlaczego dostałeś te pieniądze za darmo.

  To dlatego przez ponad 25 lat rządzą nami oszołomy, bo nie umiesz racjonalnie podejść do sprawy.

  Nawet nie podałeś żadnego argumentu, który podważałby moje rozważania.

  Czy oddałbyś rękę za Pawła Kukiza?

  Uważam, że jest nadzieją służb.
  Podaj mi sensowne argumenty, że się mylę.

  Podaj mi konkretne wypowiedzi p. Kukiza o naprawie Polski.
  Slogany ma piękne, ale żadnego programu.

  To jest niepokojące.
  Dotyka bardzo mocno populizm, czyli puste, kiełbasiane gadanie.

 • maciek on 4 maja 2015

  spot grzegorza brauna rodzina ktora sie modli przed jedzeniem widacchce zrobic panstwo wyzwaniowe wielu ludziom to sie nie podoba a pawel kukiz katolik ale nie chce wiary narzucac ludzia dlatego ma duze poparcie

 • Grzesiek on 4 maja 2015

  „czy da ograć się służbą, tak jak zrobił to Andrzej Lepper?”

  Rozumiem, że służbom tak?

 • kaczlow on 4 maja 2015

  Matka Kurka to zwolennik Dudy . krótki artykulik dający do myślenia .Poczytać i potem dyskutować .Działałem kiedyś w zmielonych to pewne rzeczy wiem .Zdecydowanie oddam swój głos na G.Brauna .
  https://kontrowersje.net/prezydentem_b_dzie_albo_bronis_aw_komorowski_albo_andrzej_duda_proste

 • Luke on 4 maja 2015

  Mnie już od jakiegoś czasu również nurtuje ta popularność Kukiza w mediach i brak z jego strony potępienia z imienia i nazwiska osób w postPRL-z

 • Michal on 4 maja 2015

  Ciekawe ze o tym piszecie…. ja jiz od ok. 3 tygodni zastanawiam sie nad Kukizem, ktory w zasadzie jedyny konkretny pomysl jaki ma to JOWy, reszta jest bezplciowa, zadnych konkretow, liczb itd. Braun jest bardzo blyskotliwy i inteligentny i to jego sitwa sie boli. Calkiem mozliwe, ze Kukiz nie zdaje sobie sprawy, ze bierze udzial w grze…

 • Michal on 4 maja 2015

  Ja uznaje tylko Brauna i na niego oddalem juz glos. Korwin bylby dobry gdyby byl mlodszy, nie chcial prywatyzacji lasow i gdyby rozumial problem GMO, bo dla niego GMO jest ok. Braun jako jedyny porusza tematy masonerii, roszczen Swiatowego Kongresu Zydow itd.

 • rgdz on 4 maja 2015

  (usunięte admin) głupoty!!

 • Michal on 4 maja 2015

  to nasza sprawa. Masz do powiedzenia cos co wnosi cokolwiek do tematu, czy tylko same bluzgi?

 • bbb on 4 maja 2015

  Kim jest Grzegorz Braun?

 • Robert on 4 maja 2015

  Czy to nie przegięcie?

  Już jestem mniej optymistyczny: nową partie mają założyć Paweł Kukiz, Janusz Korwin Mikke, Marian Kowalski i…politycy lewicy.

  https://www.youtube.com/watch?t=64&v=NqfSg3A045Y

 • Dv on 4 maja 2015

  Jeśli mogę coś wtrącić w obronie Kukiza.
  Po pierwsze nie zgodze się z tym aczkolwiek to moje zdanie że Kukiz to wyrób służb. Owszem być może jest wykorzystywany do tego nieświadomie. Media stoją dla niego nieco otworem bo jest popularny. Zastanówcie się sami, ani mu sława polityka do niczego niepotrzebna, ani kasa, więcej zarobi na płytach i koncertach niż na prezydenckiej pensji. Wiec argument że idzie na kase jest słaby.
  Druga sprawa czepiacie sie programu, a co ma wam obiecywać gruszki na wierzbie, ma rzucać hasła jak Duda czy Komorowski że czas się zajać teraz młodymi, bo dla rodzin wielodzietnych niby coś tam zrobili?
  Właśnie ten jeden jego postulat zktórym idzie czyli JOWy to mały klucz do wszystkiego. Nie oczekujcie cudów od razu, tak samo JOWy nie będą lekiem na cało zło ale jest to sytem wyborczy o wiele lepszy niż obecny, pozwala wybrać posłów niezależnych partyjnie i niepodległych od czyichkolwiek decyzji. Zresztą chyba wiecie sami na czym polegają JOWy. Po prostu wraz z nimi skończy się stopniowo kolesiostwo i partyjniactwo. Kukizowi chodzi oto aby każdy obywatel miał wiekszy wpływ na to co dzieje sie w Polsce. Jak wygląda obecna ordynacja każdy widzi. Mamy do wyboru tych, których nam wskazą a jak wejdą do sejmu to czyj interes reprezentują? nie nasz ale partii – obowiązuje ich w czasie głosowania dyscyplina partyjna i tyle a jak zagłusje wbrew dyscyplinie może pożegnać się z miejscem na liście. W JOW ach takiego szantażu nie będzie.

 • Paweł. on 4 maja 2015

  Jak ktoś ma okazję niech zapyta Kukiza o dziwne samobójstwa osób które wypowiadały się na temat Smoleńska. Co o tym sądzi. Co sądzi o katastrofie w Smoleńsku. Czy obecne śledztwo uważa ze jest dobrze przeprowadzone? Domyślam się co odpowie i to mnie przeraża.

 • Michal on 4 maja 2015

  Korwin sie z lewica nie zwiaze. Kukiz moze byc wspierany przez sluzby co nie znaczy ze o tym wie. Takie zaproszenia od np. Moniki Olejnik itd. Kukiz nie musi sobie zadawac sprawy ze bierze udzial w czyjejs grze. Wg mnie to jest po to zeby jak najbardziej rozbic oboz antysystemowcow.

 • Pawel on 4 maja 2015

  @Robert – w odpowiedzi na @Tomasz.

  Dlaczego pierwsze co robisz to obrażasz komentujące osoby? Wpadłem na blog „z polecenia” i nie zamierzam odnosić się do poglądów, a w szczególności insynuacji, ale jako twórca i moderator tego całego zamieszania, fajnie by było żebyś trzymał jakikolwiek poziom. To co napisałeś równie dobrze (a nawet właściwiej) możesz przypisać Sobie.

  W którym miejscu Tomasz „skacze i cieszy się”? Wyraził swoją opinię/wątpliwość, a Ty również nie odniosłeś się do niej. Czy podasz mi „sensowne” argumenty że Twój blog i działalaność Pana Brauna nie jest inspirowana przez obce służby, żeby siać ferment i skłócić jak najwięcej osób?

  Do tego Twoje „racjonalne” podejście jest mocną nadinterpretacją – piszesz „czy oddałbyś rękę za Pawła Kukiza” pomimo że Tomasz nie powiedział nawet czy zgadza się z Kukizem. Ja np. nie popieram ani jego, ani bieżących partii, ale również nie zgadzam się z Twoją subiektywną „logiką”. Sorry.

 • Michał on 4 maja 2015

  bbb
  Kim jest Grzegorz Braun?

  Mama trzimej mje…..
  tu masz 3 linki, na wypadek gdyby ktorys znow nie działał. Zobacz, przemysl. Juz wiesz kim jest Grzegorz Braun.

  https://vimeo.com/126152247

  https://www.cda.pl/video/2101376e/Grzegorz-Braun-MASAKRUJE-dziennikarke

  https://rutube.ru/video/938db086053b15bd3dac6201c757219c/

 • Robert on 4 maja 2015

  Dlaczego Brauna nie dotykają służby?

  Odpowiedź w artykule :)

  Co do reszty, to zawsze osoby, które tak się wypowiadają będą banowane.
  Chamstwo tutaj jest tępione.

  Przykro mi takie zasady.

  Każdy ma prawo się wypowiadać, krytykować, ale wszystko w dobrym tonie.

 • Służby on 4 maja 2015

  Poprosimy o minimum szacunku i pisanie ‚Służby”.
  Z góry dziękujemy.
  A teraz serio.
  Parę tygodni temu, w zupełnie innym miejscu i trochę innej dyskusji wyraziłem się, że Paweł Kukiz to jest Palizioło ver. 2.0.
  Zadaniem Palikociarni było rozbicie lewicy, szczególnie tej SLDowskiej, na skłócone stronnictwa. Palikot może zameldować o wykonaniu zadania. Wyszedł nie Pomidor, ale Ogórek. Wyborcy lewicy, przerażeni groźbą powrotu krwawego Jarosława , grzecznie wzmocnią elektorat Partii Miłości.
  Teraz mamy powtórkę z rozrywki po prawej stronie- w odpowiedzi na całkiem udaną próbę zjednoczenia opozycji , nazwijmy ją, patriotyczną, przez PiS -jak króliki z kapelusza wyskoczyły jakieś Wilki, Brauny, Tarajno ( może źle napisałem nazwisko) i Paweł Kukiz, niegdyś wykonawca hitu „ZChN już się zbliża „, następnie wielbiciel PO, który doznał iluminacji i będzie kandydatem „antysystemowym”. Normalnie boki zrywać.
  Korwina nikt nie traktuje poważnie, Brauna chętnie zamknąłbym w klatce z Niesiołem i sprzedawałbym bilety.

  jeżeli ktoś uważa, że pomiędzy UE zdominowaną przez Niemcy a Rosją marzącą o odbudowie imperium w takiej czy inne formie, jesteśmy w stanie prowadzić samodzielną politykę zagraniczną, to niech włoży sobie worek lodu na głowę.
  Drugie pytanie, na które każdy musi sobie odpowiedzieć- czy lepiej by było być napadniętym przez Niemców czy wyzwolonym przez Rosjan.

 • TW_Bolek on 4 maja 2015

  ” …jeżeli ktoś uważa, że pomiędzy UE zdominowaną przez Niemcy a Rosją ….worek lodu na głowę.
  … czy lepiej by było być napadniętym przez Niemców czy wyzwolonym przez Rosjan.”

  zostaje założyć worek na głowę sznur na szyję do sznura kamień i wcześniej wodę głęboką znaleźć albo lizać dalej to co sąsiedzi wystawią :) a może sprzedać nawet nieswoje i wyjechać uciec zostawić ?

 • Pawel on 4 maja 2015

  @Robert

  Argument z artykułu dlaczego Brauna nie dotykają służby: „Służby nie mogły na niego postawić, ponieważ z jego wiedzy nie da się zrobić papki. Mówi prawdę, której nie da się podważyć”. Po pierwsze prezentuje swój światopogląd, a nie prawdę. Ważniejsze – główny argument jest bardzo dziwny, powiedziałbym nawet że odwrócony, gdyż dla służb im osoba bardziej radykalna tym ciekawsza. Chcąc skłócić ludzi stawia się właśnie na konflikt, a nie „papkowatość”. Do tego dwa paragrafy wcześniej przytaczasz kontrę „Grzegorz Braun został nazwany przez „Gazetę Polską” – agentem rosyjskim.” Czyżby Gazeta Polska również była agenturalna?

  Ponownie uciekłeś od pytania czy Twój blog nie jest finansowany z „zewnątrz”. Proszę o „sensowne” argumenty, gdyż powyższe są miałkie, jeśli nie sprzeczne z logiką.

  Przyjmuję zasadę tępienia chamstwa, tylko dlaczego stosujesz ją wybiórczo? Czy samemu nie powinienieś się zbanować? ;).

 • Robert on 4 maja 2015

  Paweł o co walczysz i po co?

  Nie mam zamiaru wchodzić w dyskusje.
  Nie podoba ci się, to odejdź.

 • leszek on 4 maja 2015

  Popieram PiS ale?…..Duda, a szczególnie jego dziadek i jego zona daje mi duzo do myślenia portal,,monitor polski”Poglądy Brauna WIARA,RODZINA WŁASNOŚĆ są bliskie zwykłemu zjadaczowi chleba,Gdyby to był prawdziwy Żyd; Abrahama ,Izaaka,Jakuba to tak! głosuje na niego,Mądry facet,A KORWIN to chazarski zyd taki Kon Trojański.A Kowalski -nareszcie pokoleniowo Polskie nazwisko ,POZDRAWIAM

 • Pawel on 4 maja 2015

  Walczę o PRAWDĘ ;), a zupełnie szczerze to do pisania popchnęła mnie ciekawość – jak odniesiesz się do „argumentów”, które sam stosujesz. Niestety nie mam nadziei, że powyższe komentarze dadzą Ci do myślenia odnośnie teorii którze tworzysz, ale czysto prywatnie chciałem skrytykować krytykanta, albo wręcz uspiskować spikowca :D. Do tego nie lubię plucia na innych.

  Odchodzę zatem zdumiony, gdyż czemu służy Twój blog i artykuły które piszesz? Prezentujesz swój pogląd, ale nie potrafisz obronić własnych racji, ani nie chcesz wchodzić w polemikę z innymi… słabe to.

  Życzę szczęscia, dystansu do spraw wielkich i przemyślanych wniosków. Heja!

 • Robert on 4 maja 2015

  Poczytaj Paweł artykuły.
  Zadajesz pytania, które zmieliłem kilka razy.

 • Służby on 5 maja 2015

  dodam jeszcze, że nawet jeśli na Ukrainie użyją defibrylatora i ożywią Banderę – to istnienie samodzielnego państwa ukraińskiego , choćby minimalnie niezależnego od Rosji, to jest nasza pieprzona racja stanu.

 • Rafał on 5 maja 2015

  Panie Robercie
  Radzę odstawiać „pióro” gdy targają emocje. Argumenty których Pan użył w tym artykule urągają warsztatowi dziennikarskiemu i powiem, że przykro jest przeczytać artykuł na takim poziomie autora którego się ceni.
  To tak jak ja bym teraz stwierdził, że jest Pan agentem obcych służb, ponieważ chce Pan pisząc tego typu pomówienia poróżnić środowiska wolnościowe.
  Życzę szybkiego powrotu do formy.

 • Robert on 5 maja 2015

  Artykuł całkiem bez sensu wygląda na pisany na zlecenie, Paweł wystąpił u Kuby z prostego powodu, z Kubą znają się od dawna i Kuba zaprosił go aby udzielić mu swojego poparcia. Teraz na kilka dni przed wyborami zaczyna się nagonka i plucie jadem na Pawła żeby zdyskredytować jego osobę.

 • leonC on 5 maja 2015

  Jak tak czytam te komentarze, to nie wiem czy płakać, czy tez może wysłać się w głąb wnętrza boga słońce. Jeden większy fachura od drugiego. Mam do wszystkich tu expertów pytanko. Proste- choć nie spodziewam się wielu odpowiedzi. Który z was (włącznie a autorem tego bloga), prócz popisywania się wiedzą ze szklanej kuli inetrnetów, choć raz zrobił coś by ten kraj wyciągnąć z dołka?

 • Robert on 5 maja 2015

  @Robert

  Napisz chociaż jeden postulat p. Kukiza, który wyprowadzi Polskę z niewolnictwa ekonomicznego?
  JOW-y to wielka ściema.

  Powiedzmy, że wprowadzisz nowych ludzi do sejmu.
  Jaką to da gwarancje, że wejdą ludzie, którzy znają się na gospodarce.
  Wejdą tacy, którzy będą dobrze wyglądać i dobrze obiecywać

  @leonC

  Ten blog jest również o geopolityce i ekonomii.
  przedstaw swój pogląd na wyciągnięcie Polski z poddaństwa.
  Z przyjemnością ocenimy :)

  @Rafaf
  Proszę nie bawić się w profesora oceniającego.
  Lepiej będzie jak pan przedstawi pomysły na odbudowę gospodarki.

 • Krystyna on 5 maja 2015

  co takie byki wszedzie- z bulem na to patrze..

  Niedawno-piszemy razem- to zdanie tez zle, cyt,, Jeżeli nie umiesz trzymać nerwy na wodzy,,

 • mitoman on 5 maja 2015

  „Zarówno G. Braun jak i J. Wilk z KNP w ogóle są pomijani i przemilczani przez rezimowe media?” Poważnie? ja bym chciał bardzo posłuchać czubka i nikogo… po co mam słuchać ludzi mądrych jak mogę słuchać Brauna i jakiegoś Wilka o którym nigdy nie słyszałem przed tymi wyborami? Tylko TVP mi tego nie umożliwia :(

 • ciarek on 5 maja 2015

  Kukiz wielokrotnie i wyraźnie mówił: nie zakłada partii politycznej po wyborach. Ruch, ale nie partia.

 • magdawikia on 5 maja 2015

  ;cóż, trochę WAS fantazja ponosi z tymi służbami bo równie dobrze można by to powiedzieć o Palikocie który oderwał się od Platformy i zdobył całkiem niezłą ilość głosów, tylko dlatego że przemówił do pajaców którzy jedyne czego chcą od życia to legalizacja trawki, zniszczenie policji, zniszczenie Kościoła bo tam idą ogromne pieniądze * tak idą ale nie są to ICH pieniądze więc akurat nie powinni się w ogóle odzywać* , to że Lepper zginął- nie ważne w jaki sposób- to dowód na to że w tym kraju nadal rządzi Kalisz, Kwaśniewski, którzy to wszystko tak na prawdę zapoczątkowali- dziś np. Wałęsa jedyne co chce ukryć to jego teczka- reszta go nie interesuje- aby tylko naród nie wiedział co na prawdę się działo w pewnych okresach jego życia, dla mnie sprawa jest jasna- w tym kraju NIKT nie zasługuje na żaden głos- ale że jesteście idiotami to chodzicie na wybory i sami im dajecie prawo do tego typu rzeczy.

 • Jacek0003 on 6 maja 2015

  Bardzo poprawna analiza. W jakim celu? Wybory prezydenckie już wygrał kandydat PO-PiS-u, wszystko jedno w pierwszej, czy dopiero w drugiej rundzie,ale w kolejce czekają wybory parlamentarne. Sztandarowy projekt trzeciego w kolejce Kukitza czyli „JOW” gdyby został wprowadzony zabetonuje na trwale polska scenę polityczną dla duopolu PO-PiS i nawet mysz się już nie przeciśnie, i o to toczy się ta esbecka gra.Cała władza w ręce PO-PiS-u, a reszta won!
  Cieszę się że ktoś jeszcze to ostrzega.Pozdrawiam.

 • Ten, kto kłamie w Twoim interesie,
  będzie kłamał i przeciw Tobie.
  Edward Foster

  Polecam swoje wystąpienie z 08.11.2014 – Mielec – HD
  DVD
  https://www.youtube.com/watch?v=BkPcN5Do1eg

  Domagam się ujawnienia przez Pana tajnych umów w Magdalence z 31 sierpnia 1988 r , jakie zawarł Pan z generałem policji politycznej PRL Czesławem Kiszczakiem …!
  źródło inf: https://swkatowice.forumoteka.pl/temat,2988,domagam-sie-od-l…

  Okrągły stół – Z bolszewicką szczerością
  DVD
  https://www.youtube.com/watch?v=B8Ct6xucmTw

  Rozmowy w Magdalence – opozycja i komuniści razem
  DVD
  https://www.youtube.com/watch?v=p2k5fqn0eQY

  https://swkatowice.forumoteka.pl/temat,2988,domagam-sie-od-l…
  W książce Magdalenka – transakcja epoki – wydana w 1990 (str 45) przez płk MSW PRL Krzysztofa Dubińskiego, przytoczona jest znamienna krótka, ale jakże znacząca rozmowa, mająca duży wpływ na wiele aspektów życia politycznego, gospodarczego, czy choćby wymiar sprawiedliwości III RP.

  Na podstawie tej rozmowy można wyciągnąć wnioski bez wielkiego wysiłku intelektualnego. A jak zagłębimy się bardziej w sprawy i prześledzimy fakty historyczne na przestrzeni lat 1988-2014 , wszystko zamknie się ładną klamrą, którego symbolem moim zdaniem jest aresztowanie właśnie reż. Grzegorza Brauna.

  Wrócę jednak do historii sprzed dwudziestu pięciu lat, a mianowicie do wspomnianego wyżej dialogu pomiędzy Tadeuszem Mazowieckim, a generałem policji politycznej MSW PRL Czesławem Kiszczakiem :

  ” Pyt: Tadeusz Mazowiecki : Panie generale, kto będzie podmiotem „Okrągłego Stołu” ?

  Odp. Generał policji politycznej MSW PRL Czesław Kiszczak: Jego sygnatariusze. ”

  Ps. Główni sygnatariusze, którzy zawarli umowę w tajnym porozumieniu w magdalence 31 sierpnia 1988 r., to Lech Wałęsa TW „BOLEK”, oraz generał policji politycznej MSW PRL Czesław Kiszczak.

  PS. Szkoda,że nie mam możliwości publikacji swoich dokumentów sprzed 25 lat( są dostępne na moim profilu facebooka).

  Pozdrawiam serdecznie z Przemyśla

  Robert Majka – politolog, Solidarność Walcząca Przemyśl, 6 maja 2015 r.,
  Radny Rady Miasta Przemyśla (2002 – 2006)
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10202939219816631&set=a.1767577784385.2086027.1087396768&type=1&theater
  https://www.facebook.com/robert.majka.589

 • Robert S on 6 maja 2015

  Tragedią jest czytać jak ktoś wypisuje pomówienia wyssane z palca na temat Pawła Kukiza :( , Panowie ja znam Pawła i jak chcecie coś o nim napisać prawdę to porozmawiajcie z Nim osobiście na pewno Wam nie odmówi rozmowy i jest szczery w mówieniu to co mówi co nie zawsze wszystkim odpowiada . Pozdrawiam i życzę miłego dnia .

 • badziewiak66 on 8 maja 2015

  Szanowni niezależni forumowicze
  Paweł Kukiz jest na pewno „rozprowadzaczem” . To jest dokładnie ten sam mechanizm jaki zastosowano podczas wyborów parlamentarnych. Pamiętacie , że elektoraty PO i PiS są niejako „utrwalone”. Decydujące znaczenie ma 15% elektorat niezdecydowany, ale krytyczny do rządzącej koalicji PO i PSL. W wyborach parlamentarnych ten elektorat przejął Palikot. Wtedy wyreżyserowano konflikt Palikota z PO i podsunięto chwytliwą komisję „przyjazne państwo”. Polacy nie grzeszą mądrością i 15% elektorat poszedł za Palikotem. Liczono że może Palikot utrzyma ten newralgiczny „przyczółek” wyborczy . Niestety , Palikot wysłany na front z Kościołem , podstawiony mafii do promocji narkotyków padł. Wyciągnięto zatem nowego królika z cylindra. Wariantu z Palikotem powtórzyć się nie da. Bohaterowie legendarnego Jarocina w większości byli dokładnie przefiltrowani. Z resztą cały ten ruch był kontrolowany i zaplanowany. Kukiz ma za sobą bardzo bujne życie. Znam paru hotelarzy którzy , gdyby opowiedzieli o wyczynach Kukiza i kompanii ( choćby Janka BO ) to by zaraz prysł mit nonkonformisty. Wóda, prochy, dziwki, spalone pokoje, rozróby , sikanie na łóżka, zarzygane pokoje, popalone firany, pobite żyrandole, lampy, szyby, wyrwane okna, rozwalone toalety. Jest tego tyle , że nie zmieści się w dużym sejfie. Pan Paweł jest od dawna zateczkowany. Przez kogo , to już Wasza głowa.

 • Rafał on 15 maja 2015

  Drodzy czytelnicy. Jakakolwiek nawet marna kwestia osądu drugiego człowieka musi być oparta na dowodach( tak jak w sądzie). Tutaj robię margines dla katolików – (ponoć też Pana Roberta Brzozy). Jeśli kogoś osądzacie na podstawie przypuszczeń i pozorów macie grzech.
  Poniżej link w obronie Pana Kukiza
  https://www.youtube.com/watch?v=v52-3ahukVA

 • Rafał on 15 maja 2015

  MAM PYTANIE DO PANA ROBERTA BRZOZY. W JAKIM CELU PAN REKLAMUJE SWOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ NA PŁATNYCH PORTALACH TAKICH CHOĆBY JAK REKLAMA NA FACEBOOK?

 • marat on 8 czerwca 2015

  Na polskim niebie co pewien czas pokazują się jaśniejsze gwiazdy,które Polaków wprawiają w stan podziwu i zauroczenia.Już w 1989 roku pokazała się taka jasna gwiazda,która nawet przeskakiwała przez płot.Takich pomniejszych gwiazdeczek przez 25 lat widzieliśmy wiele.Za każdym razem ufni i naiwni Polacy oczekiwali cudów,bo gwiazdeczek nikt nie znał.Teraz w oczekiwanym okresie przełomowym,zaczynają się znowu pokazywać gwiazdy i gwiazdeczki.Teraz też ukazuje się gwiazda estrady, o silnym sugestywnym głosie,która zamierza wprowadzić nasz kraj do raju i wiecznej szczęśliwości,gdzie „zielona wyspa” to mały pikuś niemal bez znaczenia.Jak zwykle zebrał się już tłum naiwnych klakierów,a może tych,którym już śnią się cuda.W obecnym przypadku trochę więcej wiemy,że przyjacielem gwiazdy jest Paweł Kowal sympatyk Bandery zachwalający OUN-UPA (otrzymał order ukraiński za zasługi) i przyjaciel Oleha Tiahnyboka domagającego się przyłączenia Rzeszowszczyzny i woj.lubelskiego do Ukrainy.Uważajmy i przyglądajmy się gwiazdom,bo na pewno wiele ich nam się pokaże.

 • marat on 8 czerwca 2015

  A ja mam pytanie do Pana Rafała;czy nie wie Pan,że tego typu pytanie należy zadawać po przez KONTAKT?

 • marat on 8 czerwca 2015

  Uzupełnienie:
  Trochę więcej jnformacji na temat p.Pawła Kukiza.

  https://kontrowersje.net/zacznijcie_si_mia_z_antysystemowego_kukiza_bo_za_chwil_b_dziecie_p_aka

 • Rafał on 9 czerwca 2015

  Do Pana marat
  Moje pytanie jest publiczne więc tak je zadaje.
  Przy okazji dziękuję za link do strony kontrowersje. W końcu jakiś artykuł przedstawiający argumenty do którego się można odnieść. Szczególnie zastanawiający kim są „antysystemowi” współpracownicy Kukiza.

  Proszę wszystkich, jeśli nie posiadacie konkretnych argumentów nie zaśmiecajcie tego forum. Jeśli się Wam Kukiz nie podoba bo jest garbaty albo macie przeczucie że jest agentem to Wam przypominam że nie są to żadne dowody.
  Myślę, że ludzie którzy tu wchodzą robią to po to by się dowiedzieć prawdy, dlatego nie traćcie ich czasu jak i mojego. Człowieka inteligentnego poznać po tym, że mówi jeśli ma co do powiedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *