Czy Jan Potocki ma problemy finansowe, czy chce rozbić internet?

Jan Potocki

Pan Jan Zbigniew Potocki uważa się za legalnego prezydenta Polski.

Wiele jego wypowiedzi ma sens, zgadzam się z nimi. Bardzo mocno wypowiada się na temat korupcji w polityce, dobrze ocenia wiele aspektów historycznych, zauważa zgubną politykę państwa żydowskiego wobec Polski.

Bardzo mocno uwiarygadnia Pana Potockiego sędzia Robert Majka, członek Trybunału Stanu w kadencji 2015-2019.

Odnośnie artykułu: „Sędzia Trybunału Stanu: prezydentem Polski jest Jan Zbigniew Potocki” pan Majka sprostował:

„Szanowni Państwo, Szanowny Panie, aby wszystko było jasne i nie było niepotrzebnych niedomówień w kontekście mojej osoby to podkreślam, że odnośnie sukcesji prezydenta II RP dla Pana Jana Zbigniewa hr Potockiego należy sprawę do końca uporządkować. A zatem, by to się stało faktem, Pan Jan Zbigniew hr Potocki powinien mieć prawomocny wyrok sądu konstytucyjnego w Londynie lub w Niemczech ewentualnie w USA, z którego to wyroku będzie jasno wynikało, że to Pan Jan Zbigniew hr Potocki jest legalnym następcą po śp. Juliuszu Nowina-Sokolnickim i posiada na to Akt Przekazania Suwerennej Władzy II RP zgodnie z art.13 i 24 K-1935″.

Czy Jan Potocki jest w stanie odpowiedzieć na poniższe pytania?

1 – Dlaczego nie ma takiego dokumentu, o którym pisze pan Majka?

Przecież jego prawnicy dokładnie znają i prawo i zasady. Miał czas na zdobycie takiego dokumentu od 2009 roku, kiedy został prezydentem II RP.

2 – W jednym z wywiadów pan Potocki powiedział, że jest bogatszy od Kulczyka, czyli jest miliarderem. Taką osobę stać na najlepszego specjalistę od marketingu internetowego.

Taki specjalista doradziłby dwie rzeczy: pierwsza, zbudować ośrodek medialny w Polsce, czyli telewizję internetową i portal informacyjny.

Druga rzecz, to uwiarygodnienie swojej osoby, poprzez pisanie artykułów na temat prawdy, udział w protestach, pomysły na gospodarkę, pomysły na akta prawne, rozmowy z politykami itd.

Jan Potocki prezydentem II RP jest od 15-08-2009 roku. Po prawie 9 latach swojej prezydentury, pojawił się jak królik z kapelusza. Nic o nim nie wiemy, oprócz tego, że pochodzi z rodu Potockich.

Nie uwiarygadniają go dzisiejsze śmiałe podglądy, ponieważ Donald Trump również mówił prawdziwe rzeczy. Po prezydenturze okazał się zwykłym cwaniaczkiem, który okłamał Amerykanów.

Dlatego dzisiaj po takich osobistościach, jak Lech Wałęsa czy Donald Trump, społeczeństwo ma dużo większe wymagania. Potrzebna jest historia, czyli lata działalności w internecie i poza nim.

Pan Potocki nie ma takiej historii.

3 – Skoro Jan Potocki jest miliarderem, to dlaczego jego dom jest/był licytowany?: 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie

Krzysztof Pawkowski

Kancelaria Komornicza, Powstańców Warszawy 21 A, Piaseczno, 05-500 Piaseczno

tel. 22 7502407 / fax. 22 7501750

Sygnatura: Km 955/14

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Krzysztof Pawkowski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28-03-2017 o godz. 16:00 w budynku Sądu Rejonowego w Piasecznie z siedzibą przy Kościuszki 14, 05-500 Piaseczno, pokój 36, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: Jan Zbigniew Potocki, położonej przy ul.Przesmyckiego 23,Chyliczki, 05-500 Piaseczno, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze WA5M/00274882/9 – LINK„. 

Dla miliardera wyłuskać 1 806 000,00 zł, na spłatę długów (nie wiemy, jaka jest całkowita wysokość długów), to nie są wygórowane pieniądze.

Nie oceniam pana Potockiego, nie wiem, dlaczego jego dom został zlicytowany. Jednak sam fakt takiego zajścia nasuwa pytanie, czy miliarder pozwoliłby na doprowadzenie do posiadania długów?

Czy miliarder doprowadziłby do zlicytowania swojego majątku?

Stąd musimy zadać pytanie, czy Jan Potocki jest miliarderem?

Czy ma problemy finansowe?

Czy żyje na kredytach zastawiając nieruchomości?

Naprawdę, nie interesuje mnie majątek pana Potockiego. Jednak, kiedy publicznie w mediach podaje się za miliardera, za majętnego człowieka, a jego dom jest licytowany, nie ma własnych mediów, to musimy zadać te pytania.

Być może są sensowne i wiarygodne odpowiedzi…

Osoba, która chce mieć poparcie internetu, musi być prawdomówna.

Można wiele głupstw zrobić w przeszłości, jednak trzeba o nich mówić. W przeciwnym razie przeciwnicy i tak dojdą do nich, a wtedy człowiek traci wiarygodność.

Życzę Panu Potockiemu, by był uczciwym człowiekiem, który będzie walczył o naród. Gdyby w 2009 roku założył niezależne media, to dzisiaj nie byłoby tych pytań.

W ostatnim artykule stwierdziłem, że pan Potocki może być wspierany przez jeden z ośrodków władzy, czyli międzynarodową finansjerę.

Pisała do mnie osoba z otoczenia pana Potockiego.

Napisałem jej, że albo pan Potocki nie rozumie geopolityki światowej, albo udaje.

W miałkich słowach wypowiada się o żydowskich bankierach, którzy zawładnęli dolara i Amerykę w 1913 roku, a świat w 1944 roku.

Narzucili wszystkim narodom, światowy system finansowy z ich podstawową walutą, jaką jest kredyt.

Jeżeli o tym pan Potocki nie będzie mówił, jeżeli nie wdroży programu na miarę NIDPI – to jego działalność będzie bardzo mocno nieprzejrzysta.

Bez takiego programu, żadna partia, żadna organizacja nie odbuduje polskiej gospodarki.

Dzisiaj, coraz trudniej omamić internet.

Dlatego pan Potocki powinien być prawdomównym człowiekiem i nie poniżać się do poziomu, jaki reprezentowali sprzedajni politycy, czyli kłamstwa, burdy, przezwiska.

To co zrobił z Piotrem Korczakowskim – LINK, odejmuje mu wiele punktów.

Piotr Korczakowski zasłużył sobie na szacunek, ciężką pracą w internecie.

Pan Potocki chce walczyć z takimi ludźmi?

Proszę uważać panie Potocki, bo to rodzi kolejne pytanie: czy pana zadaniem nie jest rozbicie tzw. internetu?

Natomiast dużym plusem pana Potockiego jest wypowiadanie prawdy o zgubnym działaniu żydowskiego Izraela na polski naród.

Umieszczam częściową odpowiedź pana Potockiego na powyższe pytania:

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: https://www.youtube.com/watch?v=aHWhwIKBpP4

Przeczytaj koniecznie:

4 Responses to “Czy Jan Potocki ma problemy finansowe, czy chce rozbić internet?”

 • takitamzdaleka on 14 maja 2018

  Witam,

  Może lepiej byłoby aby pan Potocki odniósł się kolejno do pytań Radka Patlewicza i do tych zadanych w tym artykuje.
  Jeśli jest osobą wartą zainteresowania, to nie będzie problemu aby obalić twierdzenia Radka, aby udokumentować swoją sytuację, wskazać prawdę i wyjaśnić to, co wyjaśnione nie zostało.
  Przy czym zaznaczyć należy, że interesujące są fakty, a nie „uzgodnienia” bandy przebierańców, którzy dla zabawy wymyślają sobie arbitraże, procesy, wyroki, itd.
  W przeciwnym razie – bez udzielenia wyjaśnień, odpowiedzi – pan Potocki będzie osobą niewiarygodną, niepoważną, lub po prostu – zwykłym hochsztaplerem…. Cóż… tak wygląda sytuacja…
  Pozdrawiam

 • hyh on 17 maja 2018

  Wpierw to powinno sie sprawdzic czy ten ktos w ogole jest Potockim – kim byli jego rodzice jakiego herbu ?
  Bo z tego co widze, to Potoccy prawie wymarli.
  A Sokolnicki byl nasrtpeca jednego z Potockich..

 • mirek on 17 maja 2018

  wczesniej była afera ze goscio mieszka w niemczech i nie jest Polakiem. teraz jednak wyszło ze mieszka w Polsce Wstyd zeby taki portal pisał takie kłamliwe informacje. Przeciez za te jego slowa beda ataki na niego. jak narazie chcą go tylko opluc. Ale pozniej beda chcieli go zabic

 • Robert on 17 maja 2018

  Mirek

  twój komentarz nic nie wnosi do sprawy.
  Pisz konkretnie z dowodami albo w ogóle.
  Tutaj nikt pana Potockiego nie oczernia.
  Stawiamy merytoryczne pytania.
  Taka jest rola polityka, jeżeli chce być czysty i mieć poparcie narodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *