Czy Jan Potocki ma problemy finansowe, czy chce rozbić internet?

Jan Potocki

Pan Jan Zbigniew Potocki uważa się za legalnego prezydenta Polski.

Wiele jego wypowiedzi ma sens, zgadzam się z nimi. Bardzo mocno wypowiada się na temat korupcji w polityce, dobrze ocenia wiele aspektów historycznych, zauważa zgubną politykę państwa żydowskiego wobec Polski.

Bardzo mocno uwiarygadnia Pana Potockiego sędzia Robert Majka, członek Trybunału Stanu w kadencji 2015-2019.

Odnośnie artykułu: „Sędzia Trybunału Stanu: prezydentem Polski jest Jan Zbigniew Potocki” pan Majka sprostował:

„Szanowni Państwo, Szanowny Panie, aby wszystko było jasne i nie było niepotrzebnych niedomówień w kontekście mojej osoby to podkreślam, że odnośnie sukcesji prezydenta II RP dla Pana Jana Zbigniewa hr Potockiego należy sprawę do końca uporządkować. A zatem, by to się stało faktem, Pan Jan Zbigniew hr Potocki powinien mieć prawomocny wyrok sądu konstytucyjnego w Londynie lub w Niemczech ewentualnie w USA, z którego to wyroku będzie jasno wynikało, że to Pan Jan Zbigniew hr Potocki jest legalnym następcą po śp. Juliuszu Nowina-Sokolnickim i posiada na to Akt Przekazania Suwerennej Władzy II RP zgodnie z art.13 i 24 K-1935″.

Czy Jan Potocki jest w stanie odpowiedzieć na poniższe pytania?

1 – Dlaczego nie ma takiego dokumentu, o którym pisze pan Majka?

Przecież jego prawnicy dokładnie znają i prawo i zasady. Miał czas na zdobycie takiego dokumentu od 2009 roku, kiedy został prezydentem II RP.

2 – W jednym z wywiadów pan Potocki powiedział, że jest bogatszy od Kulczyka, czyli jest miliarderem. Taką osobę stać na najlepszego specjalistę od marketingu internetowego.

Taki specjalista doradziłby dwie rzeczy: pierwsza, zbudować ośrodek medialny w Polsce, czyli telewizję internetową i portal informacyjny.

Druga rzecz, to uwiarygodnienie swojej osoby, poprzez pisanie artykułów na temat prawdy, udział w protestach, pomysły na gospodarkę, pomysły na akta prawne, rozmowy z politykami itd.

Jan Potocki prezydentem II RP jest od 15-08-2009 roku. Po prawie 9 latach swojej prezydentury, pojawił się jak królik z kapelusza. Nic o nim nie wiemy, oprócz tego, że pochodzi z rodu Potockich.

Nie uwiarygadniają go dzisiejsze śmiałe podglądy, ponieważ Donald Trump również mówił prawdziwe rzeczy. Po prezydenturze okazał się zwykłym cwaniaczkiem, który okłamał Amerykanów.

Dlatego dzisiaj po takich osobistościach, jak Lech Wałęsa czy Donald Trump, społeczeństwo ma dużo większe wymagania. Potrzebna jest historia, czyli lata działalności w internecie i poza nim.

Pan Potocki nie ma takiej historii.

3 – Skoro Jan Potocki jest miliarderem, to dlaczego jego dom jest/był licytowany?: 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie

Krzysztof Pawkowski

Kancelaria Komornicza, Powstańców Warszawy 21 A, Piaseczno, 05-500 Piaseczno

tel. 22 7502407 / fax. 22 7501750

Sygnatura: Km 955/14

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Krzysztof Pawkowski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28-03-2017 o godz. 16:00 w budynku Sądu Rejonowego w Piasecznie z siedzibą przy Kościuszki 14, 05-500 Piaseczno, pokój 36, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: Jan Zbigniew Potocki, położonej przy ul.Przesmyckiego 23,Chyliczki, 05-500 Piaseczno, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze WA5M/00274882/9 – LINK„. 

Dla miliardera wyłuskać 1 806 000,00 zł, na spłatę długów (nie wiemy, jaka jest całkowita wysokość długów), to nie są wygórowane pieniądze.

Nie oceniam pana Potockiego, nie wiem, dlaczego jego dom został zlicytowany. Jednak sam fakt takiego zajścia nasuwa pytanie, czy miliarder pozwoliłby na doprowadzenie do posiadania długów?

Czy miliarder doprowadziłby do zlicytowania swojego majątku?

Stąd musimy zadać pytanie, czy Jan Potocki jest miliarderem?

Czy ma problemy finansowe?

Czy żyje na kredytach zastawiając nieruchomości?

Naprawdę, nie interesuje mnie majątek pana Potockiego. Jednak, kiedy publicznie w mediach podaje się za miliardera, za majętnego człowieka, a jego dom jest licytowany, nie ma własnych mediów, to musimy zadać te pytania.

Być może są sensowne i wiarygodne odpowiedzi…

Osoba, która chce mieć poparcie internetu, musi być prawdomówna.

Można wiele głupstw zrobić w przeszłości, jednak trzeba o nich mówić. W przeciwnym razie przeciwnicy i tak dojdą do nich, a wtedy człowiek traci wiarygodność.

Życzę Panu Potockiemu, by był uczciwym człowiekiem, który będzie walczył o naród. Gdyby w 2009 roku założył niezależne media, to dzisiaj nie byłoby tych pytań.

W ostatnim artykule stwierdziłem, że pan Potocki może być wspierany przez jeden z ośrodków władzy, czyli międzynarodową finansjerę.

Pisała do mnie osoba z otoczenia pana Potockiego.

Napisałem jej, że albo pan Potocki nie rozumie geopolityki światowej, albo udaje.

W miałkich słowach wypowiada się o żydowskich bankierach, którzy zawładnęli dolara i Amerykę w 1913 roku, a świat w 1944 roku.

Narzucili wszystkim narodom, światowy system finansowy z ich podstawową walutą, jaką jest kredyt.

Jeżeli o tym pan Potocki nie będzie mówił, jeżeli nie wdroży programu na miarę NIDPI – to jego działalność będzie bardzo mocno nieprzejrzysta.

Bez takiego programu, żadna partia, żadna organizacja nie odbuduje polskiej gospodarki.

Dzisiaj, coraz trudniej omamić internet.

Dlatego pan Potocki powinien być prawdomównym człowiekiem i nie poniżać się do poziomu, jaki reprezentowali sprzedajni politycy, czyli kłamstwa, burdy, przezwiska.

To co zrobił z Piotrem Korczakowskim – LINK, odejmuje mu wiele punktów.

Piotr Korczakowski zasłużył sobie na szacunek, ciężką pracą w internecie.

Pan Potocki chce walczyć z takimi ludźmi?

Proszę uważać panie Potocki, bo to rodzi kolejne pytanie: czy pana zadaniem nie jest rozbicie tzw. internetu?

Natomiast dużym plusem pana Potockiego jest wypowiadanie prawdy o zgubnym działaniu żydowskiego Izraela na polski naród.

Umieszczam częściową odpowiedź pana Potockiego na powyższe pytania:

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: https://www.youtube.com/watch?v=aHWhwIKBpP4

Przeczytaj koniecznie:

27 Responses to “Czy Jan Potocki ma problemy finansowe, czy chce rozbić internet?”

 • takitamzdaleka on 14 maja 2018

  Witam,

  Może lepiej byłoby aby pan Potocki odniósł się kolejno do pytań Radka Patlewicza i do tych zadanych w tym artykuje.
  Jeśli jest osobą wartą zainteresowania, to nie będzie problemu aby obalić twierdzenia Radka, aby udokumentować swoją sytuację, wskazać prawdę i wyjaśnić to, co wyjaśnione nie zostało.
  Przy czym zaznaczyć należy, że interesujące są fakty, a nie „uzgodnienia” bandy przebierańców, którzy dla zabawy wymyślają sobie arbitraże, procesy, wyroki, itd.
  W przeciwnym razie – bez udzielenia wyjaśnień, odpowiedzi – pan Potocki będzie osobą niewiarygodną, niepoważną, lub po prostu – zwykłym hochsztaplerem…. Cóż… tak wygląda sytuacja…
  Pozdrawiam

 • hyh on 17 maja 2018

  Wpierw to powinno sie sprawdzic czy ten ktos w ogole jest Potockim – kim byli jego rodzice jakiego herbu ?
  Bo z tego co widze, to Potoccy prawie wymarli.
  A Sokolnicki byl nasrtpeca jednego z Potockich..

 • mirek on 17 maja 2018

  wczesniej była afera ze goscio mieszka w niemczech i nie jest Polakiem. teraz jednak wyszło ze mieszka w Polsce Wstyd zeby taki portal pisał takie kłamliwe informacje. Przeciez za te jego slowa beda ataki na niego. jak narazie chcą go tylko opluc. Ale pozniej beda chcieli go zabic

 • Robert on 17 maja 2018

  Mirek

  twój komentarz nic nie wnosi do sprawy.
  Pisz konkretnie z dowodami albo w ogóle.
  Tutaj nikt pana Potockiego nie oczernia.
  Stawiamy merytoryczne pytania.
  Taka jest rola polityka, jeżeli chce być czysty i mieć poparcie narodu.

 • jan on 22 maja 2018

  Wielokrotnie tą sprawę wyjaśniałem, powtarzam jeszcze raz
  nie jestem finansowany przez żadną grupę czy też instytucje w Polsce czy na Świecie.
  Zarzuty stawiane mojej osobie są bezzasadne. Pan R. Patlewicz może mówić wiele tak jak i Uszi i inni, zacznijcie mówić ile milionów Polaków na całym Świecie popiera moją osobę za wyjątkiem tych którzy piszą i mówią negatywnie o mnie a to dlatego że jestem pierwszą osobą w Polsce która ujawniła zatajaną prawdę o Polsce.
  W Polsce około 90 % społeczeństwa nie miała pojęcia co się działo w Magdalence jak i nikt nie słyszał jak mówiono o Polsce i Polakach ile nas powinno być to powiedział Pan Geremek ,,20 mili.a maksymalnie 25 mili. a resztę uzupełnimy NASZYMI” i rzeczywiście tak się dzieje.
  Z Polski na przełomie lat 2004 – 2018 wygoniono z Polski ponad 12 mili. polaków za chlebem ludzi wykształconych,sprzedano majątek NARODU POLSKI ZA
  10 % jej wartości wolnorynkowej kto to zrobił to zrobiły ustalenia w Magdalence.
  Wszystkie Rządy jakie były i są to działają na szkodę NARODU POLSKI i POLSKI,tak więc należy odsiać ziarno od plew i ja to robię bardzo skutecznie dziś połowa Polski mnie popiera bo tylko II RZECZPOSPOLITA POLSKA może to ZROBIĆ z KONSTYTUCYJNYM LEGALNYM PREZYDENTEM JANEM ZBIGNIEWEM P OTOCKIM dobrze wiecie że nikt inny tego nie zrobi ja działam na podstawie KONSTYTUCJI z 23 kwietnia 1935 r.
  Bardzo proszę zainteresowanych abyście się zainteresowali długami POLSKI i dlaczego nasz KRAJ się tak ZADŁUŻA i kto ma w tym CEL POTOCKIM I JEGO STANEM MAJĄTKU NIE NALEŻY SIĘ INTERESOWAĆ BO POTOCKI JEST DOSTATECZNIE ZAMOŻNY I ZAWSZE DA SOBIE RADĘ A PÓKI CO TO POTOCKI FINANSUJE POLSKĘ II R.P ZA WŁASNE ŚRODKI FINANSOWE PRYWATNE CZEGO JESZCZE NIKT NIE ZROBIŁ W HISTORII POLSKI PO 1945 r.
  Setki tysięcy osób dziękują Mi za to co robię dla OJCZYZNY za wyjątkiem tych co to ich boli i są przerażeni panicznie co zrobią jak POTOCKI DOJDZIE DO WŁADZY gdzie i kto ich przyjmie takie mam też zapytania.
  OŚWIADCZAM ŻE BĘDĘ KANDYDOWAŁ NA PREZYDENTA WARSZAWY, po wygranych Wyborach złożę PRZYSIĘGĘ NA WIERNOŚĆ KONSTYTUCJI Z 23 KWIETNIA 1935 r, a to oznacza ŻE PRZYWRÓCĘ DEKRET PREZYDENTA Z 30 LISTOPADA Z 1939 r, O NIE WAŻNOŚCI AKTÓW PRAWNYCH WŁADZ OKUPACYJNYCH ZARÓWNO TYCH NIEMIECKICH JAK I SOWIECKICH.
  NINIEJSZY DEKRET PODPISAŁ PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ WŁADYSŁAW RACZKIEWICZ I PREZES RADY MINISTRÓW WŁADYSŁAW SIKORSKI.
  W RAZIE WĄTPLIWOŚCI CZY TAKI DOKUMENT ISTNIEJE UPRZEJMIE ODSYŁAM ZAINTERESOWANYCH NA STRONĘ INTERNETOWY SYSTEM AKTÓW PRAWNYCH SEJMU RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
  Z UWAGI NA GEOPOLITYCZNE POŁOŻENIE POLSKI POMIĘDZY NIEMCAMI A ROSJĄ W DOBRYM INTERESIE PAŃSTWA POLSKIEGO ZDECYDOWANIE OPOWIADAM SIĘ ZA NEUTRALNOŚCIĄ POLSKI.

 • jan on 22 maja 2018

  Do Pana R. Brzozy proszę opublikować mój komentarz
  mam nadzieje że Pan to zrobi Polacy muszą to wiedzieć.
  POZDRAWIAM JAN ZBIGNIEW POTOCKI PREZYDENT KONSTYTUCYJNY II RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 • jan on 22 maja 2018

  WIELOKROTNIE TĄ SPRAWĘ WYJAŚNIAŁEM,POWTARZAM JESZCZE RAZ NIE JESTEM FINANSOWANY PRZEZ ŻADNĄ GRUPĘ CZY TEŻ INSTYTUCJĘ W POLSCE CZY NA ŚWIECIE.
  ZARZUTY STAWIANE MOJEJ OSOBIE SĄ BEZZASADNE.
  PAN R.PATLEWICZ MOŻE MÓWIĆ WIELE TAK JAK I INNI PRZECIWNICY POTOCKIEGO,ZACZNIJCIE MÓWIĆ PRAWDĘ ILE MILIONÓW POLAKÓW RODOWITYCH NA CAŁYM ŚWIECIE POPIERA MOJĄ OSOBĘ I TO CO UJAWNIŁEM JAKO PIERWSZA OSOBA W POLSCE KTÓRA UJAWNIŁA ZATAJANĄ PRAWDĘ O POLSCE.
  W POLSCE OKOŁO 90% SPOŁECZEŃSTWA NIE MIAŁO POJĘCIA CO SIĘ DZIAŁO W MAGDALENCE W 1998 r,JAK I NIKT NIE SŁYSZAŁ JAK MÓWIONO O POLSCE I POLAKACH I ILE NAS POWINNO BYĆ TO POWIEDZIAŁ PAN B.GEREMEK cyt,,20 mil.A MAKSYMALNIE 25 mili.a resztę UZUPEŁNIMY NASZYMI’ i RZECZYWIŚCIE TAK SIĘ DZIŚ DZIEJE ( żydzi,islamiści oraz z Ukrainy)
  Z POLSKI NA PRZEŁOMIE LAT 2004 – 2018 WYEMIGROWAŁO Z POLSKI 12 mili, POLAKÓW ZA CHLEBEM LUDZI WYKSZTAŁCONYCH ,SPRZEDANO MAJĄTEK NARODU POLSKI ZA 10 % JEJ WARTOŚCI WOLNORYNKOWEJ KTO TO ZROBIŁ TO ZROBIŁY USTALENIA Z MAGDALENKI PAN J. KACZYŃSKI I INNI WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU TO UCZYNILI.
  WSZYSTKIE RZĄDY JAKIE BYŁY I SĄ OBECNIE PO 1945 r,DZIAŁAJĄ NA SZKODĘ NARODU POLSKI I POLSKI,TAK WIĘC NALEŻY ODSIAĆ ZIARNO OD PLEW I JA TO ROBIĘ BARDZO SKUTECZNIE CHOĆBY PRZYKŁAD PANA DUDY W USA I 300 miliardów $ ORAZ POTRAKTOWANIA FLAGI POLSKI I POLONII TAK PREZYDENT NIE ROBI POLONIA O KRZYKNĘŁA ZDRAJCĄ, DZIŚ POŁOWA POLSKI MNIE POPIERA BO DOSTRZEGLI CO DUDA ORAZ RZĄD ROBI A DĄŻY DO ZAGŁADY POLSKI I NARODU TO SĄ SŁOWA POLAKÓW W USA I POLSCE A TYMI CZYNAMI I DZIĘKI TEMU MOJA POPULARNOŚĆ WZROSŁA I WZRASTA.
  TYLKO II RZECZYPOSPOLITA POLSKA TO ZROBIĆ Z KONSTYTUCYJNYM PREZYDENTEM JANEM ZBIGNIEWEM POTOCKIM DOBRZE WIECIE ŻE NIKT INNY TEGO NIE MOŻE ZROBIĆ JA DZIAŁAM NA PODSTAWIE KONSTYTUCJI Z 23 KWIETNIA 1935 r,.
  BARDZO PROSZĘ ZAINTERESOWANYCH ABYŚCIE ZAINTERESOWALI SIĘ DŁUGAMI POLSKI III R.P KOMUNISTYCZNEJ ORAZ DLACZEGO NASZ KRAJ TAK SIĘ ZADŁUŻA KTO MA W TYM CEL.
  ZAINTERESOWANI JESTEŚCIE POTOCKIM I JEGO STANEM MAJĄTKU TO ODPOWIADAM ŻE NIE NALEŻY SIĘ TYM INTERESOWAĆ BO POTOCKI JEST DOSTATECZNIE ZAMOŻNYM I ZAWSZE DA SOBIE RADĘ A PÓKI CO TO POTOCKI FINANSUJE II R.P ZA WŁASNE ŚRODKI FINANSOWE PRYWATNE CZEGO JESZCZE NIKT W HISTORII POLSKI PO 1945 r, A JEDYNIE KRADLI.
  SETKI TYSIĘCY OSÓB DZIĘKUJĄ MI ZA TO CO ROBIĘ DLA OJCZYZNY ZA WYJĄTKIEM TYCH CO TO ICH BOLI I SĄ PRZERAŻENI PANICZNIE CO ZROBIĄ JAK POTOCKI DOJDZIE DO WŁADZY GDZIE I KTO ICH PRZYJMIE TAKIE MAM TEŻ ZAPYTANIA.
  OŚWIADCZAM ŻE BĘDĘ KANDYDOWAŁ NA PREZYDENTA WARSZAWY.
  PO WYGRANYCH WYBORACH ZŁOŻĘ PRZYSIĘGĘ NA WIERNOŚĆ KONSTYTUCJI Z 23 KWIETNIA 1935 r, A TO OZNACZA ŻE BĘDĘ STOSOWAŁ SIĘ DO DEKRETU PREZYDENTA Z 30 LISTOPADA 1939 r, O NIE WAŻNOŚCI AKTÓW PRAWNYCH WŁADZ OKUPACYJNYCH ZARÓWNO TYCH NIEMIECKICH JAK I SOWIECKICH.
  NINIEJSZY DEKRET PODPISAŁ PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ WŁADYSŁAW RACZKIEWICZ PREZES RADY MINISTRÓW WŁADYSŁAW SIKORSKI.
  W RAZIE JAKICH KOL WIEK WĄTPLIWOŚCI CZY TAKI DOKUMENT ISTNIEJE UPRZEJMIE ODSYŁAM ZAINTERESOWANYCH NA STRONĘ INTERNETOWY SYSTEM AKTÓW PRAWNYCH SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
  Z UWAGI NA GEOPOLITYCZNE POŁOŻENIE POLSKI POMIĘDZY NIEMCAMI A ROSJĄ W DOBRYM INTERESIE PAŃSTWA POLSKIEGO ZDECYDOWANIE OPOWIADAM SIĘ ZA NEUTRALNOŚCIĄ GOSPODARCZĄ I POLITYCZNĄ POLSKI.

  PREZYDENT KONSTYTUCYJNY II RZECZYPOSPOLITEJ POLSKI.

  JAN ZBIGNIEW POTOCKI

 • Beata on 22 maja 2018

  No panie Brzoza to po bandzie pan pojechal a ja panu podpowiadalam w poprzednim artykule dot, Pana Prezydenta Potockiego by Pan z nim porozmawial nawet gotowa bylam dac Panu nr tel a Pan co idzie po bandzie jak pana kolesie pseudodziennikarzyny PATLEWICZE USZIE CELEIBY i dziennikarz i wlasciciel eMisji ktory bawi sie w ustawiane rozmowy telefoniczne zwoluje spotkanie w srodku nocy dla swej gawiedzi i lajfa robi to ponizej wszystkiego juz ! Jak juz wczesniej wspomnialam panu zawiodlam sie na panskiej pracy nieobiektywnej a subiektywnej ! Skoro tak pan ulega manipulacjom to soe zastanawiam czy jest pan aby prawym Polakiem -poddaje to w watpliwosc

 • Beata on 22 maja 2018

  Poza tym posiadam kopie dokumentow Rzadu na Uchodzstwie jak i jestem w posiadaniu Kopi Nominacji dla Pana Prezydenta Potockiego podaje Panu link to sobie pan pokopiuje ! Wstyd dla pana ze pan jako dziennikarz nie poszperal w necie tylko swe wysnute teorie oparl na dezinformatorach ! Oto link https://krzysztofkopec.pl/galerie/prezydentrp/big_0.html

 • Robert on 22 maja 2018

  Panie Potocki,
  problem wynika z tego, że nie budował Pan wcześniej swojej pozycji w Polsce.
  Przed panem były takie gagatki jak: Wałęsa czy Kwaśniewski. Mocno okłamali Polaków i sprzedali naród.
  Dlatego pojawienie się pana osoby, wywołuje kontrowersje.
  Jedni krytykują pana z czystej zawiści i wrogości inni z troski używając merytorycznych argumentów.
  Osobiście czekam na Polaka, który będzie uczciwym patriotom.
  Nie wiem czy pan nim jest.
  Stąd pytania i kontrowersje.
  Nurtuje mnie jedną pytanie: co to za znaczek nosi pan na krawacie?
  Z tego co mogę dojrzeć przez niewyraźne kamery internetowe, to jest to logo: City of London?

 • Robert on 22 maja 2018

  Beata

  nic nie wnosi pani do dyskusji, oprócz własnych życzeń.
  Ja te dokumenty widziałem, ale mnie nie przekonują.
  Dopiero uznanie prezydentury przez sąd, będzie odpowiednią miarą – tak jak pisze pan Majka.
  Jednak nie to jest najważniejsze, ponieważ w tym systemie może być to niemożliwe.
  Dla mnie ważnym aspektem jest co mówi i robi pan Potocki.
  Z wieloma jego poglądami się zgadzam, teraz czas na działania, czyli ustawy, dyskusje z politykami, bardzo dobry program gospodarczy czyli przejęcie podaży pieniądza i finansowanie gospodarki z emisji pieniądza lub wprowadzenie drugiej waluty itd.
  Będziemy z entuzjazmem przyglądać się nowej partii ale również reagować na niepotrzebny populizm.

 • Beata on 22 maja 2018

  Panie Robert @ mowie min.o dokumentacji legalnego rzadu na uchodzstwie dot .prezydentury Sokolnickiego ktory wyznaczyl na swego nastepce pana Prezydenta Potockiego . Nie potrafi pan logicznych aspektow zauwazyc albo pan nie chce ! Czy to tak trudno zrozumiec ze Prezydent II Rzeczypospolitej Polskiej Pan Potocki jest z legalnego Rzadu na Uchodzstwie a Kaczorowski byl z nielegalnego Rzadu ktory stworzony zostal po to by ZYDOKOMUNA mogla kontynuowac swoje rzady pod przykrywka tworzac III RP i wmawiajac Polakom ze od magdalenki zyjemy w wolnym suwerennym kraju ?! DLACZEGO ZADEN Z TYCH PREZYDENTOW NIE PRZYSIAGL NA WIERNOSC KONSTYTUCJI KWIETNIOWEJ Z 1935 r ? Ja wiem a pan ??? Pan porownuje Pana Potockiego do Komorowskich Walesow a nie zadal sobie pan trudu jak na dziennikarza przystalo by wysluchac drugiej strony osoby szkalowanej czyli Pana Prezydenta Jana Zbigniewa Potockiego . Pisze mi pan ze nie nic nie wosze do dyskusji a owszem uwazam ze wnioslam i to bardzo duzo ,tylko pan nie chce sie do tego ustosunkowac albo nie widziec ! Zanim oszczerstwa wypisywac na swoim portalu wystarczylo umowic sie na spotkanie z Panem Potockim i wysluchac co ma w tej i w innych sprawach do powiedzenia .

 • Robert on 23 maja 2018

  Beata

  Proszę nie nadużywać mojej gościnności i nie podrzucać nie moich tekstów.
  Napisałem, że Wałęsa i inni byli sprzedawczykami, dlatego p. Potockiemu jest tak trudno.
  Chce pani zaklinać rzeczywistość.
  Proszę raczej się wziąć do roboty i opracować mądry program gospodarczy dla waszej partii.
  Obecnie nie macie żadnego.
  To będzie jakiś punkt uwiarygadniający lub nie…

 • Robert on 24 maja 2018

  Panie Potocki

  nagrał pan film, w którym nazwał mnie pan parchem.
  Oskarżył, że nie opublikowałem pana komentarzy.

  Bardzo proszę o przeprosiny mojej osoby.
  Niech pan przeczyta dokładnie moje artykuły o panu.
  Ja zadaję pytania merytoryczne. To nie jest opluwanie, tylko rozmowa merytoryczna.
  Pojawia się pan nagle, więc i pytań jest dużo.

  Skoro obraził mnie pan w materiale filmowym, to proszę o przeprosiny w materiale filmowym.

  Po 40 minucie:

  https://www.youtube.com/watch?v=RUVB-oz2FGA&feature=youtu.be

 • mirokar on 24 maja 2018

  Szanowny Panie Robercie dlaczego żądasz od Potockiego świadectwa wyrobionia wcześniej pozycji w Polsce?
  Skoro przed 2009 prezydentem II RP był Julusz Nowina Sokolnicki i to on ugruntował pozycje II RP i rozbudował znaczenie orderu Swiętego Stanisława.
  Przecież przed tą datą był sobie jakiś Potocki zajęty zajęty sprawami rodziny a nie polityką!
  Potocki nie ma mądrego programu gospodarczego?
  Przecież on cały czas o tych sprawach mówi!
  Panie Robercie jest Pan wspaniałym dziennikarzem i przyszedł czas by stać się jeszcze lepszym, i jedyną drogą do sukcesu jest traktowanie swoich gości z szcunkiem, pozwolić im mówić i bardzo ważne!!!nie lekceważyć.
  A to ządanie przeprosin za parcha?
  Toż to pachnie podstawówką?

 • Robert on 24 maja 2018

  mirokar

  1 – Proszę czytać artykuł ze zrozumieniem: pytam dlaczego od 2009 roku nie utworzył pan Potocki swoich mediów w internecie, dlaczego od 2009 roku pan Potocki nie ma potwierdzenia swojej prezydentury od sądów międzynarodowych?

  2 – pan Potocki nie mówi o żadnym programie gospodarczym. Proszę w takim razie przedstawić ten program…

  3 – Jeżeli pan Potocki ma być prezydentem, to za błędy należy przepraszać. A jeżeli uważa że nie mam racji, to należy dokumentować to merytorycznie.
  Na razie pan Potocki traci dużo punktów.

 • Tomek on 26 maja 2018

  1- Ale Sokolnicki ma! 2-Wolność sama w sobie jest programem! Tylko w środowisku wolności dobro zwycięży zło bo takie jest Boskie prawo. Prawo ewolucji! 3- Przeprosił za targowice i chce zmyć hańbę! Poza tym przez wzgląd na ofiarę milionów Polaków którzy zgineli za 2RP należałoby do niej powrócić.

 • mirokar on 27 maja 2018

  Panie Robercie informacja o długu kahalnym Żydów z 1764 roku który z odsetkami sięga obecnie astronomicznej kwoty 17 bilionów 900 miliardów USD powinna być obecna we fszystkich mediach niezależnych i tych gównego nuru.
  Wszystkie inne prywaty należy schować do rozliczenia na czasy póżniejsze i pisać o tych długach jak najwięcej, niech cały Swiat się dowie.
  I podać Izrael do Sądów miedzynarodowych o spłatę długów.
  Dlaczego Pan nie pisze o tej sprawie?

 • Robert on 27 maja 2018

  Mirokar

  nie mam o tym wiarygodnych źródeł

 • krysta on 7 czerwca 2018

  Prawo Panie Robercie za merytorykę i trzymac tak dalej !

 • takitamzdaleka on 14 czerwca 2018

  Do Tomek:
  Czym jest wolność? Jaki to program skoro każdy ma prawo do wolności, ale nie może z niej swobodnie korzystać? Bo trzeba mieć buty, jedzenie, rower, może auto, albo mieszkanie lub inne rzeczy… Same się nie wezmą, aby każdy mógł z tego korzystać i cieszyć się wolnością.
  A może plan powszechnej wolności jest inny? Tzn. jedni korzystają a inni zap.. na tą wolność? Czy może jest jeszcze ta trzecia wersja, którą chętnie posłucham?

  Do Robert:
  Artykuł jest w miarę neutralny. Myślę, że brakuje w nim niektórych trudnych pytań, jakie pojawiły się w przestrzeni publicznej. Zastanawiające jest zawsze – skąd wyskoczył pan Potocki, dlaczego teraz a nie 10 lat temu? Dlaczego nie 15 lat temu a dopiero teraz?… Dlaczego bogaty człowiek jakim się mieni pan Potocki nie posiada żadnego interesu, o którym można usłyszeć, poczytać, zapoznać się?

  Do Jana:
  Jeśli mówimy o ugrupowaniu, które ma reprezentować obywateli, to jaką dysponuje Pan ławką przedstawicieli, osób, które mają objąć stanowiska kierownicze, kto ma być liderem, czy to w regionie, czy w skali kraju, czy nawet w samorządach? Powiedzmy, że Pan wygra. I co dalej?
  Mamy na razie wiele okrągłych i wielkich słów, przemówień, itd. ale konkretnych rozwiązań brakuje. Czy na rozwiązanie ma Pan również dokumenty? Bo na razie – trudno traktować poważnie osobę, która tylko macha papierami, kpi z obecnego systemu, w którym jednak ludzie żyją i jakoś funkcjonują. Jakie ma Pan rozwiązania w kwestii cyfryzacji, zdrowia, rolnictwa, przemysłu, rybołówstwa, polityki społecznej, edukacji, itd., itd.? Gdzie można zapoznać się z konkretnymi rozwiązaniami, które można poddać dalszej dyskusji (pochwale, krytyce, lub jakiejkolwiek ocenie)?
  Na słowo niestety nie uwierzę… Osobiście przekonany nie jestem i myślę, że warto dalej rozmawiać, poznawać, z ostrożnością, z rzeczową oceną sprawy.
  Pozdrawiam

 • Michał on 30 czerwca 2018

  Witam serdecznie,

  No właśnie Pan Potocki wyskoczył z kapelusza jak królik. Z reguły w takich sytuacjach w których aktualna władza się kończy tworzy się sztuczną kontrolowaną i opłacaną opozycję. A aktualna władza się kończy – widać to po zacieśnianiu pętli na szyi Polaków przez PiS. PO miało łatwiej bo mogli kraść za plecami, a PiS robi to w biały dzień i w białych rękawiczkach, plan na przedłużenie żywotności po przez KOD nie wypalił…

  Pozdrawiam,
  – Michał

 • Michał on 30 czerwca 2018

  ps.: Panie Robercie, dobrze, że zadaje Pan konkretne pytania i podchodzi do tematu obiektywnie, punktując nierozwiązane kwestie.

 • Michał on 30 czerwca 2018

  Ps.: użyłem skrótu myślowego – plan na przedłużenie żywotności po przez KOD nie wypalił i był to kontrolowany plan przedłużenia władzy PO pod inną nazwą.

 • Alina on 5 października 2018

  Dlugo bylam sceptyczna ,w zwiazku z wieloma klamstwami i polprawdami ,ktore znajduja sie w internecie i które bardzo trudno zweryfikowac bo przeciez nie mamy dostepu do swiadectw i oryginałów wszelakich dokumentow. Mam nadzieję ,ze Pan Hrabia Potocki to rozumie. Obecnie moje przekonanie co do prawdomównosci i dobrej woli Pana Hrabiego Potockiego przechyla się na strone wiarygodnosci. Bardzo dziękuję Panu Panie Prezydencie.

 • Jerzy on 10 lutego 2019

  No cóż . należało by tylko wesprzeć i pobłogosławić – wysiłki POLSKI I POLAKÓW-

 • Kocur on 9 listopada 2019

  Panie Brzoza. Wiele Pana tekstów czytalem. W przypadku Pana Potockiego stwierdzam co następuje.
  1. Ataki zawxięte na Polaka
  2. Potocki historyczny mial podobną przeszlosc jak Polska obecna bo zarzadca chazarski z bracmi okradal Potockiego i rownież go opluwali , majątek zapisali sobie w testanencie i chcieli sprzedac czyli chazarski zarząd nie jest od pomnazania Polskiego majątku a jaka nauka z tego dla nas ze w zydoskim sądzie sie napieprzamy

  3. Dlaczego nikt nie zauwaza ze szczucie to tez chazarski zwyczaj a komu wtedy skapnie kiedyś a jaka z tego nauka dla ns Polakow sklocą.
  Kto.pokaze bysmy ze swoich blędow wysnuwali wnioski np ze do polotyki pchaja się nawet i mordercy czy zdrajcy i kto z was mowi by rozliczyc zarządcow tych co zdradzili mordowali Polaków.
  Przeez takie jatki nie Polacy kradna i.morduja w barany czekaja na swoją kolej az ktos gardlo podetnie. Gdyby Leeoer nie byl sam to.by dalej zyl .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *