Czerwoni Sorosa dokonali próby przejęcia władzy w Polsce

Czerwoni

Czerwoni podjęli próbę zamachu stanu. Przy pomocy globalistycznej Europy i świata, próbowali przejąć władzę w Polsce.

Być może była to przyspieszona próba spowodowana strachem przed objęciem urzędu przez Donalda Trumpa. Przypomnę, że na każdy zamach stanu na świecie, musi zostać wydana zgoda przez Rosję i przez USA na terenach im podległych.

Nigdy zamachy stanu nie odbywają się samoistnie. Zawsze stoi za nimi dana grupa interesu.

Tym razem, próbę przejęcia władzy w Polsce dokonali czerwoni, sponsorowani przez Sorosa. Zgoda musiała pochodzić z obozu amerykańskiego, bo temu mocarstwu jesteśmy podlegli.

Wbrew pozorom Amerykanie wolą czerwonych, ponieważ usłużnie na wszystkich polach wypełniają polecenia.

To jest ta sama sytuacja co z Clinton i z Trump. Oboje są podlegli finansjerze, ale Clintonowa bez czytania dokumentów, podpisuje wszystko co pochodzi z obozu finansjery.

Trump również jest posłuszny, jednak istnieje ryzyko samowolki, jaka kiedyś wystąpiła ze strony Johna Kennedy.

Kim są czerwoni?

Czerwoni to najpodlejszy gatunek polityczny. Ciągną się od czasów peerelowskich, kiedy niszczyli i mordowali Polaków. Przez dekady służyli Moskwie.

Po zmianie warty, kiedy ZSRR upadła i musiała oddać część tortu finansjerze (po 89 roku nastąpiła pełna kolonizacja Polski), czerwoni ubarwili poglądy. Do czerwonej flagi dodali bankierskie szyldy.

W zależności od sytuacji służyli albo Rosji, albo USA. Wielokrotnie sprzedali Polskę, poprzez wyprzedaż majątku narodowego za 15% wartości, a polski system bankowy za kilka procent wartości.

Czerwoni wiele razy sprzedawali Polskę, dlatego nie ma dla nich litości politycznej. Jeżeli mordercę wypuścimy z więzienia i damy mu wolną rękę, to dalej będzie mordował, ponieważ ma spaczoną psychikę.

To samo jest z czerwonymi.

Kto wielokrotnie sprzedał Polskę?

Z obecnie istniejących partii: SLD, PSL, PO.

To są ugrupowania, które nie powinny istnieć, a ich posłowie powinni mieć dożywotni zakaz pełnienia funkcji publicznych.

Dla przypomnienia dopowiem, że twarzą SLD był Aleksander Kwaśniewski, który w konstytucji Polski dokonał morderczego dla finansów państwa zakazu finansowania budżetu z NBP. Była to typowa usługa bankierska.

Przywódca PO, Donald Tusk jest klaunem Unii Europejskiej. Szkaluje dobre imię Polski i szerzy obrzydliwe kłamstwa. Za udział w licznych aferach, jak Amber Gold, powinien siedzieć w więzieniu.

Spadkowiczem rodzin peerelowskich jest dzisiejszy KOD i Nowoczesna.

Zauważ, że osoby popierające te ruchy, często mieli powiązania z peerelowskimi dygnitarzami. Są to politycy, biznesmeni, aktorzy, historycy, dziennikarze. Zazwyczaj umoczeni (lub ich rodziny) działalnością agenturalną na rzecz czerwonych.

Łatwo ich rozpoznać, ponieważ popierają satanistyczną globalizację, morderstwa nienarodzonych dzieci, pakiet klimatyczny, GMO, przymusowe szczepienia itd.

KOD i Nowoczesna, to kolejne pokolenie czerwonych, którzy służyli najpierw Moskwie, a później każdemu silniejszemu przeciwnikowi.

Takie osoby można śmiało nazwać: prostytutki polityczne. Układają się z każdym, kto ma władzę i pieniądze.

Jeżeli jesteś zbulwersowany(a) taką nomenklaturą, to zapraszam do prześledzenia, jakie organizacje sponsoruje manipulant ekonomiczny George Soros. Następnie sprawdź, kto w nich pracuje.

Czy PiS należy do czerwonych?

I tak i nie, dlatego nie można ich jednoznacznie nazwać czerwonymi.

W dwóch dziedzinach niczym nie różni się od czerwonych: medycyna, finanse.

W medycynie tylko posłowie Kukiz15, próbują walczyć z kolonizacją farmaceutyczną. Jarosław Kaczyński, jak i PiS całkowicie podlegają koncernom medycznym.

To samo dzieje się w finansach.

PiS przeprowadził bardzo dobre programy jak: 500 plus, zmniejszenie wieku emerytalnego (prezydent podpisał ustawę, wchodzi w życie 1 października 2017 roku), zwiększenie kwoty wolnej od podatku. To są programy, które należą  się Polakom. Mało tego, każdy Polak powinien mieć dostęp do bezprocentowych pożyczek i dożywotniego wynagrodzenia gwarantowanego.

Pytanie tylko, jak finansować te programy, aby nie zbankrutować. Do tego potrzebna jest tzw. nowa ekonomia, czyli druga waluta, emisja pieniądza, NIDPI itd.

Koszmarnym błędem PiS jest finansowanie wymienionych programów za pomocą zwiększonych podatków i zadłużaniem państwa. To jest bandytyzm. Jednym dają, a drugim kradną.

Takie złodziejstwo będzie prowadzone, jeżeli nie będą wdrażać elementów nowej ekonomii.

PiS ma wiele wad, ale również zalet. Mocno walczą z czerwonymi, co już jest dla nich dużym plusem. Nie dostrzeganie tego jest małostkowe.

Wiele osób oczekuje księcia z bajki lub wróżki, która przyjdzie i jednym zamachem naprawi całą gospodarkę.

Takie myślenie jest naiwne i złudne.

Zmian w globalistycznym światku, należy dokonywać stopniowo. Przeciwnik jest za silny, aby oddał zniewoloną Polskę. Potrzeba na to czasu.

Część dokona PiS, kolejną część jego następcy.

Będą mieli łatwiej, kiedy PiS całą tę bandę czerwonych odrzuci od władzy.

Dla osób, które oczekują zmian tu i teraz, nadmienię, że nie ma w Polsce takiego polityka, ani ugrupowania politycznego, które mogłoby to zrobić jednym ruchem, jednym cięciem.

Najbliżej władzy jest Kukiz15. Dla zapominalskich przypomnę, jak Paweł Kukiz układał się z PO i Schetyną.

PiS, Andrzej Duda, Jarosław Kaczyński nie są z mojej bajki. Nie głosowałem na nich, ponieważ nie uczestniczę w satanistycznej demokraci. Jednak powrót do władzy czerwonych, byłby katastrofą dla Polski. Do władzy dostaliby się ludzie, którzy są prostytutkami politycznymi. Układają się z każdym silniejszym mocarzem.

Nie liczy się dla nich dobro Polski, ani dobro Polaków.

Zamiast narzekać na wszystko, polecam podejść do życia konstruktywnie. Klnąć i krytykować może każdy prostak. Do tego nie potrzeba inteligencji i wiedzy.

Dlatego polecam ganić to co PiS sprzedaje i wspierać, to co robi dobrze.

To jest konstruktywna i inteligentna krytyka.

Szanuję ludzi, którzy krytykują  i mają pomysł, jak to naprawić.

Najgorsi są ci, którzy tylko krytykują.

Dlaczego?

Bo nie wiadomo czy im ktoś za to płaci czy z natury są głupi.

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „USSR Grunge Flag” (CC BY 2.0) by Free Grunge Textures – www.freestock.ca

Przeczytaj koniecznie:

One Response to “Czerwoni Sorosa dokonali próby przejęcia władzy w Polsce”

  • Iwona on 21 grudnia 2016

    Niezależnie od tego czy był to zamach stanu, czy tylko zabieg przetestowania gotowości do przejęcia władzy w najbliższym czasie, nasze pospolite i internetowe ruszenie powinno podjąć zdecydowane działania w tym kierunku. Dobrą akcję rozpoczęli prawicowi dziennikarze, którzy nawołują do niedzielenia społeczeństwa na dwa wrogie sobie obozy. Ogromne podziękowania należą się też tym prawicowym dziennikarzom, którzy poprzez swoje kontakty ze „służbami” informują o schematach zagrożenia dla kraju. Dalej pozostającym patem w mediach jest utrzymywana przez polską masonerię w osobach pełniących funkcję prawicowych działaczy formuła zapraszania do mediów należących do spółek skarbu państwa tzw. opozycję parlamentarną, która w powyższym artykule bardzo słusznie została sprowadzona do czerwonej agentury bez względu na kierunek geograficzny. Myślę, że za zgodą Jarosława Kaczyńskiego przynajmniej przez okres 2 kluczowych dla kraju miesięcy należy wyeliminować czerwone partie z przestrzeni publicznej TVP- nie zapraszać do programów! Przypomnę, że znajdujemy się w bardzo krytycznym dla naszej państwowości momencie i niewolno popełniać błędów w okresie, kiedy się jest poddawanym wszelkiego rodzaju testom próbnym ze strony międzynarodowej agentury. Gdyby nawet w sprawach polskich, wewnętrznych naszego narodu nie zanosiło się na rozruchy uliczne pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami danej partii , to istnieje realne zagrożenie ze strony podstawionych buntowników z zagranicy. Jedni mówią, że mogą to być zielone ludziki, inni- aktualnie dozbrajani po zęby Ukraińcy. W takiej sytuacji dobrze jest oglądać ze zwiększoną częstotliwością w programach telewizyjnych wpływowych ludzi jak Minister Macierewicz, Minister Kamiński i Minister Błaszczak, którzy mogliby nie tylko temperować nastroje w narodzie, ale też i oddziaływać z dużą siłą odstraszającego rażenia na zewnętrznych przeciwników, próbujących doprowadzić do zmiany status quo w państwie, jak i na zainstalowaną wewnątrz kraju agenturę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *