i ja byłem w szoku po odznaczeniu Sakiewicza…

sakiewicz

Przyznam się, że byłem w szoku nie samym faktem odznaczenia Tomasza Sakiewicza przez obcy wywiad, ale reakcji, a raczej braku reakcji ze strony prawicowego środowiska.

Tomasz Sakiewicz oznaczony

Podczas Święta Niepodległości redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz został uhonorowany medalem od Służb Bezpieczeństwa Ukrainy. Portal niezależna.pl, jak i wszystkie media, w których udziały ma Pan Sakiewicz są dumne ze swojego szefa i kolegi. 

– To pierwszy medal, jaki dostałem w życiu. Znamienne, że od Ukrainy. Widocznie tam już Rosjan przepędzili. Na serio mówiąc to wyróżnienie dla wszystkich tych Polaków, którzy rozumieją, że silna Ukraina to silna Polska – powiedział dziękując za wyróżnienie Tomasz Sakiewicz.

Czytając powyższą wypowiedź, czuję się jakbym był na wiecu PZPR w latach głębokiego komunizmu. Tam też mówiono kłamstwa o otaczającej nas rzeczywistości.

Propaganda Sakiewicza trwa

Kiedyś nawet prenumerowałem Gazetę Polską, ale szybko odrzuciłem propagandę prawicową. W mediach pana Sakiewicza jest sporo prawdy, ale również sporo kłamstw na temat zachodu, USA, Rosji, i jedynej najlepszej partii PiS. Innymi słowy, półprawdy i półkłamstwa.

Ale wróćmy do medalu Tomasza Sakiewicza.

Jedyny medal agentury, jaki można przyjąć, to odznaczenie od polskich służb specjalnych, gdyby… niezależnie działały dla Polski.

To, co zrobił pan Sakiewicz jest zdradą Polski.

Skoro przyjął medal od obcych służb specjalnych, to jakie informacje musiał im przekazywać ?

Dlaczego pracował dla obcego wywiadu ?

Nie byłoby tragedii, gdyby Ukraina walczyła o wolność Ukraińców, a obecny rząd był uczciwy.

Doskonale wiemy, że tak nie jest.

Marionetkowy rząd Ukrainy pracuje dla USA. Nie muszę tego udowadniać, ponieważ z wielu taśm/podsłuchów polityków europejskich wiemy o ataku Amerykanów na niepodległość Ukrainy, w celu oderwania jej od Rosji. Zresztą mówią o tym oficjalnie. Nowy rząd marionetkowy służy USA, zamiast swoim rodakom. 

Dlatego odznaczenie, jakie odebrał Tomasz Sakiewicz nie jest przyznane od narodu Ukrainy, ale od służb specjalnych pracujących pod dyktando USA.

Wielu ludzi nie zrozumie obecnej sytuacji. Będzie klaskać Panu Sakiewiczowi i klepać go po ramieniu. Sytuacja zmieni się dopiero, kiedy społeczeństwo uświadomi sobie rolę USA w niszczeniu ekonomii świata. Wtedy współpraca Tomasza Sakiewicza ze służbami ukraińskimi, będzie gwoździem do trumny politycznej i dziennikarskiej.

Podobnie jest z Bronisławem Wildsteinem, który do tej pory nie może wymazać przynależności do masonerii. 

Tak samo będzie z Tomaszem Sakiewiczem. Wtedy albo przyzna się do błędu, albo będzie musiał odejść splamiony przeszłością.

źródło: niezalezna.pl

Dopisek 25 XI 2014 rok:

Okazuje się, że  pan Sakiewicz i niezależna.pl wstydzą się tego medalu. Po krytyce wielu blogów, dotarło coś do nich.
Poprawili artykuł.
Teraz w tym samym artykule nie pisze, że Sakiewicz dostał medal od „Służby Bezpieczeństwa Ukrainy”, tylko od „Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy”.
Dobrze, że doszło coś do nich.
Znacznie lepiej byłoby, gdyby Tomasz Sakiewicz zastanowił się dla kogo pracuje i od kogo odbiera medale.

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. 11 raportów/ebooków do pobrania. Teraz 1 Poziom za 25 zł => za darmo  SzokWiedzy.pl.

 Darmowe Info na Twojego Maila !

  Wpisz w poniższy formularz swoje imię, e-mail i kliknij przycisk „Uzyskaj Dostęp”, a ja będę wysyłał Ci najświeższe info o kłamstwach historycznych, sprzedawczykach polskich, zakłamanej ekonomii i wiele więcej…

Twoje dane są bezpieczne

Przeczytaj koniecznie:

2 Responses to “i ja byłem w szoku po odznaczeniu Sakiewicza…”

  • Marek on 15 listopada 2014

    To już drugi raz zapaliła się u mnie czerwona latarnia po czytaniu twoich artykułów. Zaczynam podejrzewać że robisz krecią robotę, jeszcze nie jestem w 100% przekonany , więc nie blokuje twoich maili. Może się mylę – czas pokaże ?

  • Andrzej on 15 listopada 2014

    Machina manipulacji ani na moment nie przestaje działać. Jeśli skompromituje się, bądź poświęci dla sprawy któryś ze „wzbudzających zaufanie” społeczeństwa, mają w zanadrzu zastępy nowych. Nie dziwę się tym, którzy jeszcze ufają tym, których ja postrzegam już inaczej, bo wiem, że przyjdą następni co znowu mnie podpuszczą. Śmieszno-tragiczne jest to, że ONI robią to za nasze, społeczne pieniądze a my nie potrafimy nic zrobić. No chyba że doprowadzą nas do ściany nędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *