Ameryka wymusza na Polsce ugodę z żydami!

Finansjera

„Stany Zjednoczone dały Polsce do zrozumienia, że do czasu uregulowania wywołanego nowelizacją ustawy o IPN konfliktu z Izraelem, nasz kraj nie może liczyć na spotkanie z najważniejszymi przedstawicielami amerykańskich władz” – pisze Interia.

Największy „sojusznik” Polski, jakim są Stany Zjednoczone, grozi Polsce.

Siłą chce wymusić poddaństwo żydom.

Nie ważne, gdzie jest prawda, ważne, że wy Polaczki macie się z pogodzić z żydami.

Oczywiście, pogodzić na żydowskich warunkach.

Jestem przekonany, że takiej groźby, takiego ultimatum, nie dostał żydowski rząd.

Oni mogą kłamać, oszukiwać, obrażać nas. Tego Ameryka im nie wskaże palcem.

Teraz już wiemy, dlaczego przedstawiciele rządu pojechali do żydowskiego Izraela.

Będą prosić żydów i klęczeć na kolanach, aby już więcej nie mówili takich brzydkich rzeczy o Polakach.

Przecież logika nakazuje, aby to żydzi przyjechali do Warszawy i rozmawiali o ustawie IPN. Przecież to w ich interesie są poprawki w ustawie.

Niestety, to co do tej pory nie mieściło się w głowach wielu Polaków, w końcu wyszło na światło dzienne.

Ludzie bezmyślnie kiwali głowami i nie wierzyli, że tak mały żydowski Izrael, może mieć taką władzę w Polsce i na świecie.

Do tego stopnia, że ani prezydent Trump, ani ministrowie Trumpa, ani ważniejsi amerykańscy politycy, nie spotkają się z żadnym polskim politykiem, dopóki rząd nie ulegnie żydom.

Ameryka zmusza nas do całkowitego poddaństwa żydowskim interesom.

A tak pięknie Trump mówił w Polsce przy pomniku Powstania Warszawskiego…  

Ręce opadają…

Jarosław Gowin prosi na łamach kłamliwego żydowskiego pisemka Haaretz, żeby nie opluwali nas. Pisze o morderstwach Polaków na żydach, ale nawet nie zająknie się nad żydowskim antypolonizmem.

To jest całkowite poddaństwo żydowskim kłamstwom.

To tak jakby Palestyńczycy poszli na ugodę z żydami, którzy militarnie wyrzucają ich z własnych domów, z własnej ziemi.

Ugoda polegałaby na jednym zdaniu: „Wynocha z naszej żydowskiej ziemi”.

Teraz łatwo można zrozumieć decyzję Jarosława Kaczyńskiego, o zawieszeniu senatora Waldemara Bonkowskiego w prawach członka PiS i klubu parlamentarnego PiS.

Za co?

Za pisanie prawdy o historii Polski, za pisanie prawdy o kłamstwach żydowskich.

Ta decyzja prezesa Kaczyńskiego pokazuje, jak mocno jesteśmy poddani żydom – „Czy PiS dogadał się z żydami?„.

Mimo wszystko, powinniśmy cieszyć się z zaistniałej sytuacji.

Izrael żydowski jest bardzo niebezpieczny, dlatego każdy Polak powinien znać proroctwa biblijne, historię przejęcia Polski przez żydów i bezczelne kłamstwa żydowskie, które wylewają się z ich gardeł.

Obecny czas sprzyja na tego rodzaju dyskusje.

Każda osoba, która jest Polakiem, powinna być zraniona, żydowskimi kłamstwami, żydowską chucpą.

Oni nie przepraszają za nic… oni nie wykazują skruchy… oni nie idą na ustępstwa…

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: Envanto Elements By dibrova

Przeczytaj koniecznie:

3 Responses to “Ameryka wymusza na Polsce ugodę z żydami!”

 • Dariusz on 1 marca 2018

  Żyd już niedługo będzie w odpowiedni sposób rozliczony za gościnę w mojej ojczyżnie.Bardzo boleśnie rozliczony….

 • qrde blade on 2 marca 2018

  Jeśli można Robercie proszę o Cię o nowy akapit do tej przerażającej wiadomości o kontynuowanym hybrydowym rozbiorze Polski i wymagającej natychmiastowej reakcji narodu wspólnych działańak, aby prezydent Duda nie podpisywał tego nieprawdopodobnie chorego i niezgodnego z Konstytucją kolejnego ustawodawczego absurdu !
  Tytuł tego artykułu idealnie wpasowuje się w żałosną realność stale radośnie w ten prosty sposób kiwanej ludzkości w tym polskiego narodu. Takie tam rozdmuchane do BUL-u polsko-żydowskie pierdy o wzajemnych historycznych zaszłościach i rzekomo fatalnych skutkach przegłosowanej ustawy o IPN, a tymczasem ten SEjM w typowy dla tego typu strategii sposób cichaczem ograbił wszystkich Polaków z tego co w życiu najcenniejsze czyli z wody. Przegłosowaną właśnie Ustawą o nowelizacji Prawa Wodnego jaśnie wybrane nam państwo siłą 244 przeciw 173 głosów całkowicie zabrało Polakom prawo do tego co niezbywalnie wiąże się z ludzką egzystencją. Teraz durny rodaku nawet za zbieraną do beczki deszczówkę będziesz musiał ( wkrótce ) zapłacić nie licząc już powierzchni wybrukowanych placów, dachów, jezior czy byle kałuż znajdujących się na twojej ziemi za które zapłacisz już teraz. Na nic zdały się ostrzeżenia o bezprecedensowej realizacji lucyferycznych planów Agendy 21 mających niewolniczo skumulować ludzkość wokół molochów miast-państw. Dziwacznie tylko w Polsce cała woda, występującą na polskiej ziemi stała się w dniu 01.03. br. naciśnięciem 244 przycisków posłów PiS własnością państwa, które istnieje ponoć tylko formalnie i jest ponoć od dawna czyjąś własnością . Naturalnie ten postępujący rozbiór Polski bezprecedensowo przeprowadzany od odebrania Polakom prawa do ogrzewania domostw polskim węglem , korzystania z polskiej wody, oddychania polskim powietrzem jest cichaczem i w powszechnie zauważanych oparach absurdu i medialnego chaosu zakładaną na durne buźki kusą smyczą NWO, która jeszcze według algorytmów ONZ-towskiej Agendy 21przewiduje wygnanie wszystkich obywateli z obszarów rolnych do molochów miast, państw, ograniczenie poruszania się poza nimi, ograniczenie swobód i naturalnie totalną kontrolę. Naturalnie w następstwie kolejnych rządów, kolejnych w demoNkratycznych wyborach wskazanych najemnych band, to co państwowe pójdzie prędziutko w ręce wszechwładnych korporacji, bo tylko wtedy takie misterne, chore realizacje mają jakikolwiek sens. Szykuj się więc durny Polaczku, że w „własnym” kraju nic nie będzie należało do ciebie za wyjątkiem naturalnie długu i podatków i obowiązku pracy !
  https://youtu.be/inKk-r1QTyo

 • Jameson on 2 marca 2018

  Co za paradoks. Wojska USA w Polsce i taka zagrywka ze strony naszego największego sojusznika. Ciekawe, co w sytuacji, jakby polska strona nie uległa zakłamanym żydom. Dywizje USA już tutaj są.

  Jak widać, na świecie królowało, króluje i będzie królować dalej kłamstwo, wyzysk i śmierć ludzi w imię interesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *