Wylał swój zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki

germany

Czeska lekarka ujawnia dramatyczne szczegóły pracy wśród islamskich migrantów w Niemczech

W jednej z niezależnych czeskich stacji telewizyjnych odczytano list czeskiej lekarki pracującej w Niemczech, w którym opisuje ona szczegóły pracy wśród napływających do Europy migrantów. Poniżej przedstawiamy tłumaczenie listu.

„Przyjaciółka z Pragi ma znajomą, która – jako emerytowany lekarz – wróciła do pracy w szpitalu w okolicy Monachium, gdzie potrzebowano anestezjologa. Prowadziłam z moją przyjaciółką korespondencję i przesłała mi maila od wspomnianej lekarki. Dziś rozmawiałam z nią na temat tego, jak bardzo nieznośna jest sytuacja szpitalu w Monachium oraz w okolicznych placówkach.

Wielu muzułmanów odmawia leczenia przez kobiecy personel, a my, jako kobiety, odmawiamy udawania się do tych zwierząt, zwłaszcza z Afryki. Relacje pomiędzy personelem a migrantami stają się coraz gorsze. Ostatnimi czasy migranci udający się do szpitali muszą być eskortowani przez policję i psy policyjne.

Wielu migrantów ma AIDS, syfilis, gruźlicę otwartą i inne egzotyczne choroby, których w Europie nie potrafimy leczyć. Gdy w aptece otrzymują receptę, dowiadują się, że muszą zapłacić gotówką. Wywołuje to niewyobrażalne oburzenie, zwłaszcza jeśli chodzi o leki dla dzieci. Imigranci porzucają wtedy swoje dzieci i powierzają je personelowi apteki mówiąc: ‘W takim razie sami je wyleczcie!’. Policja ochrania więc nie tylko kliniki i szpitale, ale również duże apteki.

Mówimy więc otwarcie: ‘Gdzie są ci wszyscy, którzy przed kamerami telewizyjnymi witali imigrantów na dworcach kolejowych z transparentami? Owszem, teraz granice zostały zamknięte, ale milion migrantów już tu jest i z pewnością nie będziemy w stanie się ich pozbyć’.

Do tej pory w Niemczech bez pracy pozostawało 2,2 miliona ludzi. Dziś będzie ich co najmniej 3,5 miliona. Większość z tych ludzi nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy. Mało kto posiada jakiekolwiek wykształcenie. Co więcej, kobiety zazwyczaj w ogóle nie pracują. Szacuję, że co dziesiąta jest w ciąży. Setki i tysiące z nich przywiozły ze sobą dzieci poniżej szóstego roku życia, spośród których wiele jest wycieńczonych i zaniedbanych. Jeśli nadal będzie to tak wyglądać, a Niemcy ponownie otworzą granice, wrócę do domu, do Czech. Nikt nie zatrzyma mnie tutaj w takiej sytuacji, nawet dwukrotnie wyższa niż w domu pensja. Wyjechałam do Niemiec, nie do Afryki, czy na Bliski Wschód.

Nawet profesor kierujący naszym oddziałem powiedział nam, że jest mu strasznie smutno, gdy patrzy na kobiety, które sprzątają codziennie od lat zarabiając 800 euro, i gdy spotyka następnie w korytarzach młodych mężczyzn, którzy chcą dostać wszystko za darmo, a jeśli tego nie dostają, wpadają w szał.

Naprawdę tego nie potrzebuję. Obawiam się, że jeśli wrócę, któregoś dnia sytuacja w Czechach będzie dokładnie taka sama. Jeśli Niemcy ze swoją naturą nie są w stanie temu zaradzić, w Czechach zapanuje totalny chaos. Nikt, kto nie miał z nimi [imigrantami – przyp. red.] do czynienia, nie zdaje sobie sprawy, jakimi są oni zwierzętami, zwłaszcza ci z Afryki, i z jaką wyższością muzułmanie – kierując się religią – traktują nasz personel.

Póki co personel lokalnego szpitala nie zaraził się chorobami przyniesionymi przez imigrantów, ale biorąc pod uwagę setki pacjentów przyjmowanych każdego dnia, pozostaje to tylko kwestią czasu.

W jednym ze szpitali nad Renem migranci zaatakowali personel nożami, a ośmiomiesięczne dziecko doprowadzili na skraj wycieńczenia, targając je przez trzy miesiące przez pół Europy. Dziecko umarło po dwóch dniach, pomimo iż otrzymało najlepszą opiekę medyczną w jednej z najlepszych klinik dziecięcych w Niemczech. W konsekwencji ataków jeden z lekarzy musiał zostać poddany operacji, a dwie pielęgniarki trafiły na oddział intensywnej terapii. Nikt nie został ukarany.

Lokalnej prasie zabroniono o tym pisać, więc wiemy o tym dzięki mailom.

Co spotkałoby Niemca, gdyby ugodził lekarza i pielęgniarki nożem? Albo gdyby wylał swój zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki, narażając ją tym samym na infekcję? Trafiłby co najmniej do więzienia, a następnie do sądu. W przypadku tamtych ludzi jednak nic, póki co,  nie zrobiono.

Pytam więc – gdzie są ci wszyscy, którzy witali migrantów i odbierali ich z dworców kolejowych?

Siedzą pewnie wygodnie we własnych domach, zadowoleni ze swoich organizacji non-profit, czekając na kolejne pociągi i kolejny zastrzyk gotówki w zamian za witanie przybyszów na stacjach. Osobiście zebrałabym tych wszystkich witających i zaprowadziła do naszego szpitalnego oddziału nagłych przypadków, gdzie pracowaliby jako asystenci. Następnie zaprowadziłabym ich do budynku zamieszkałego przez imigrantów, gdzie mogliby zarówno opiekować się nimi, jak i ochraniać samych siebie – bez pomocy uzbrojonej policji, bez policyjnych psów – które dziś znajdują się w każdym szpitalu w Bawarii – i bez opieki medycznej”.

źródło: Euroislam.pl

Formularz z NeTeSPhoto credit: greevy101 / Foter / CC BY

Przeczytaj koniecznie:

4 Responses to “Wylał swój zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki”

 • A6RV2 on 16 października 2015

  Opór powinien iść oddolnie.
  Niech pielęgniarka wyleje na doktora.
  Doktor na dyrektora.
  Dyrektor na wojewodę.
  Wojewoda na prezydenta i premiera.
  Najwyższa władza robi połyk i mamy nowe wybory.
  I do skutku, aż góra zrozumie.

 • PFTF on 17 października 2015

  Panie Robercie apeluję do pana, aby spojrzał pan obiektywnie na ten list.
  1. Taki list mógł napisać dosłownie każdy. Nie jest więc to wiarygodne.
  2. List ujawnia pielęgniarka, która ma psiapsiolke, której psiapsiolka….. O zgrozo!!!!!!!
  Wiadomo, że imigranci to zwierzęta w ludzkiej skórze, ale po prostu źródło jest tak nie wiarygodne, że aż wstyd że znalazło się na tym portalu…
  Równie dobrze ja mógłbym napisać list np. do TV republika, że widziałem jak jakiś muslim macha maczetom w galerii handlowej… Też by pan uwierzył i to opublikował bo tak mówiła (nie)zależna stacja???

 • Robert on 17 października 2015

  Mam pytanie: dlaczego wierzy pan w inne artykuły napisane na tym blogu czy innym?
  Skąd ma pan rozeznanie, czy tekst jest prawdziwy czy fałszywy?
  Dokonuje pan oceny, dzięki posiadanej wiedzy.

  W internecie jest wiele listów czytelników na przeróżne tematy.
  Dlaczego wybrałem ten?
  Ponieważ według mojej wiedzy jest prawdziwy.

  Logiczne jest, że w państwach ogarniętych wojną, leczenie jest na bardzo niskim poziomie.
  Logiczne jest, że w islamie panuje seksualizm. Większość z tych najeźdźców islamskich nie stosuje żadnych zabezpieczeń, więc choroby przenoszone są z człowieka na człowieka. Przez kazirodztwo i brak edukacji ich inteligencja jest na niskim poziomie. Stąd zachowania zwierzęce.

  Według mojej wiedzy, nie ma nic niemożliwego w tym liście, dlatego go opublikowałem.

 • PFTF on 17 października 2015

  Nie wierzę w informacje zawarte na tym portalu. Wierzyć można w Boga.
  Ja po prostu wiem z dostępnych mi informacji, innych niezależnych źródeł, czy też obserwacji i doświadczeń dość ubogich z uwagi na to, że, mam niewiele wiosen na karku, ale jednak.
  Nie zgadzam się również że wszystkim co jest oczywiste. Nie jestem przecież bez mòzgim lemmingiem i weryfikuje informacje, które Pan zamieszcza.
  Cieszę się, że rozwiał Pan moje wątpliwości ^^ .
  Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *