Wielka migracja w imię Allaha

allah

Francja, Niemcy, Szwecja za kilkanaście lat mogą być państwami sterowanymi przez islamistów. Wszystko za sprawą obłędnej polityki rządzących.

Z jednej strony jest nam na rękę osłabienie Niemiec. Ich panoszenie się po Polsce i Europie musi się skończyć. Przez działanie czerwonych, weszli do naszego kraju, do naszej gospodarki przejmując nie tylko media.

To jest jest najgorszy i najpodlejszy zamach na Polskę i Polaków. Nasza niemoc trwa tak długo, ponieważ niemieckie media w Polsce publikują tylko i wyłącznie śmietnikową propagandę, jak ze świata Orwella.

Osłabienie Niemców musi nastąpić. Jednak ta strategia z islamistami ma duży minus. Jeżeli Niemcy nie wyrzucą poza margines polityczny Merkelową i jej świtę, to za dekadę islamiści wejdą do rządu. Będziemy mieli sąsiada islamskiego, który w każdej chwili może sięgnąć po silną armię.

W imię Allaha zdolni są napaść na każdego człowieka, na każde państwo.

Dlatego powinniśmy monitorować rozpad Niemiec. On jest nieunikniony. Proszę zobaczyć, kto jest konkurentem Merkelowej na kanclerza.

To socjaldemokrata Martin Schulz – pachołek globalistów. Do niedawna szef Parlamentu Europejskiego. Obecnie, przewodniczący partii SPD i kandydat na kanclerz.

Prawdopodobnie szykuje się koalicja Schultz – Merkel. To tak jakby u nas po ostatnich wyborach powstała koalicja SLD – PO… 

Schultz jak i Merkel zrobią wszystko co im nakażą. Jeżeli będzie rozkaz przyjęcia jeszcze miliona islamistów, to Schultz przyszły kanclerz to zrobi.

Współczuję Niemcom. Są w jeszcze gorszej sytuacji politycznej, niż my.

Kiedy oni się obudzą?

Czy zdążą do wyborów?

Czy zrozumieją, że Schultz z SPD to taki sam diabeł jak Merkelowa z bloku partii chadeckich CDU/CSU?

Osłabienie Niemiec jest nam na rękę, jednak przejęcie rządów przez islamistów jest dla nas śmiertelną wizualizacją przyszłości.

Allah zdobywa Europę, Allah wchodzi do europejskich domów, w imię Allaha będą mordować, kraść, gwałcić.

Wraz z Grupą Wyszehradzką obroniliśmy Polskę przed napaścią islamistów. To jest sukces. Teraz musimy utrzymać ten stan i nie pozwolić, aby islamiści panoszyli się po naszym kraju.

Cały czas musimy publikować filmy z ich orgii nienawiści i z barbarzyńskich zachowań.

Nie można ani na chwilę o nich zapomnieć.

Obecnie nie mają żadnej władzy, a bezkarnie gwałcą, biją i okradają.

Co będzie, jak tę władzę zdobędą?

Miriam Shaded – prezes fundacji Estera, w mocnych słowach rozprawia się z hipokryzją rządu PO-PSL, który sztucznie nakręcił „aferę 10 sierot z Aleppo”.
Shaded przedstawia okrutny obraz pedofilii w Islamie:

Mahomet zabijał w imię religii:

.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „By @freedom.for.the.world ”#freetheworld” (CC BY 2.0) by Pedro Fanega

Przeczytaj koniecznie:

Zapraszam do komentowania...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *