Tysiące Islamistów płynie do Europy

Islamizacja

 „W ciągu ostatniego weekendu na Morzu Śródziemnym uratowano ok. 8,5 tys. migrantów, w tym wiele dzieci – poinformowała włoska straż przybrzeżna”. 

„Od piątku do niedzieli na Morzu Śródziemnym panowały dobre warunki, co ułatwiło pracę przemytnikom, którzy organizują podróże migrantów z wybrzeży Libii do Europy. W ciągu tych trzech dni przeprowadzono ponad 70 operacji ratowniczych”.

„Według rzeczniczki biura Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) Carlotty Sami, w ponad 60 operacjach ratowniczych na Morzu Śródziemnym wzięło udział 35 jednostek, w tym także statków handlowych”.

„W świąteczny weekend padł kolejny rekord napływu uciekinierów z Afryki. Od początku roku do Włoch przypłynęło ok. 30 tys. migrantów” – pisze agencja PAP.

Proszę zauważyć, co oznaczają te informacje…

Rozpoczęła się akcja przerzucania kolejnych tysięcy/milionów islamistów do Europy.  

Za chwilę dygnitarze z Unii Europejskiej rozpoczną wojnę z Polską o przymus przyjmowania uchodźców. Najpierw po cichu przyjmują ich Włosi i inne kraje, a później rozpoczną akcje przerzucania islamistów do innych krajów Unii Europejskiej.

Kto na to wszystko pozwala?

W tej chwili przerzucają odpowiedzialność na niezidentyfikowanych przemytników.

Co za obłuda.

Skoro 60 jednostek pływających pomaga w bezpiecznym przemieszczaniu islamistów do Europy, to równie dobrze mogą blokować zapędy przemytników.

Jaki jest problem zablokować szlaki przemytnicze?

Z tego wynika, że przemytnicy wygrywają z flotą włoską?

Nie, rozpoczął się kolejny etap islamizacji Europy.

Musimy być na to czujni, aby rząd PiS nie uległ Unii Europejskiej.

Za chwilę rozpocznie się kolejna wojna o przyjmowanie islamistów, będą grozić nam zablokowaniem unijnych pieniędzy.

Musimy kolejną potyczkę wygrać…

Chyba nikt nie chce islamskiej Polski.

źródło: PAP

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „Istanbul V (Dark Blue Version)” (CC BY-NC 2.0) by Nikos Niotis

Przeczytaj koniecznie:

2 Responses to “Tysiące Islamistów płynie do Europy”

 • qrdeblade on 18 kwietnia 2017

  To proste Bogowie w zasadzie nie dbają o ludzi, WIĘC CI MYŚLĄ, ŻE ICH NIE MA. Jeśli jednak ludzkie projektu ZAGRAŻAJĄ IM swym rozmachem np. zaczynają wznosić „jawną budowlę na wzór wiezy Badel-UE” przeciwstawiając się i zagrażając boskiemu prawu i jurysdykcji na tej planecie, to Ci wzorem sprawdzonych, starożytnych algorytmów CI mylą im język, sprowadzając na te tereny hordy obcych ludów. PONIEWAŻ WIĘC TĘPOTA ludzka – PRZYWÓDCÓW UNIJNYCH NIE MA GRANIC, historia powtarza się na nowo.
  UWAGA !!!
  Jedynym wyjściem z tej sytuacji podbramkowej, szybko pogłębiającej się sytuacji jest jedynie EXIT, ( co zrozumieli Brytyjczycy – synowie PRZYMIERZA ) ponieważ boska władza jest nieograniczona i już wkrótce nie pozostanie kamień na kamieniu…

 • ffgghhh on 22 kwietnia 2017

  Wyjściem nie jest exit tylko zlikwidowanie socjalu, bo to prowadzi do zubożenia społeczeństwa.

  https://www.youtube.com/watch?v=Uj69XxunTo8

  „Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *