Konstytucja pozwala zdelegalizować islam w Polsce

Islamizacja

W Polsce, konstytucja zabrania istnienia totalitarnych partii politycznych. 

Gdybyśmy mogli zaskarżyć islam w Polsce… udowodnić, że to nielegalna organizacja, że nie może istnieć w państwie prawa…

Czy taki proces można wygrać?

Należałoby udowodnić następującą tezę:

islam to system totalitarny.

I pod tym kątem należałoby traktować islam. Nie jako religie, a organizację.

Możemy tak zrobić, ponieważ islam nie jest zwykłą religią, jak katolicyzm czy hinduizm. Islam obejmuje wszystkie aspekty życia. Muzułmanie i innowiercy mają nakaz całkowitego podporządkowania się prawom islamu. 

Doktor Bill Warner z Center for the Study of Political Islam pomaga polskim prawnikom w dokonaniu niemożliwego. 

Podaje argumenty, dzięki którym zdelegalizujemy islam w Polsce.

Przeanalizujmy co mówi profesor. 

 • W systemie totalitarnym nie ma ograniczenia władzy. Islam głosi, że nie posiada żadnego ograniczenia i nie mogą istnieć partie opozycyjne. Opozycja jest zabroniona, nie ma prawa bytu. Ta cecha dotyczy totalitaryzmu. Skoro islam zabrania opozycji, to zabrania swobodnego myślenia. Nie możesz mieć żadnych wątpliwości czy swojego zdania, swoich przemyśleń. Wszystko co oznajmią przywódcy islamu jest święte, a ty masz bezwzględnie podporządkować się. Ta zasada dotyczy każdego aspektu życia: politycznego, zawodowego, prywatnego.
 • Islam oznacza „podporządkowanie”. Dotyczy to nie tylko muzułmanów, ale każdą osobę na świecie. Czy jesteś katolikiem, hindusem, ateistą, pomazańcem musisz mu się podporządkować. Dlatego islamiści przyjeżdżając do Europy traktują wszystkich dookoła jak niewolników. Nie dziękują za nic. Wszystko im się należy, ponieważ system islamu tak nakazuje traktować innowierców. Mają nakaz prowadzić z nami walkę. Albo przechodzisz na islam, albo jesteś niewolnikiem. Niewolnika można zabić lub żerować na jego egzystencji. 

Te poglądy dokumentuje Koran i hadis.

Koran 2:193

„Zwalczajcie ich (niewiernych), aż nie będzie więcej podziału, a religia Allaha będzie dominowała nad wszystkimi innymi. A jeżeli się podporządkują, wtedy zwalczajcie tylko tych, którzy czynią zło (naruszają szariat)”.

Kolejny dokument to hadis.

Zbiór Sahih Muslim, 001 0031:

„Mahomet: otrzymałem rozkaz, aby walczyć z ludzkością, dopóki nie zaakceptują, że nie ma boga poza Allahem i dopóki nie uwierzą, że jestem jego prorokiem i nie zaakceptują wszystkich objawień, które zostały przez mnie przekazane”.

źródło: https://sunnah.com/muslim/1/34

Kolejny hadis.

Zbiór Sahih Bukhari 4,52,196:

„Mahomet: otrzymałem rozkaz, aby walczyć przeciwko niewiernym dopóki każdy z nich nie przyzna, że jest tylko jeden bóg, którym jest Allah”.

źródło: https://sunnah.com/bukhari/56/158

Powyższy werset i hadisy są podstawą szariatu. W sposób bezwzględny nakazują walkę z niewiernymi. Szariat to prawo normujące życie wyznawców islamu, zarówno w jego odmianie sunnickiej, jak i szyickiej. 

 • Islam to system rządowy. Nie uznaje rozdziału życia świeckiego od religijnego. Reguluje zarówno zwyczaje religijne, organizację władzy religijnej oraz codzienne życie muzułmanina. Innymi słowy islam to organizacja, system władzy nad wyznawcami Allaha.

Islam musi zniszczyć wszystkich innowierców

To jest zadanie każdego muzułmanina. Bez względu na to czy żyje w Polsce czy w innym kraju świata.

Muzułmanie będą mówić o pokoju i wzajemnym szacunku. Jednak takie podejście do innowierców jest fałszywe. Zarówno Koran jak i hadisy nakazują walczyć z niewiernymi.

Zakończą walkę dopiero wtedy jak wygrają. Nie ma tu kompromisu.

Kompromis oznacza działanie przeciwko Mahometowi, przeciwko Allahowi, przeciwko islamowi.

Nie można traktować ich słów o pokoju za prawdziwe. Kiedy dostaną nakaz, będą musieli walczyć z nami. Oni nie wystąpią przeciwko islamowi, wcześniej zniszczą nas, niż sprzeciwią się Allahowi.

To jest prawdziwy islam. Takie zasady mają zapisane w swoim prawie.

Wkraczają do Europy, aby przejąć władzę. Bardzo szybko założą partie polityczne i wkroczą do rządu Niemiec, Szwecji i innych państw. Za dekadę islam może mieć dostęp do największych armii świata. Nasi sąsiedzi będą pod władzą islamu. 

Pytanie jest kto steruje tą religią?

To jest największe niebezpieczeństwo przyszłości.

Czy możemy zdelegalizować islam w Polsce?

Tak, możemy. Mamy ku temu powody.

Nie możemy złapać się w pułapkę głoszącą, iż islam to religia. Islam to nie tylko religia, to system władzy, to organizacja praw, którym bezwzględnie musi podporządkować się każda osoba.

Religia to tylko element, część systemu, który nazywają „islam”.

Całość islamu obejmuje: religie, życie polityczne, życie państwowe, życie prywatne, życie zawodowe. Nakazuje co masz jeść, jak korzystać z toalety, jak uprawiać stosunek seksualny, jak się ubierać, jak myśleć, jak być matką/ojcem, jak walczyć…

Nikt żyjący w państwie podległym islamu nie może mieć odrębnego zdania.

Każde ugrupowanie, osoby które kierują islamem, mają władzę nad milionami osób. Być może islam to system, który planują wdrożyć, czyli NWO – nowy porządek świata: jeden rząd, jedna religia, jedna armia, jeden bank światowy.

Te aspekty należy udowodnić w sądzie i zdelegalizować islam w Polsce.

Jest to system totalitarny w sensie politycznym, jak i religijnym. Jest sprzeczny z polską konstytucją.

Allah i szariat ma panować nad każdym aspektem życia. Szariat znosi polskie prawo, polską konstytucję.

Mamy tego przykład w Szwecji, gdzie powstają odrębne strefy islamskie. Nie panuje tam prawo szwedzkie tylko szariat, prawo islamu.

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „Istanbul VI” (CC BY-NC 2.0) by Nikos Niotis

9 Responses to “Konstytucja pozwala zdelegalizować islam w Polsce”

 • Marcjan on 14 marca 2017

  Delegalizacja Islamu w Polsce to oczywiście sprawa do wygrania ale Panie Robercie nie zapominajmy o grupie polskich tatarów, wyznawców islamu. To ludzie zasłużeni dla Naszej Ojczyzny, przelewali krew w obronie Rzeczypospolitej, byli wiernymi i dzielnymi obrońcami Polski. Nie są zradykalizowani, nie są fanatykami i nie zagrażają nam ani nikomu innemu. Delegalizując Islam w Polsce uderzymy w tych ludzi, choć to nieliczna grupa.

 • Marcjan on 14 marca 2017

  Może jeszcze dodam, że Polscy Tatarzy to przedstawiciele całkiem innej cywilizacji niż ci nachodźcy-uchodźcy, którzy są Semitami, przedstawicielami cywilizacji której rozwój zatrzymał się w Średniowieczu i taką mentalność oni reprezentują.

 • Robert on 14 marca 2017

  Marcjan

  proszę pamiętać, że jeden jest Koran, jeden Allah, jeden Mahomet.
  Ten sam szariat obowiązuje wszystkich muzułmanów.
  Co stanie się, jeżeli dostaną nakaz walki z niewiernymi?

 • Erudyta pospolity on 14 marca 2017

  Dlaczego w ramach walki z totalitaryzmem przedstawia Pan totalitarne poglądy ? powiedzenie , że każdy muzułmanin jest gotowy cię zabić jest tak niedorzeczne , jak stwierdzenie , że każdy katolik siedzi przed tv Trwam i pości . Każdy ma prawo do wolności wyznania , nawet jak wierzy w potwora spaghetti. To nie nasza sprawa, a publikacją tak skrajnie agresywnych tekstów plami imię ludzi , którzy naprawdę walczą ze złem na świecie . Mam nadzieję , że sz.p . weźmie sobie to do serca i zmieni nieco swój światopogląd. Ponieważ walcząc z bestiami nie możemy się stać tacy jak one, bo miejsca się zamienią, a to z takich jak Pan zrobią tych złych , mimo że intencje są dobre.

 • Robert on 14 marca 2017

  Erudyta pospolity

  1 – nie zrozumiała Pani ani artykułu ani wypowiedzi doktora.
  Jak może Pani porównywać islam do jakiejkolwiek religii?
  Islam to nie jest religia, to system, w którym religia jest tylko jednym z jego elementów.

  2 – każdy muzułmanin podlega koranowi, a w nim cytowany jest w artykule werset o nakazie walki z niewierzącymi.
  Co zrobi muzułmanin, kiedy nakażą mu wypełniać to prawo?

  Problem w Pani poglądach jest duży. Połknęła Pani narracje światową czyli islam to pokój.
  Prawdziwy obraz islamu pokazują w Niemczech, w Szwecji.
  Tego Pani broni?
  Takiej wolności wyznania Pani broni?
  To polecam udać się do Szwecji i porozmawiać z muzułmanami… szybko Pani otrzeźwieje z narzuconej Pani propagandy.

 • Luke on 11 maja 2017

  Przeczytałem dwa teksty (ten i z którym jest on powiązany) i ogólnie widzę, że:
  – wziął pan trzy wersety i na nich opiera cały wywód,
  – powtarza pan te same frazy w sposób JK na cyklicznych obchodach pod pałacem prezydenckim,
  – teksty są wydukane, opiniotworczo zerowe i wieje od nich brakiem elementarnej wiedzy socjologicznej.

  Nie bronie islamu, bo sam uważam, ze jest to system społeczno-polityczny, ale mówienie, ze każdy wyznawca Allaha to szahid jest nadużyciem podstawowych zasad analizy. Generalizację można zastosować w przypadku opisu cech wspólnych, jednolitych i powszechnych bez względu na indywidualną formę pojedynczego podmiotu (np. trawa zawsze rośnie zielona). Zalecam poczytać artykuły o tym jak muzułmanie i Żydzi żyją w małych wspólnotach w sposób odmienny niż przedstawia stereotyp wzajemnego funkcjonowania obu grup. Fakt że kultura islamu i chrześcijaństwa to przepaść, ale nazywanie morderca każdego, to jak stwierdzenie że pańskie życie to efekt niechcianej ciąży…

  Powinien pan przyjąć zdecydowanie inny styl i sposób analizy tego typu zagadnień, a przede wszystkim wziąć pod uwagę podstawowe zasady logiczne (jeden z głównych działów matematyki i nauk humanistycznych).

  Pozdrawiam

 • Robert on 12 maja 2017

  Luke

  widzę, że problem islamu jest panu trudny do zrozumienia.
  Jest to efekt karmienia przez lata papką pokojową, papką miłości islamskiej.
  Polecam zrozumieć sens islamu, wtedy nie będzie pisał pan takich banałów, które powtarzają główne media.

  Islam to nie religia, to system polityczno-gospodarczy. Religia islamska to tylko jeden z elementów systemu.

  Islam jako system nakazuje wszystko muzułmanom, od życia w rodzinie, w łóżku, w pracy, w religii, hobby, poglądy polityczne, religijne.
  Jest totalitarny, ponieważ nie uznaje kompromisu.
  Albo islam albo nic.
  W krajach, gdzie muzułmanie przejmują władzę, islam jest narzucany innym.
  Najpierw zaczyna się od zgody na modły uliczne, później na obsługiwaniu ich przez mężczyzn w urzędach, następnie partie polityczne i nakazy na innowierców.
  Pisma islamskie wyraźnie mówią, że muzułmanin ma walczyć z innowiercą.
  I to jest pełna forma islamu, czyli całkowite narzucenie praw islamskich i ich konsekwencje.

  W zależności od tego w jakim kraju muzułmanie mają władzę, tak interpretowany jest islam.
  Porównanie: życie muzułmanina w Polsce, gdzie ma mało praw, a życie muzułmanina w Niemczech, gdzie nawet nie musi znać języka niemieckiego.

  I to co najgorsze:
  właściwa forma islamu to zdobycie władzy i walka z innowiercami.
  Pytanie do pana: jak zachowa się pokojowy muzułmanin wychowany w kulturze europejskiej, kiedy będzie wojna, a islam ogłosi dżihad?
  Czy będzie zwalczał sąsiadów, znajomych nie islamistów?
  Czy będzie działał przeciwko Koranowi i będzie bronił innowierców?

 • Marion on 13 sierpnia 2017

  Która Konstytucja – z 1997r. Kwaśniewskiego, czy z kwietnia 1935 r. Konstytucja?

 • aga on 10 lutego 2018

  Marion
  https://www.youtube.com/watch?v=EELgo5q4Mn0&t=0s ( zwłaszcza od 44 minuty; najlepiej słuchać z szybkością 1,5)
  https://www.youtube.com/watch?v=rpP9cKCy4CE
  https://wojdabejda.wordpress.com/category/prawo-morskie/ – droga do wyzwolenia Polski i świata z żydowskiego jarzma
  https://suwerenny.wordpress.com/ – DEKLARACJA WOLNEGO CZŁOWIEKA
  https://wojdabejda.wordpress.com/2018/01/ – odpowiadacie prywatnie do trzeciego pokolenia za szkody
  https://niepoprawni.pl/blog/wilre/kwietniowa-konstytucja-rp-z-1935-obowiazuje
  https://www.youtube.com/watch?v=6gqgh3WIJLU – prof Krystyna Pawłowicz ostro o Konstytucji z 1997

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *