Francuski polityk do islamistów: „jesteście głupi, jesteście okrutną sektą…”.

Michael Paulat

 „Widziałem jak bardzo jesteście okrutni, aroganccy i głupi. Zupełnie nic nie stworzyliście, nic nie zrobiliście. Jesteście tylko… okrutną sektą. Nie szanujecie waszych kobiet. Zmuszacie je by były waszymi niewolnicami… widziałem jak mordujecie chrześcijan…”.

Michel Paulat były współpracownik francuskiego MSZ nie przebiera w słowach, nie ulega poprawności politycznej, nazywa rzeczy po imieniu.

Takie przemówienia powinna pokazywać przynajmniej TVP. O innych zaprzedajnych mediach nie wspomnę.

Główne media i nadworni komentatorzy zaraz wyszukaliby chorobę psychiczną u pana Paulata. Podobnie jak u filipińskiego prezydenta, który jawnie przeciwstawia się hegemoni i wyzyskowi Amerykanów.

Być może pan Paulat zapędził się słowami: „nie powinniście istnieć”. Takie wędrówki są niepotrzebne, ponieważ dają żer przeciwnikom. Cała mądra wypowiedź schodzi na śmietnik, a pozostaje tylko wydźwięk psychicznie chorego starszego pana.

Nie zgadzam się z optymizmem Michela Paulata. Grozi islamistom, że pewnego dnia zostaną wyrzuceni z Europy. Musiałaby nastąpić wojna domowa, społeczeństwo musiałoby mieć broń. Wystąpić przeciwko zaprzedajnym politykom. 

Czy to jest realne?

Szwecja, Francja i Niemcy już przegrały, bo mają głupich polityków. Wystarczy ograniczyć islamistom pieniądze, aby sami wyjechali z ich krajów. Jednak nie zrobią tego, bo politycy są przekupni, nie walczą dla narodu, tylko dla międzynarodowych mocodawców.

Skończy się na tym, że przeprowadzą jakieś huczne deportacje, nagłośnią je w mediach. Jednak cyrkowe działania, ani na jotę nie zmienią dramaturgi okupowanych narodów.

Kolejne słowa pana Paulata trafnie uderzają w dumę islamistów:

„Doprowadziliście do upadku wasze kraje i nawet nie walczyliście za wasz kraj, za wasz naród, za waszą rodzinę, za wasze dzieci. Po prostu uciekliście..”.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: kainuunsanomat.fi/kainuun-sanomat/kotimaa/perussuomalaisiin-pettyneiden-kokous

Przeczytaj koniecznie:

3 Responses to “Francuski polityk do islamistów: „jesteście głupi, jesteście okrutną sektą…”.”

 • qrdeblade on 27 września 2016

  Popełniony artykuł w podtekscie niesie z sobą podprogowe przesłanie i prowokacje do czynienia wojennego chaosu, stawania do walki ze strategią globalnego hegemona stając się jedną z bezrozumnych sprowokowanych stron zaprogramowanego wcześniej konfliktu. W ten sam bystry sposób sprowokowano Warszawiaków do powstania, które zakończyło się fatalną zamierzoną tubylczą klęską!

 • Robert on 27 września 2016

  Nie wpadaj w paranoje.
  Przekazywanie prawdy jest krokiem do buntu intelektualnego a nie militarnego.
  Nie ma dzisiaj społeczeństwa, które jest na tyle silne by zorganizować wojnę domową.
  Zresztą jest to najgorsze rozwiązanie.
  Bunt intelektualny, to brak zgody na sprzedajność polityków.
  Każdy musi mieć prawdziwą wiedzę, wtedy politycy będą wszędzie ośmieszani i sami będą musieli zmienić poglądy, albo do widzenia.

 • qrdeblade on 28 września 2016

  Zapominasz, że światem tym rządzi obcy gatunek, a wszystkie tzw. polityczne marionetki, medialne i religijne żołnierzyki są celowo powiązane w sekretnych organizacjach masońskiego – piramidalbego typu kompletnie nie znających swoich zwierzchników stanowiących prawne decyzje. Poza tym niewielki procent posiadanej przez tubylców prawdy pozwaka dowolnie nimi manipulować zwykle napuszczając ich wzajemnie na siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *