Francuski dziennikarz obnaża prawdę o zamachu w Paryżu

paryż

Zapraszam na bardzo mocną i odważną wypowiedź francuskiego dziennikarza Gearoid o’Colmain o zamachach w Paryżu i analizie obecnej sytuacji geopolitycznej.

Nie ma w wypowiedzi Colmaina przesady, kłamstwa czy nadinterpretacji wydarzeń geopolitycznych. Podobne poglądy ukazałem w artykule: „Czy atak w Paryżu to fałszywa flaga?”.

Wiele ludzi na świecie, myśli, analizuje i prawidłowo odczytuje geopolitykę. Tak działa Gearoid o’Colmain. Tego typu wypowiedzi pokazane w publicznych mediach, docierają do milionów widzów, dają sens walki z kłamstwem, wyzyskiem i kolonializmem.

Fragmenty wypowiedzi dziennikarza:

„Wojna z terrorem aranżowana jest z zagranicy” – prezydent Francois Hollande.

„Ludzie w Europie muszą zrozumieć, że toczy się wojna z terrorem. Staje się ona globalna, wymierzona przeciwko ludności cywilnej. Jest to forma nowego imperializmu, nowego  kolonializmu, który ma na celu poprzez strategię „dziel i rządź” zmusić Europę, Bliski Wschód, Afrykę i cały świat do poddania się globalnym rządom, które nie reprezentują interesów większości ludzi świata, a jedynie interesy bardzo małej grupy despotycznej elity rządzącej”.

„Jest to wojna przeciwko krajom sprzeciwiającym się hegemonii USA i Izraela”.

„Ataki przeprowadzone są przez terrorystów sponsorowanych i szkolonych przez zachodnie służby wywiadowcze”.

„Migracja została użyta przez USA i Turcję, aby zdestabilizować Półwysep Bałkański, Europę Centralną, w tym przypadku Węgry i oczywiście Niemcy”.

„Francja jest podporządkowana amerykańskim dyktatom. Jest to państwo całkowicie przejęte przez amerykański imperializm, tak samo jak Niemcy”.

. . ekonomia Robert Brzoza

P.S. Nie wiesz w co inwestować? Masz problemy biznesowe? Skontaktuj się z nami, a dokonamy analizy twoich inwestycji. Pomogliśmy wielu firmom i inwestorom. Małym i dużym. Zapraszam.  => MonitorowanieRynku.pl

Formularz z NeTeSPhoto credit: KAZVorpal / Foter.com / CC BY-SA

Przeczytaj koniecznie:

5 Responses to “Francuski dziennikarz obnaża prawdę o zamachu w Paryżu”

 • elzbieta on 23 listopada 2015

  Nareszcie kawa na lawe – jak rozmawialo sie wsrod znajomych na ten temat -krecili kolka – prawda zawsze wyjdzie na jaw tylko nie zawsze wzystkim odpowiada

 • edek on 23 listopada 2015

  mocne!

 • gola.dupa.tuska on 9 stycznia 2016

  Na jednym z portali, którego nie będę tutaj reklamował dziennikarz pisze, że islamiści żądają pieniędzy i seksu. Otóż jestem całkowicie za.
  Uważam, że powinniśmy im dać pieniądze i seks. Dla każdego muzułmańskiego śmiecia po tysiąc rubli białoruskich i po 1 kozie. Sorry zapomniałem, że tam u nich wielożeństwo jest. To po 7 kóz.

 • Bebok on 15 lipca 2016

  szkoda, że prezentowany wywiad jest w RT – propagandowej telewizji rosyjskiej. Zgadzam się, że poprawność polityczna zaszła za daleko. ŻADNE prawa człowieka, czy potrzeby biednych ludzi z INNEGO kraju nie mogą usprawiedliwiać pozbawiania bezpieczeństwa własnych obywateli. Wierzę, że istnieją siły dążące do destabilizacji Europy. Wątpię jednak, że jest to akurat USA i Izrael. Wiara w jedną grupę bogatych biznesmenów, którzy spiskują by zniewolić społeczeństwo jest niemądra. Co innego grupy interesów, czasami współpracujące, a czasami walczące ze sobą, składające się z tych biznesmenów. Propagandowo i tak widzimy efekty zimnej wojny, czyli całkowicie przeciwne decyzje i wypowiedzi polityków amerykańskich i rosyjskich. I tak w tym najgorszy jest strach i przerażenie zwykłych ludzi. Nieszczęście prowadzi do podejmowania złych wyborów politycznych. Pomyślcie co by się stało gdyby w paru krajach europejskich wybrano skrajnie prawicowe i narodowe partie, a w Stanach na prezydenta Donalda Trumpa. Takie partie może i w jakiś (często niewielki) sposób chronią obywateli przed zagrożeniem wewnętrznym, ale koszt jest zbyt duży: związek państwa z kościołem, ograniczenie praw obywatelskich, budowanie narracji nienawiści, ograniczanie wolności słowa, pogorszenie stosunków politycznych i gospodarczych z innymi krajami. W skali państwa dzisiejsze 84 ofiary to nic (statystycznie wypowiadam się, współczuję rodzinom ofiar i uważam, że to wielka tragedia) to kropelka w morzu nieszczęścia jaki zawsze przynoszą skrajnie prawicowe rządy.

  P. S. Dla wszystkich idiotów uważających, że w związku kościoła (czy Rydzyka, który to nawet do końca związany z kościołem nie jest – radio maryja – prywatna instytucja) z państwem nie ma niczego złego, puknijcie się w czoło. Może w lokalnej parafii ksiądz proboszcz jest miły i kochany i mówi mądrze o Bogu, uczy dzieci ważnych wartości i zawsze jest w stanie pomóc lokalnej społeczności. Lecz jest w HIERARCHII kościoła nikim. Tymi którzy się liczą są biskupi. Te pieprzone tłuste darmozjady, które od czasu do czasu podpiszą jakiś papier i wygłoszą kazanie, są plagą polskiego społeczeństwa. To oni dogadują się z politykami, to oni jeżdżą drogimi samochodami za kasę wiernych, objadają się, mając w dupie WAS wiernych. A najgorsze, że ten wasz proboszcz miły i dobry człowiek NIE MA PRAWA powiedzieć nic na temat tej pieprzonej zgnilizny, gdyż zostanie gdzieś przeniesiony lub ukarany w inny sposób. Dlatego jestem przeciwny łączeniu kościoła z państwem. Bo tacy dobrzy ludzie jak ten przykładowy proboszcz, czy standardowy wierny nie otrzymują stamtąd NIC, cholera nic, a oni bogacą się i układają na plecach biednego społeczeństwa próbującego wyżyć za 1450 zł na rękę. Rzygać się chce.

 • Robert on 15 lipca 2016

  Bardzo proszę zrozumieć czym jest system międzynarodowej finansjery, kreacja pieniądza, podaż pieniądza.
  Wtedy Pan dowie się, że to nie są biznesmeni…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *