Kukiz: żydowski bankier Soros sponsoruje Petru i KOD

soros 

Bardzo ciekawie i emocjonująco było dziś w studiu Radia Zet, gdy jeden z gości Moniki Olejnik – Paweł Kukiz – powiedział o krążącej od kilku dni w sieci informacji, dotyczącej współpracy posła Ryszarda Petru i wsparciu KOD przez George’a Sorosa.

Lider Kukiz’15 mówił:

„Soros, amerykański bankier żydowskiego pochodzenia, ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe, intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji, który ma budżet 150 milionów złotych i jest finansowany z mechanizmu finansowego europejskiego obszaru gospodarczego”.

Po czym dodał:

„Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego. O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie liberalno-lewicowe organizacje pozarządowe, walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów”.

Monika Olejnik pytała na jakim portalu ukazała się informacja. Kukiz odpowiedział, że chodzi o stronę bankier.pl.

źródło: polskaniepodległa.pl

Poniżej prezentujemy artykuł, na który powoływał się Paweł Kukiz. Został opublikowany na amerbroker.pl, a później sktótowo skopiowany na bankier.pl. My prezentujemy całość artykułu wraz ze zdjęciami.

Soros daje 150 mln na walkę o demokrację w Polsce !!

Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny  

Georgie Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. 
 
Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji. Program ma budżet o wartości 150 mln zl i jest finansowany ze środków tzw. Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego. O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie liberalno-lewackie organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów. 
 
Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru. 
Petru ma zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami. 
 
Z funduszy Fundacji Batorego korzysta w Polsce mnóstwo organizacji których jedynym celem jest wyszukiwanie tzw. „mowy nienawiści” w Internecie, mediach i donoszenie do prokuratury w oparciu o art. 119 i 256 Kodeksu Karnego:
„kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.
W ten sposób oskarżonych zostało już w Polsce wiele osób biorących udział w manifestacjach, na których wykrzykiwali anty imigranckie hasła. 
 
Drugi Majdan w Warszawie – co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru – nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa. Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście mln $. 
 
Organizacje sponsorowane przez Sorosa w Polsce szkolą nawet oficjalnie policję, sędziów i prokuratorów, jak skutecznie wyszukiwać, identyfikować i osadzać za tzw. „mowę nienawiści”. Szkolenia odbywają się między innymi w Centrum Żydowskim
 
„Mowa nienawiści” to doskonały knebel dla wszelkich przejawów patriotycznych i obronnych środowisk walczących przed zalewem Polski imigrancką masą. Z ostatnich informacji, które posiadam wynika, że celem zaplanowanych przez Nowoczesną Petru marszów protestacyjnych, będzie zakładanie stałych obozowisk pod hasłami powrotu do demokracji. Najważniejsza będzie Warszawa. Planowane są naprawdę duże prowokacje i są na to olbrzymie środki finansowe. 
 
Orwelowska wizja świata staje się coraz bardziej realna. Sprowadzanie imigrantów do europejskich krajów da zaczyn w postaci buntów i zamieszek społecznych a to da lewackim rządom możliwość ograniczenia wszelkich swobód i praw obywatelskich. Nowy Porządek Świata sponsorowany przez amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia, zmierza do eskalacji kryzysu aby zrealizować swoje plany dyktatorskie w ramach NWO. 
 
Polska buntująca się przeciwko sprowadzaniu imigrantów jest bardzo niewygodnym partnerem, którego trzeba spacyfikować za pomocą powrotu do władzy PO i Nowoczesnej. W przypadku wybuchu społecznych niepokojów związanych z obroną demokracji przez KOD, Polsce może grozić interwencja sojusznicza ze strony Niemiec w ramach ustawy nr 1066. 
 
Oto plany manifestacji Kodu, które odbyły się w sobotę: 
soros
Z funduszy Sorosa sponsorowane są między innymi takie organizacje i programy jak najskuteczniejsi  „łowcy mowy nienawiści”:
 • https://zglosnienawisc.otwarta.org/
 • https://www.nigdywiecej.org/brunatna-ksiega
 • www.stopmowienienawisci.pl
 • https://www.otwarta.org/zrozumiec-zlo-warsztaty-dla-policji-15-17-12/
 • https://www.otwarta.org/przestepstwa-z-nienawisci-szkolenie-w-prokuraturze-generalnej/
 • https://www.otwarta.org/vii-bliskie-spotkanie-chrzescijan-i-zydow/

Jednym z ostatnich dzieł tego światowego obrońcy demokracji jest ten oto spot >> youtu.be/N_pptoMvdao

 A tu sam bohater dywaguje o nowym światowym ładzie który ma być realizowany:

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2208″]

ABC KODU najlepiej ilustruje poniższy obrazek. 
soros

Rozumiem wszystkich tych, którzy protestują bo mają właściwe czyli „słuszne pochodzenie”, a także tych, którzy tracą lub lada chwila stracą koryto. Nie rozumiem natomiast sporej ilości otumanionych Polaków, którzy występują w tym cyrku jako tzw. pożyteczni idioci. Mam nadzieję, że jeśli sprowokowane zostaną jakieś pierwsze rozróby na ulicy, to szefowi MSW nie zadrży ręka i natychmiast spacyfikuje tę bandę za działalność terrorystyczną.  

Dla narodowców idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby policja przynajmniej przestała chronić te manifestacje i dała wolną rękę do działania sekcjom sportowym kibiców i Ruchu Narodowego. A tak na poważnie, chociaż wymiana opinii między kodomitami a narodowcami byłaby doskonałą formą perswazji dla lewaków, to trzeba zachować spokój na ulicach i nie dopuścić do prowokacji, bo to dałoby argumenty dla potencjalnej niemieckiej interwencji w Polsce. 

Fundacja Batorego do natychmiastowej likwidacji 

Przewodniczący Rady Fundacji, prof. Marcin Król wezwał ostatnio w tygodniku Wprost do łamania prawa.
Cytuję:
” trzeba znaleźć środki na przeciwstawienie się nie zamachowi stanu (Kaczyński nie jest taki głupi i wie, że to byłoby niedopuszczalne i łatwe do załatwienia), lecz rozwaleniu demokracji od środka, co jest także zbrojną formą jej obalenia. (…) Wzywam władze państwa polskiego do zdecydowanej i twardej reakcji, nawet jeżeli nie będzie ona zgodna z prawem”. 
 
Moim zdaniem takie wypowiedzi kwalifikuję się do natychmiastowej delegalizacji tej jawnie antydemokratycznej i antypolskiej organizacji. 
 
Czy naprawdę musimy się bać prolewackiej propagandy lansowanej przez Sorosa i jego Fundację Batorego ?
 
Ktoś może powiedzieć – dajcie im spokój, jest demokracja niech młodzi robią co chcą. Otóż nie. Nie można pozwolić na takie działania. Proszę zobaczyć co się działo w ostatnich dniach w Niemczech, w Lipsku który jest siedliskiem młodzieżowych lewackich organizacji. Tu ideologia lansowana przez Sorosa w postaci lewackiej antify doprowadza do bratobójczych walk, mieszkańcy są zastraszani, miasto jest regularnie dewastowane walkami z policją a nasze media milczą. Proszę zobaczyć – lewackie bojówki młodych Niemców z antify z wypranymi mózgami wychodzą na ulice, walczą z policją i domagają się więcej imigrantów w Niemczech www.youtube.com/watch  >> www.youtube.com/watch
 
Ktoś powie – w Polsce to nie jest możliwe. Nie ? To zobaczmy jak środowiska związane z GW i michnikiem – zapewne organizacje sponsorowane przez Fundacje Batorego rozbiły wykład otwarty za którym opowiedziało się kilkuset naukowców i akademickich wykładowców na UAM w Poznaniu – www.youtube.com/watch
A oto skład „demokratów i patriotów” z Fundacji Batorego:
 
Przewodniczący – Marcin Król – filozof i historyk idei, dziekan Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego, były redaktor naczelny miesięcznika „Res Publica Nowa”
 
Członkowie:
 
Jan Krzysztof Bielecki – ekonomista Przewodniczący Rady Gospodarczej przy Premierze RP żydowskie pochodzenie, wywodzi się z UW/UD/PO
Bogdan Borusewicz – historyk, Marszałek Senatu RP – już nie marszałek, ale członek PO
Agnieszka Holland – reżyserka, scenarzystka, Prezydent Polskiej Akademii Filmowej (obecna na manifie KOD, żydówka, której ojciec walczył przeciw Polakom w Armii Czerwonej, a po II WŚ pisał dla stalinowskiego rządu w Polsce teksty przeciwko Armii Krajowej, znana z antypolskiego filmu „W ciemnościach”)
Olga Krzyżanowska – lekarz 
Helena Łuczywo – redaktorka współzałożycielka Gazety Wyborczej (córka komunistycznych działaczy żydowskiego pochodzenia)
Andrzej Olechowski – ekonomista Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Banku Handlowego S.A. (wraz z WSI – ojciec i współzałożyciel PO)
prof. Zbigniew Pełczyński – politolog, Pembroke College, Uniwersytet Oksfordzki
prof. Andrzej Rapaczyński – prawnik, Szkoła Prawa, Uniwersytet Columbia (mąż Wandy Rapaczyński, żydówki, założycielki GW, wieloletniej prezes Agory S.A. wyadającej G. Wyborczą, ojciec Rapaczyńskiej to przedwojenny komunista)
Henryk Woźniakowski – wydawca Prezes Zarządu Społecznego Instytutu Wydawniczego Znak. 
Skład Zarządu Fundacji Batorego:
 
Prezes – Aleksander Smolar, politolog – „mieszka” w siedzibie TVN – dyżurny ekspert do wszystkiego
 
Klaus Bachmann – historyk, politolog, Katedra Nauk Politycznych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie
Nathalie Bolgert – konsultant finansowy, Polsko-Amerykański Fundusz Pożyczkowy Inicjatyw Obywatelskich (PAFPIO)
Mirosław Czech – Ukrainiec, publicysta, komentator polityczny „Gazety Wyborczej”. Członek władz Związku Ukraińców w Polsce. W latach 1993-2001 poseł na Sejm RP.
Szymon Gutkowski – współwłaściciel i dyrektor generalny agencji reklamowej DDB
Irena Herbst – ekonomistka, Szkoła Główna Handlowa
Karolina Wigura – socjolog, publicystka, członkini redakcji Tygodnika Internetowego „Kultura Liberalna”, adiunkt w Instytucie Socjologii UW.
Andrzej Ziabicki – chemik, Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN.

Grzegorz Nowak

amerbroker.pl 

Formularz z NeTeSPhoto credit: boellstiftung via Foter.com / CC BY-SA

Przeczytaj koniecznie:

2 Responses to “Kukiz: żydowski bankier Soros sponsoruje Petru i KOD”

 • gola.tuska on 5 stycznia 2016

  wklejanie fotek takich stetryczałych , zmurszałych powinno być karalne. Moje poczucie estetyki zostało silnie stłamszone. :-)))

 • maciej on 16 marca 2016

  ŻYDY ZAWSZE MIELI HRAPKE NA PAŃSTWO ŻYDOWSKIE W ŚRODKU EUROPY-POLSKA JEST SUPER-ŻMIJOWE.JUDASZOWE PLEMIE ZROBI WSZYSTKO ABY TO OSIĄGNĄĆ!
  GOJE Z POLSKI SĄDLA NICH NIEWOLNIKAMI.CO TRZEBA DYMAĆ WYKORZYSTYWAĆ.ZABRAĆ WSZYSTKO.WYNARODOWIĆ!
  NIENAWIDZĄ NAS BO RELIGIJNI MIMO WSZYSTKO JESTEŚMY-CHOĆ OSTATNIO KOŚCIÓŁ ROBI WSZYSTKO,BY RELIGIJNOŚĆ ZABIĆ-MA AGENTÓW ŻYDOSTWA U SIEBIE.JEST GŁUPI I CHCIWY
  ZMIAŻDŻMY ICH TYM SAMYM-OD ŚRODKA WEJDŹMY I ICH ZNISZCZMY. TO DA RADĘ-BO KTO JAK NIE MY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *