Film „Ludobójstwo”, czyli jak skatowali Polskę?

Ludobójstwo w Polsce

Historia okrutnie rozprawiła się z Polską. Pełną sprzedajnych hien pokrętnie nazywających siebie Polakami.

Dalej niepojęta jest strona psychologiczna żołnierzy, a raczej bandziorów niemieckich, sowieckich, ukraińskich. Mordowali w sposób okrutny, często paląc żywcem całe rodziny, stosując sadystyczne metody zbrodni.

Dlaczego to robili?

Często mieli kochające rodziny w swoich krajach, a na obczyźnie dokonywali niewyobrażalnych zbrodni.

Polska lała się krwią, mordem i gwałtem.

Zdradzili nas sąsiedzi i mocarstwa, które miały stanowić parasol ochronny przed najeźdźcami.

Historia jest bardzo ważnym elementem budzącym świadomość Polaków. Film „Ludobójstwo” przedstawia jej zarysy. Nie jest doskonałym dokumentem, jednak daje impuls do badania i propagowania prawdziwej historii Polski.

Prawdy nie da się zabić. Można okłamać, oszukać, ale czas weryfikuje każdą zbrodnie, zdradę i sprzedajność.

Niech się boją ci, którzy zdradzili naród.

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Bezpłatne wideo – „Aktualna analiza geopolityczna” – LINK

Formularz z NeTeS


Przeczytaj koniecznie:

5 Responses to “Film „Ludobójstwo”, czyli jak skatowali Polskę?”

 • Arek dojlidy on 1 lutego 2016

  Bank angielski i city of London,to są głowni nasi oprawcy,to oni wszystko zaplanowali i finansowali,wlascicielem banku angielskiego jest rodzina Rothschildów,czas najwyższy oskarzyc ta rodzine z aludobójstwo i wysunąć roszczenia finansowe za zniszczenie kraju.Beda płacic biliony

 • kacperkias on 2 lutego 2016

  Swietny film!!

 • Mateusz on 2 lutego 2016

  Gdzie jest Bóg w takich sytuacjach ? Czy my zawsze musimy tak kończyć ?!

 • grzegorz on 2 lutego 2016

  Niestety ten film potwierdza że Polacy to naród kłótliwy, niezorganizowany i pełen zrdadzieckich jednostek u władzy. Nie mamy własnych sieci hipermarketow, marki samochodów, głosujemy na populistycznych kłamców i zdrajców. Mateuszu, to nie wina opatrzności tylko nas samych. Niemcy nie mając na swoim terytorium rud żelaza, złóż ropy potrafili stworzyć wojenną machine walczącą na 4 fronty, najbardziej walecznie w Kursku i Stalingradzie. My powinniśmy zbroić sie, organizować, eliminować zdrajców i najlepiej dołączyć do którejś ze strony. Może gdybyśmy dołączyli do walczącej Rzeszy zapobieglibyśmy holocaustowi.

 • zaduma~~~ on 3 lutego 2016

  Film „Ludobójstwo ” To taka Polska kronika filmowa , znowu zakłamana martyrologia holoszwindlu ,kolejny filmik zakłamujący historie,gdzie lenistwo w poszukiwaniu prawdy!.Myślący stadnie uwierzą we wszystko co dobrze zmanipulowane. Jeśli się pospieszycie -internet zmienia się w meanstremowe rozbiory,gdzie matactwa ,gdzie zdrajcy Polski -Polacy zawsze przelewali krew za obce interesy – przez manipulacje,łatwowierność i gówno- to jeszcze znajdziecie wiele dowodów na holokitowe kłamstwa.Syjonistyczni psychopaci nie byli w stanie wymordować wszystkich historyków, dziennikarzy…… obnażających kłamstwo wszechczasow na którym- zamykając ludziom oczy i usta- , zbudowali obecna dyktaturę .Obudźcie się do cholery i myślcie samodzielnie ,jedna z najgorszych manipulacji jest wpływanie na emocje nieświadomych niczego ludzi.Polecam przeczytać niestety jeszcze nie tłumaczone na Polski,nie wiem dlaczego bo to dla nas szczególnie ważne i istotne fakty. „Did Six Milion Really Die? – Richard E.Darwood -ciągany po sadach autor wygrał z psychopatycznymi syjonistami! https://www.ihr.org/books/harwood/dsmrd01.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *