Żydzi całkowicie opanowali Texas w USA

 żydowski Texas

„Prawo zakazujące zawierania kontraktów publicznych z firmami bojkotującymi Izrael podpisał w maju 2017 r. gubernator Teksasu Greg Abbott.

– Izrael jest naszym partnerem handlowym numer jeden, Teksas jest dumny, że może potwierdzić swoje wsparcie dla narodu izraelskiego – mówił. – Antyizraelska polityka to antyteksańska polityka – dodał.

Bojkot produktów i firm pochodzących z Izraela stosowany jest przez osoby niezgadzające się z polityką Tel Awiwu wobec Autonomii Palestyńskiej”.

I teraz najważniejsze:

„w formularzu, który muszą wypełnić osoby starające się o pomoc finansową od władz, znalazł się punkt, w którym osoby składające wniosek muszą zobowiązać się, że „nie będą bojkotować Izraela” oraz „nie będą go bojkotować w czasie otrzymywania pomocy” – pisze rp.pl.

Proszę zwrócić uwagę, jak daleko sięgają wpływy żydowskiego Izraela.

Żydzi całkowicie opanowali stan Texas w USA.

Osoby, które chcą dostać pomoc rządową muszą podpisać lojalkę, w której zobowiązują się nie krytykować i nie bojkotować produktów żydowskich.

Przyznam: coś niesamowitego.

Nieważna jest nawet Pierwsza Poprawka do Konstytucji USA, która chroni prawo Amerykanów do bojkotu.

Konstytucja i prawa obywatela swoje, a wpływy żydowskie swoje.

Co z tego, że Amerykanie mają Konstytucje, skoro władze Texasu nie respektują jej?

Chcesz kasę, podpisz papier, że nie będziesz działał przeciwko żydowskiemu Izraelowi.

Takie sceny to nie fikcja, to życie, to realia, z którymi na razie zderzają się Amerykanie.

Tam, gdzie żydzi dochodzą do władzy, tam zamieniają regiony, państwa w swoje kolonie.

Będziesz się buntował, to powoli będą odbierać ci najpierw publiczne pieniądze, a później pracę, zamkną konto w banku, pozbawią środków do życia.

To już się dzieje, tylko na razie na małą skalę.

Jaka lekcja wypływa dla Polaków?

Nie wolno dopuszczać do władzy osób powiązanych z żydami czy Islamem.

Judaizm i Islam stosują te same mechanizmy zdobywania władzy.

Nie patrz na piękne garnitury, piękne słowa, cudowne uśmiechy.

Sprawdzaj, czy polityk nie jest żydem, czy nie ma powiązania z żydami.

Jeżeli tego nie będziemy robić, to tak jak w USA, kawałek ziemi po kawałku przejmą Polskę na poczet koloni żydowskiej.

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „Texas flag” (Public Domain) by publicstock

Przeczytaj koniecznie:

6 Responses to “Żydzi całkowicie opanowali Texas w USA”

 • Anonim on 7 listopada 2017

  Który polityk w Polsce nie jest powiązany z wyżej wymienionymi? Chyba nie ma takiego.

 • Krzysztof on 7 listopada 2017

  Jedna z definicji państwa mocarstwowego twierdzi, że mocarstwem jest to państwo, które potrafi swoje prawa narzucić innemu państwu. Z tego przykładu widać, że Państwo Żydowskie położone w Palestynie ma już znamiona mocarstwa.

 • mloo on 7 listopada 2017

  za późno Polska to już ich kolonia

 • Polak on 9 listopada 2017

  Ludobójstwo dokonane przez Żydów na Polakach !
  Żydzi PRZEPROŚCIE POLAKÓW i płaćcie odszkodowania ofiarom za Ludobójstwo jakiego doskonaliliście na narodzie Polskim !!! Zaplanowane przez Żyda Jakuba Bermana i zastosowane przez żydowskich zbrodniarzy m.in. takich jak Goldberg-Różański, Helena Wolińska, Światło, Krwawa Luna, Szechter-Michnik , Stolzman czy monstrum makabrycznych mordów na Polakach Morel. Ludobójstwo na narodzie Polskim nie tylko, że jest przemilczane to jeszcze delikatnie mówiąc akceptowane zarówno przez żydowskie władze okupacyjne jak i sam Izrael!
  Jednej z najczęściej przypominanych zbrodni – ludobójczego wymordowania około 1650 niewinnych więźniów w ciągu niecałego roku przez Salomona Morela i podległych mu żydowskich oprawców z UB (zob. na ten temat szerzej książkę autora jakże rzetelnego żydowskiego samo-rozrachunku Johna Sacka „Oko za oko”, Gliwice 1995).

  złowieszcza rola żydowskich funkcjonariuszy jest widoczna w każdej bardziej znaczącej zbrodni UB, od ludobójczych mordów w obozie w Świętochłowicach począwszy, poprzez sądowe mordy na generale Fieldorfie „Nilu” i rotmistrzu Pileckim po proces gen. Tatara i współoskarżonych wyższych wojskowych.

  Formalnie od 1946 roku z bezpieką współpracowało 2500 Żydów z 200 miejscowości. Żydowskie bojówki były uzbrojone i niezależne od polskojęzycznych władz, zajmowały się sianiem terroru wśród Polaków, Dysponowały rozbudowanym wywiadem infiltrującym Polaków. Ofiarami Żydów padło tysiące Polaków. Społeczność Żydowska kolaborowała z UB, MBP, MO, ORMO. Żydzi tworzyli dla komunistycznego aparatu zbrodni siatkę agenturalną w fabrykach, bazarach, szkołach, uniwersytetach, kościołach i podziemiu antykomunistycznym. Nieumundurowane bandy Żydowskie podporządkowane NKWD mordowały i szpiegowały Polaków.

 • Polak on 9 listopada 2017

  – Wszelka własność innych narodów należy do narodu żydowskiego. Naród żydowski jest uprawniony do zabierania dóbr innych narodów bez skrupułów. Może postępować wbrew moralności jeśli to jest korzystne dla niego lub dla Żydów w ogóle. – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 348.
  „Domy gojów są domami zwierząt, ponieważ sami chrześcijanie nie są godni nazwy człowieka, bo są to najoczywistrze bydlęta na zewnątrz tylko podobne do ludzi” (Midrasch Talpioh f. 255d).
  Każdemu Żydowi wolno wykorzystywać kłamstwa i krzywoprzysięstwo, by doprowadzić do ruiny nie-Żyda” – (Babha Kama 113a)
  Jeżeli Żyd wezwany jest do wyjaśnienia ksiąg rabinackich, powinien przekazywać tylko fałszywa wyjaśnienia. Ktokolwiek naruszy to rozporządzenia, winien być skazany na śmierć. – Libre Dawid 37.
  Talmud tworzy istotę żydostwa, a „żydostwo bez Talmudu jest niemożliwym”.
  “Kto uchybia słowom uczonych w Piśmie, grzeszy bardziej niż ten kto uchybia słowom prawa”. oraz
  „Gorszą rzeczą jest kwestionować słowa rabinów niż słowa Tory.” – Michna Sanhedryn 11, 3
  – Nauki Talmudu są ponad wszelkimi słowami żywego Boga. Sam Jachwe zasięga opinii ziemskich rabinów, kiedy ma trudne sprawy w niebie. Komentarz rabina Menechema do Piątej Księgi

 • Magnus on 28 maja 2018

  Każda wiara w siły nadprzyrodzone, to stek bzdur i nic więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *