Sejm: Ameryka zbudowała ISIS, WTC to robota Mosadu i CIA…

Flaga Syrii

W marcu 2016 roku odbyła się konferencja… w sejmie! na temat „Kulturowe i polityczne skutki państwa islamskiego”. Wystąpienie doktora Nabil Al Malazi Przewodniczącego Klubu Syryjskiego wbija w ziemie, uderza w twarz nie tylko mamroczących o przyjmowaniu uchodźców islamskich, ale również „innowierców” nie wierzących w korupcję światowych elit.

Od razu pan Malazi stawia na nogi polski rząd informując, że głównym zagrożeniem naszego kraju jest 40 tysięcy oficerów, współpracowników Mossadu przebywających w Polsce. Innymi słowy agenci chazarskiego Izraela „opiekują się” polską polityką, rządem, prawem i gospodarką. 

Od kilkunastu lat wydajemy 2500 paszportów żydom, którzy nigdy nie byli w Polsce.

W jakim celu?

Pan Malazi słusznie krytykuje działania USA za między innymi zbombardowanie Iraku, który nie posiadał bomby masowego rażenia. Celem tej zbrodni było i jest przejęcie ziemi i kontroli nad irackimi surowcami. Przy wykorzystaniu wszystkich pól naftowych, Irak staje się drugim największym producentem świata po Arabii Saudyjskiej.

Wszystkie działania na Bliskim Wschodzie są elementem budowy systemu: NWO – Nowy Porządek świata.

Fikcją jest walka USA i ich sojuszników z ISIS, organizacją, którą sami powołali. Nastąpiła powtórka z czarnej rozrywki. Al-Kaida również została zbudowana przez USA do walki z Rosją o czym oficjalnie mówiła Hillary Clinton.

W kolejnym zdaniu pan Malazi idzie po bandzie. W polskim sejmie oskarża Izrael i USA o zorganizowanie mordu na Word Trader Center w Nowym Jorku:

„To Amerykanie swymi działaniami wykreowali Osama bin Ladena i jego następców, a później sfingować zamach na WTC, który w rzeczywistości był wewnętrzną robotą Mosadu i CIA”.

Proszę zwrócić również uwagę na wątek religijny dotyczący Syrii. 

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

P.S. Zobacz niesamowite komentarze o polityce, geopolityce, inwestycjach pod bezpłatnym wideo – „Aktualna analiza geopolityczna” – LINK

Formularz z NeTeSPhoto credit: khalid Albaih via Foter.com / CC BY

One Response to “Sejm: Ameryka zbudowała ISIS, WTC to robota Mosadu i CIA…”

 • ffggh on 20 kwietnia 2016

  Jak to w jakim celu dostają paszporty?
  W celu całkowitego przejęcia urzędów nawet na niższych stanowiskach.
  W przypadku jakiejkolwiek rozpierduchy w Polsce lub w Izraelu część żydostwa może zginąć. Szykują sobie wyjście awaryjne na polskich ziemiach na koszt Polaków.

  Polacy w Polsce mają po prostu zabetonowane mózgi:
  https://www.youtube.com/watch?v=gboLqkXVHyE
  https://www.youtube.com/watch?v=dp9B-I0P3Ek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *