Książę Karol oskarża żydów o wojnę i przejęcie Ameryki

Książę Karol

Książę Karol oskarżył żydów o prowadzenie wojny na Bliskim Wschodzie. W języku dyplomatycznym tak to brzmi:

„Żydzi winnymi niepokojów na Bliskim Wschodzie”.

Książę Karol ma rację. Żydowski dziennik Haaretz chwalił się, że ich generałowie koordynują siłami powietrznymi Rosji – „Izrael koordynuje rosyjskimi siłami powietrznymi w Syrii”.

Z tego wynika, że żydowski Izrael stoi po stronie USA i ich sojuszników oraz po stronie Rosji. Wniosek może być tylko jeden: wojnę na Bliskim Wschodzie rozgrywa żydowski Izrael.

Kolejne słowa księcia Karola są rewelacyjne.

W języku dyplomatycznym brzmią następującą:

„czy jakiś amerykański polityk da w końcu radę przeciwstawić się żydowskiemu lobby i jego wpływom”.

Te słowa bardzo mocno wzburzyły żydów, ponieważ wyjawiają smutną prawdę. Od dawna piszemy o przejęciu Ameryki przez żydowską finansjerę. Teraz potwierdza to sam książę Karol.

Zapytuje, czy ktokolwiek z amerykańskich polityków jest w stanie przeciwstawić się żydom, czyli odrzucić ich od władzy, od wpływów, od potężnych zysków.

źródło: https://tvp.info

 

Robert Brzoza RobertBrzoza.pl Polski Portal Informacyjny

Formularz z NeTeSFoto: „HRH The Prince of Wales” (CC BY-NC-ND 2.0) by Downing Street

Przeczytaj koniecznie:

3 Responses to “Książę Karol oskarża żydów o wojnę i przejęcie Ameryki”

  • Małgorzata Konstańczak on 15 listopada 2017

    Naród, który pałęta się po świecie nie jest żadnym narodem. Nie ma takich cudów aby niezaradny w swoim kraju uczył zaradności w cudzym. W cudzym kraju można tylko wykorzystać niewiedzę na temat funkcji umysłu tubylców i to wszystko, w miarę wygodnie przeżyć tu i teraz, a dalej zero wiedzy. Ziemska latarka nikogo nie oświeci.

  • qrde blade on 17 listopada 2017

    Jak jasno widać asertywni i sprytni Żydzi nauczyli się zupełnie nieźle sobie radzić. Będąc stale is-torycznie, boleśnie doświadczanymi przez życie, prawa i obowiązki dane im przez swego mściwego i zazdrosnego boga narodem, nauczyli się w końcu brać twardo sprawy w swoje ręce i w absolutnie spektakularny sposób sami w końcu ułożyli sobie algorytmy wiary i zebrali talmudyczne przywileje, co bezsprzecznie przynosi jak widać doskonałe rezultaty i na całym świecie finansowe i polityczne sukcesy. Nauczyli się zawczasu dmuchać na zimne i doskonale wykorzystywać swoją wszędobylską mniejszościową obecność by dyskretnie zbierać, analizować i wykorzystywać informacje by przekuwać je na własną stricte zaplanowaną modłę. Dzięki temu stosując techniki heglowskiego dualizmu doskonale zarządzają tworzonym wokół chaosem, co jest jak powszechnie widać bardzo skutecznym jak dotąd orężem

  • damian on 18 listopada 2017

    Robert dzieki za artykul, tak jak i z dr Jaskowskim, co do religii mamy inne podejscie, ale tu masz u mnie gorna piatke

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *